BÜYÜLER

Tembellikten Kurtulma Büyüsü

Tembellik bir insanın hayatta başarı sağlamasının önündeki en büyük engeldir. İnsan bir kez tembellik etmeye başladıktan sonra üzerine gittikçe büyüyen bir atalet çöker ve zaman içinde hiç bir şey yapmaya enerjisi kalmaz. Çoğu insan tembel olduğunu kabul etmez ve birçok şeyi yapmamak için sürekli bahaneler üretmeye başlar. İnsanlar tembellik yaptıkları süre boyunca hayatı kaçırdıklarının farkındadır fakat bu farkındalık yaşadıkları durumun üstesinden gelmeye yetmez. Bu durumda yapılabilecek tembellikten kurtulma büyüsü gerçekten etkili olabilmektedir. Aslında bu uygulamayı bir büyü olarak düşünmemek lazımdır zira yapılacak olan uygulama düzenli olarak tembellikten kurtulmak adına okunacak duadır.

Kişinin Tembel Olduğunu Kabul Etmesi

Tembellikten kurtulmanın ilk aşaması kişinin kendisine karşı dürüst olması ve tembel olduğunu kabul etmesidir. İnsanların çalışmayı sevmediğini kabul etmek yerine çeşitli bahaneler uydurması daha kolay olmaktadır. Tembellik özellikle evliliklerde çok büyük bir sorun haline gelmektedir. Evliliklerde erkeğin tembel olması ve çalışmaktan kaçınması beraberinde maddi sorunlar yaşanmasını getirir. Maddi sıkıntı ise evliliklerde yaşanan geçimsizliklerin ilk nedenidir. Kadınlar eşlerinin tembellikten kurtulması için tembellikten kurtulma büyüsü yaptırabilirler.

Üçüncü Kişiler Tarafından Yapılan Tembellikten Kurtulma Büyüsü

Aile üyelerinin tembel olmasından şikayet edenler veya yakınlarında bu sorun nedeniyle zor durumda olan insanlar bulunanlar tembellikten kurtulma büyüsü yaptırabilirler. Bu tarz uygulamalar üçüncü kişiler tarafından da rahatlıkla yapılabilmektedir. Bu amaçla okunması gereken bir dua vardır. Kendi üzerindeki ataletten kurtulamayan insanlara bu duanın okunması çare olabilmektedir. Hayatın tam anlamıyla hakkını vererek verimli yaşanabilmesinde tembelliğe yer yoktur. İnsanın ürettiği her bahane hayattan kaçıracağı bir an demektir. Tembellikten kurtulmanın ilk adımı böyle bir sıkıntı olduğunu kabul etmek ve çalışmaya odaklanmaktır. İnsan çalıştıkça üzerindeki atalet ortadan kalkar ve hayatı hak ettiği gibi yaşamaya başlar.

İlgili kelimeler:
tembellik büyüsü
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu