BÜYÜLER

Ceviz Büyüsü

Ceviz Büyüsü Nedir?

Ceviz büyüsü aşık etme büyüsünün en tesirli olanlarındandır. Bu büyü sayesinde leşin sonuçlar elde edersiniz. Ceviz büyüsü eskilerden günümüze kadar devam eden etkili bir büyüdür. Arap alfabesi kullanılmasından bugüne en önemli unsuruyla birlikte ebced hesabı ve  Süryani  gelenekleri bulunmaktadır. Bu büyü kendine aşık etme ve bağlama büyüsü olarak uygulanıyor. Ceviz büyüsü sayesinde istediği şekilde aşık edilip istediği kimliğe girmesi an meselesi.

Nasıl Yapılır?

Öncelikle bir ceviz seçilir ve bu ceviz açık renk de olması gerekir. Ceviz tam ortadan ikiye ayrılarak cevizin içi çıkartılır ve yapılan kişiye yedirilir. Yenildikten sonra kişide belirtiler ortaya çıkar. Arap harfleri ile yazılar yazılır ve ebcet hesabı yapılır. En önemlisi bunu uzman kişiler tarafından yapılması.  Ayrılan ceviz kabuğunun sağ tarafı erkek sol tarafı ise kadın için ayrılmalıdır. Bu iki kişinin baş harfleri düşünülerek belli başlı yazılar yazılır. Ayrılan bu kabuklar bir havanın içinde dövülür. Dövülen kabuklar toz haline getirilir. Bu ikisinin karıştırılıp dövülmesi ikisinin bir bütün olarak sağlanabilmesi  için yapılır. Dövülen ceviz kabukları temiz bir bez içine konulur. Bu bez mezara dökülmekle beraber bir suya da dökülür. Ceviz büyüsünün tutması biraz zaman alsa da 11 gün içerisinde etkisini gösteriyor.

Nasıl Bozulur?

Ceviz büyüsünün yapımının ardından 11 gün içerisinde erkek de ve bayan da herhangi bir kanama olması durumunda ceviz büyüsü bozulur. Öte yandan doğadan gelen herhangi bir doğal afet sonucunda da büyü bozulur.

Vefk Yolu

Arapça tılsımı olan ve vefk kağıtlarının yakılması sonucunda da büyü bozulur.

Kuranda Geçen Dualar

Kuranda geçen ayetler sayesin de büyü etkisiz hale getirilir.

Ve fazla kullanılmayan yöntemlerle de büyü bozulabilir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu