BÜYÜLER

Nohut Büyüsü

Nohut Büyüsü Nedir?

Oldukça etkili bir büyü olan nohut büyüsü aşık etme amaçlı yapılan büyülerdendir. Giden sevgiliyi geri getirmek amacıyla da bu büyüden faydalanılmaktadır. Nohut büyüsü hakkında internet üzerinde birçok bilgi yer almaktadır. Kişilerin bu bilgilere dayanarak nohut büyüsünü kendilerinin yapmaya çalışmaması çok önemlidir. Bu tarz güçlü büyülerin yapımı esnasında yapılabilecek hatalar büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nohut büyüsü sade nohut kullanılarak yapılabileceği gibi kara nohut kullanılarak da yapılabilmektedir. Nohut büyüsü yapmak içi 41 adet nohut kullanılır. Bir tas ve ateşe de ihtiyaç olacaktır. Her bir nohut üzerine İhlas suresi okunarak kaba bırakılır. Daha sonra niyet edilerek nohutların yanması sağlanır.

Nohut büyüsünün yedi adet nohut kullanılarak yapılan uygulaması da vardır. Bu sefer yedi adet nohut üzerine İhlas suresi okunur ve suya bırakılır. Nohut büyülerinin uygulamasının kolay olduğunun düşünülmesi nedeniyle birçok insanın bu büyüyü kendi başlarına yapmaya kalkmalarına neden olmaktadır. Hiç bir büyü uzman yardımı olmadan yapılmamalıdır. Büyü uygulaması esnasında söylenen birtakım sözler ruhani varlıkların harekete geçmesine neden olur. Medyumlar bu varlıkları doğru yönlendirme ve kontrol altına alma yeteneğine sahiptir. Bu bilgiye sahip olmayan insanların bilinçsizce harekete geçirdikleri bu varlıkları kontrol edebilmeleri beklenemez. Bu nedenle kendi başına uygulama yapmaya kalkan kişilerin kendileri, yakın çevreleri ve büyülemek istediği insan ciddi zararlar görebilir.

Nohut Büyüsünü Bozma Yolları

Bir büyünün bozulabilmesi için öncelikle insanların kendilerine büyü yapıldığını anlamaları gerekir. Kimi büyü uygulamaları geride kanıt bırakmaz ki nohut büyüsü de yakılma yoluyla yapıldığı için geride bir kanıt bırakmayacaktır. Tecrübeli medyumlar büyülenen insan üzerinde şiddetli tesirler yapan bu tarz büyüleri bozabilmektedir. İnsanlar kendilerini büyülerden korumak amacıyla sık sık Ayetel Kürsi okumalıdır. Ayrıca Felak ve Nas Sureleri insanları büyülerin negatif etkilerinden kurtarma konusunda çok etkilidir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu