Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

İnsanlar var olduğundan beri var olan en güzel duygulardan bir tanesi olan aşkın iki kişi arasında istenen şekilde yaşanması daha da güzel olmasını mümkün kılar. Bunun için aşık etme veya aşk büyüsü adıyla anılan büyüden yararlanmak karşılıklı duygularınızın oluşmasına yardımcı olur.

Alanında uzmanlaşmış ve yeterince tecrübe edinmiş kişilerin de desteği sayesinde istediğiniz olumlu duyguların yaratılması için karşı tarafa büyüden yaptırabilirsiniz. Yaptırmadan önce ne olduğu, ne işe yaradığı veya sonuçları gibi konularda bilgi sahibi olmak nelerle karşılaşacağınızı anlamak konusunda önemli bilgiler edinmenize aracılık eder.

Aşk Büyüsü Nedir?

Kişiye göre farklı şekilde tanımlamak mümkün olsa da aşk büyüsü ile kast edilen tarafların mutlu olmasına katkıda bulunmaktır. Sevginizden emin ve kararlı olmanız durumunda karşı tarafın var olan duygularını daha da kuvvetlendirmek veya dikkat çekmek için yapılan iyi niyetli büyüler arasında yer alır.

Sevginizden emin olmadan yaptırmak doğru olmayacağından bu büyünün temelinde hislerinizin aşk olduğuna kesin şekilde güvenmek en önemli unsurdur. Farklı duygular beslediğiniz birisi için yaptırmak istediğiniz büyü bu sınıfta yer almaz.

%100 Etkili Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Ne İşe Yarar?

Etkili büyüler arasında yer alan bu büyünün gerçekleştirilmesi için yapılan ritüeller ve yöntemlerin doğru şekilde yapılması önem taşır. Aksi durumda beklenen etkilerin ortaya çıkması mümkün olmayacaktır. Aşk büyüsünün sonucunda:

 • Duygu beslediğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz,
 • Ömür boyunca sürecek bir ilişkiye sahip olabilirsiniz,
 • Evlenmenizi kolaylaştırmanız mümkün olur.

Beklenen etkilerin gerçekleşmesi ve daha çok etkili olması için yapılması sırasında teknik ve tecrübe sahibi olmak, malzemeleri doğru şekilde kullanmak önemlidir.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yapılması konusunda farklı yollar olmasına karşılık genel hatları ile yapılış şeklini ortaya koymak mümkündür. Belirtilen tılsımlı sözcüklerin karanlık ve sessiz bir odada, size söylenen sayı kadar okunması gerekir. Elinizde kullanılacak olan malzeme olmalıdır. Okuma işlemi bitince kişinin niyetini açık şekilde söylemesi istenir.

Ardından bu işlem 7 gün boyunca tekrarlandıktan sonra üzerine tılsımlı sözcükleri okuduğunuz malzeme evin gözle görülmeyecek bir köşesinde saklanır. Bu uygulamada kişiye göre farklılıklar olmasına karşılık genel şekliyle bu düzlemde yapıldığı bilinmelidir.

Aşk Büyüsü Fiyatı 2021

Fazlasıyla güzel ve ömür boyu sürmesi istenen birliktelikler için yapılan bu işlem için net bir rakamdan bahsetmek zordur. Evde yapmanız, uzman birinden veya hocadan yardım almanız maliyeti belirleyen durumlar arasında bulunur. Net rakam vermek yerine ortalama 2021 yılı rakamlarını dile getirmek daha doğrudur. 1500-4500 TL arasında değişen maliyetlerden bahsedilebilir. Şehir, uygulama ve kişinin talepleri de değişkenlik oluşturabilir.

Aşk Büyüsü Belirtileri

Birisine yapıldığında bunu anlamak için bu kişiyi gözlemlemek ve belirtileri takip etmek gerekir.

Genel olarak birisine bu büyünün yapıldığını şu belirtilerden anlamak olasıdır:

 • Büyü etkisindeyken bu kişiye karşı duygularınızın olumlu şekilde değiştiğini fark edebilirsiniz,
 • Rüyalarınızda sık sık hatta her gece görebilirsiniz,
 • Özlem duygusu yaşadığınızı ve bu kişiyi sürekli yanınızda görmek istediğinizi düşünürsünüz,
 • Gün içinde işlerinizi yapamayacak kadar dikkat dağınıklığı yaşamanız mümkündür,
 • Daha duygusal bir hale bürünerek aklınızdaki kişiyi düşünmek ve hayal kurmak isteyebilirsiniz,
 • Duygusallık etkisi ile engellenemeyen ağlamalar, özlemden kaynaklı gözyaşları olabilir.

Belirtiler birisine büyü yapıldığını anlamak için yeterlidir. Fark edileceği üzere olumlu şekilde etki eden ve duyguları kuvvetli hale getiren bir büyü olduğu ortadadır.

%100 Etkili Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yapılmasında olduğu kadar bozulmasında da uzman yardımı almak en doğru yol olacaktır. Tek başına büyü etkilerini yok etmek zor olabileceğinden ve yöntemini bilmek gerektiğinden destek alınması gereklidir. Özel şekilde aşk büyüsü yapıldığını düşündüğünüz kişiye yönelik tılsımlar hazırlanması, duaların okunması, vefklerin yapılması zorunludur.

Olumlu şekilde büyünün bozulması halinde ortalama 3 saat gibi bir sürenin sonunda etkilenen kişi eski haline dönmeye başlayacaktır. Bozulma işlemi gerçekleşmediğinde aynı ruh hali içinde olan kişinin daha da ağır duygular hissetmeye başladığı fark edilir.

Bazı çok kuvvetli büyülerde farklı şekillerde iletişime geçerek büyüyü bozmak bile gerekebilir. Nasıl bir amaçla ve hangi yöntemle yapıldığını bilmek ise büyüyü bozacak kişinin uygulayacağı yolu bulması, kesin sonuç elde etmesi açısından kolaylık sağlar.

Aşk Büyüsü Malzemeleri Nelerdir?

Malzemeler yapılacak olan büyünün yöntemine ve amacına göre değişim gösterebilir. Ama genel anlamda kullanılan malzemeler siyah üzüm veya nohut olacaktır. Malzemelerin seçimi uzun yıllardır süregelen araştırma ve tecrübelerden kaynaklanır. En sık kullanılan nohuttur. Yapılacak olan kişinin uzakta olması durumunda fotoğraf veya o kişiye ait bir eşyanın bulunması da gerekli olabilir.

Aşk Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Aktarıldığı şekilde yapılan aşk büyüsü okumaları ve tılsımların tamamlanması için belirlenen süre 7 gündür. Her gün karanlık ve sessiz odada ayakta olacak şekilde yapılan bu işlemlerin belirlenen gün sonunda okumaların yapıldığı malzemenin de saklanması ile adımları tamamlanır.

Bir haftadan sonra etkisini yavaş yavaş göstermeye başlar. Bazı tılsımlar 3 günün sonunda etkileri göstermeye başlayacak kadar etkili olabilir. Ama kesin etki gösterme süresi için 7 gün demek daha kesin olur.

Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

Okunacak kelimeler, tılsımlı sözcükler, kullanılacak malzemeler, istenen etkiye göre yapılacak işlemler eksik veya yanlış olduğunda büyünün tamamlanması beklenemez. Her alanda uzmanlık alan kişilerin bileceği özel bilgiler olduğundan büyüler için de aynı şeyden bahsetmek mümkün olur.

Hocalar bu konuda yeterli dini bilgiye, uygulama tecrübesine sahip olduğundan sonuçların kısa sürede ortaya çıkması, uygulamaların yanlış olmaması ve gerçekten işe yaraması için çabalar. Ömür boyu sürmesi istenen aşklar için belli sürelerde yenileme işlemi yapılmalıdır.

Hocalardan yardım alanlar sadece bir kez yapılacak bir işlem olduğunu düşünmesi yanlış olur. Aşk Büyüsünün etkisinde azalma olması, kişinin duygularında değişikliğin oluşması büyünün hoca aracılığı ile yenilenmesi gerektiğini işaret eder.

Aşk Büyüsü Ne Zaman Bozulur?

Birine kendini sevdirmek, aşk duygusunun oluşmasını istemek amacıyla yapılan bu büyünün bozulması gerekebilir. Çünkü duyguların kararlı olması, karşınızdaki insana gerçekten sevgi besliyor olmanız en hassas konudur.

Aksi durumda oluşan aşk olumsuz durumlara neden olabilir ve bozulması zorunluluğu doğar. Artık gerek kalmadığını düşündüğünüzde bozulması için yaptırdığınız kişiden yardım alabilirsiniz. Aşk büyüsü yapılan kişi olduğunuzu anlamanız durumunda ise zaman kaybetmeden başvurmanız, etkisini ortadan kaldırmak için yapılacak işlemleri öğrenmeniz gerekir.

Uzun zaman geçmesi büyünün etkilerinin beklenen kişide daha kuvvetli oluşmasına neden olur. Bozulması daha zor hal alacağından fark edildiğinde veya şüphe duyulduğunda bozulması yoluna gidilmesi gereklidir.

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Karşınızdaki kişiyi aşık etmek için yakınınızda olması zorunlu değildir. Uzakta olması halinde resmini kullanarak da yapılabilir. Resmini de bulamadığınız durumlarda adını, soyadını, doğum tarihini ve anne adını söyleyerek niyetinize almanız da yardımcı olabilir.

Ancak en kesin olanı resmini edinmek, kullandığı ve kendisine ait olduğundan emin olduğunuz bir malzemeye dokunarak tılsımları söylemektir. Bunun önemli olmasındaki husus aşk büyüsünün etki edeceği kişi ile alakalı hata olmaması ve etkinin daha da kesin ortaya çıkacak olmasıdır.

%100 Etkili Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Resimli Anlatım

Aşk Büyüsü yapmak için kadın olmanız halinde adet yani regl döneminde olmamanız en temel şartlar arasında yer alır. Bu dönemlerde yapılan aşk büyüsünün etkisinin zayıflayacağını söyleyen medyum ve hocalar olduğundan riske atmamak önerilir.

Yapılma şekiller arasında:

 • Kaşık kullanarak yapılan aşk büyüsü,
 • Düğüme tılsım okuyarak yapılanlar,
 • Dolunay zamanlarında gerçekleştirilen aşk büyüsü,
 • 41 tane nohut kullanılarak uzaktan yapılan aşk büyüsü,
 • Kara üzüm tanesi kullanılarak sevdalanmasını isteyenler için yapılan aşk büyüsü,

Vardır. Tamamının yapılmasında belirlenen uygulama yollarına uyulması, okunması gereken adetlerin eksik veya fazla olmaması önerilir. 7 gün yapılacak olan işlem için her gün 21 tane tılsımlı söz söylenmesi ve kullanılan malzemenin de önerildiği şekilde saklanması zorunludur.

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ağır ve etkili aşk büyüsü yapmak için kullanılacak olan sistemde düğümlerin kullanımı veya dolunay zamanlarında yapılması tercih edilir. Düğüm kullanılan ağır aşk büyüsünde yapılan kişinin eşyasının kullanılması gerekir. 41 tane düğüm olacak şekilde yapılacağından sadece yapılması bile 41 gün sürecektir.

Her gün karanlık ve sessiz bir odada tılsımların 41 kez okunması ve düğüme üflenmesi şartıyla tamamlanır. Ardından düğümün toprağa gömülmesi, aynı evde olunması halinde kullanmayan bir eşyasına saklanması istenir. 41 günün sonunda etkisi en ağır olan aşk büyüsünün sonuçlarını görmeye başlarsınız.

Dolunayda aşık etmek istediğiniz kişi için de ayı net şekilde göreceğiniz bir odada, uzakta olan kişinin resmi kullanılarak ayın dolunay hali gidinceye kadar her gece 21 kez tılsımlı sözcüklerin söylenmesi ile tamamlanır. Ortalama bir hafta kadar süren yapılış zamanından sonra etkisi ortaya çıkmaya başlayacaktır.

Fotoğrafla Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü yapılacak olan kişinin fotoğrafının olması da aşk büyüsünün yapılması için yeterli gelebilir. Yapılan aşk büyüsünün sadece aşk duygusunu oluşturmak için kullanıldığı düşünülmemelidir. Huzursuzluğu gidermek, kaybolan sevgiyi yeniden canlandırmak gibi amaçlar için de kullanımı mümkündür.

Bu amaçlar için özellikle de aynı evde yaşayanların fotoğraf kullanması en kolay yoldur. Fotoğrafın kullanımı birçok açıdan kolaylık sağlayacağından fazla sayıda kişi tarafından tercih edilir. Basılmış bir fotoğraf olması istenir. Atlanmaması gereken detay ise kullanılacak olan resimde aşk büyüsü yapmak istediğiniz kişinin tek başına olması gerektiğidir.

Tek başına olmadığı resmi kullanmak sonuçların istenen seviyede olmasını engelleyebileceği gibi yanlışlıklara da neden olabilir. Yapılan ritüellerin, okunan tılsımların tamamı bu resme bakarak gerçekleştirilmelidir.

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Farklı uygulamalar ve tecrübelerden dolayı çeşitleri zaman içinde oluşan aşk büyüsünün dolunay, kaşık, nohut, üzüm veya düğüm ile yapılan çeşitleriyle karşılaşmak mümkündür. Aynı zamanda aşk duası ritüeli de bu yöntemler arasında sayılır olmuştur.

Bazen nohut kullanarak tılsımlı sözcükleri 21 kez ve 7 gün uygulamak gerekirken bazen farklı yollarla çeşitli uygulama yollarına gidilebilir. Bir başka türü aynı aşk büyüsü için iki tane nohutun cezveye alınmasını, duaların okunmasını ve bir taraftan da suyla birlikte cezvede kaynatılmasını önerir. Duaların okunması bittikten sonra nohutun aşk büyüsü yapılan kişinin yakında olması halinde yedirilmesi gerekir.

Kaşık büyüsü için de iki tane kaşığın saplarının yüz yüze gelecek şekilde bağlanması istenir. Ters yönde bağlanması ayrılık getireceğinden yönlerine dikkat edilir. Duaları okunduktan sonra ipleri çözülmeden oldukça yüksek bir yere asılır. Muhabbetin artması, birbirine karşı soğuyan çiftlerin arasının yeniden sevgi dolması için yapılan bir türüdür.

%100 Etkili Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Ne Kadar Sürer?

Karşınızdaki insanın duygularından emin olmadığınızda veya sizi henüz fark etmemiş birisi olduğunda ağır aşk büyüsünden faydalanmak daha doğru olacaktır. Etkisi ağır bir çeşidini kullanmanız halinde 7 veya 41 gün sonunda ortaya çıkar.

Bir başka detay ise her aşamasında sabırlı olmaktır. Yapılırken sabırsız davranmak, tılsımı veya duayı yanlış okumak, sayıları karıştırmak, etkinin ortaya çıkmasını beklerken inançsız olmak gibi etmenler etki süresini azaltacağından kaçınmak gerekir.

İstediğiniz etkiyi gördüğünüzde aşk büyüsü yaptırdığınız kişinin hareket ve duygularını gözlemleyerek yeniden yapılma zamanının gelip gelmediğine karar verebilirsiniz. Beklemek istemeyenler için bu süre 3 veya 6 ay arasında değişebilir. Yapılan kişiye göre de değişkenlik göstereceğinden gözlem yaparak karar vermek daha doğru bir yoldur.

Aşk Büyüsü Etkili Midir?

Doğru yapılması halinde etkili olduğunu gösteren sayısız örnekle karşılaşmanız mümkündür. Ama nohutu kaynatıp, yedirdikten sonra etki görmediğini söyleyen veya kaşıkları ters bağlayan birisi eksik yöntemlerle çalıştığından destek alması gerekir.

Bu aşk büyüsü yöntemleri ilmi duygular, özel sezgiler ve tecrübelere dayandırılarak yıllar içinde oluşturulduğundan okunan duanın sayısında eksiklik olması halinde bile geçerliliğini yitirir. Uzman yardımı almak bu nedenler ve sonuçlar düşünüldüğünde daha önemli bir boyuta yükselir.

Hangi Durumlarda Aşk Büyüsü Yapılmalıdır?

Birçok nedenden dolayı aşk büyüsü veya bağlama büyüsünden yararlanılabilir:

 • Sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini istediğinizde yapılabilir,
 • Uzun süren bir ilişkiniz olduğunda evlilik için etki etmesi adına niyetlenebilirsiniz,
 • Evli olduğunuz kişinin size karşı duygularının daha çok olmasını istediğinizde de yaptırılabilir.

Sadece sevgilinize veya duygusal ilişki içinde olduğunuz birisine karşı yapılması zorunlu değildir. Eşiniz, nişanlınız veya ayrıldığınız birileri için de aşk olmasını istemeniz halinde yapılabilir. Soğuma, evliliğe yanaşmama, ilişkiye ara verme niyetini belirtme, boşanmak isteme, duygularının değiştiğini dile getirme hallerinde de gerçekleştirilir.

Aşk Büyüsü Sıkça Sorulan Sorular

 • Sadece erkeklere mi yapılır?
 • Erkek veya kadın olması fark etmeksizin aşk büyüsü yapılması söz konusu olur.
 • Ağır olanından yaptırmak olumsuz sonuçlara neden olur mu?
 • Ağır aşk büyüsü de olsa iyi niyetli büyülerden birisi olduğu için istenmeyen veya korkulacak bir sonucun ortaya çıkmasına neden olmaz.
 • Elimizde resim veya eşya olmadan nasıl yapılabilir?

Bu durumda o kişiyi diğerlerinden ayıracak olan anne ve baba adının da duaya katılması ile yapılması denenebilir. Ama resim veya eşyasının olması daha iyidir.

Aşk Büyüsünü Kimler Talep Eder?

Kendini aşk, sevgi, bağlılık konusunda darda hisseden, yardım almak isteyen kişiler talep eder. Evinde sevginin azaldığını hisseden, sevgilisinin kendisinden ayrılmasını istemeyen, nişanlısıyla arası kötü olan, eşiyle sorun yaşayan veya tek taraflı aşk yaşayanların tamamı bu olumlu ve güzel aşk büyüsünden destek almayı deneyebilir.

Aşk Büyüsü Gerçekten Tutar mı?

Aşk büyüsünün tutması için uygulanması gereken adımlarda hata olmaması, eksik veya fazla yapılması yoluna gidilmemesi zorunludur. İstenen malzemelerin temin edilmesi de bir başka detaydır. Etkisinin gerçekten ortaya çıkacağına olan inancınızın tam olması ve sabırlı davranmanız da bu konuda diğer bir gerekli olan etmendir.

Duaların, tılsım veya vefklerin doğru olması da göz ardı edilmemelidir. Gerçekten etki ettiğinde karşınızdaki kişiye karşı niyetinizin gerçekleştiği, aşkınızın kuvvetlendiğini, duygularınızın kuvvetlendiğini ve olumsuzlukların giderildiğini fark etmeye başlarsınız.

%100 Etkili Aşk Büyüsü

Evden Aşk Büyüsü Yapabilir miyim?

Evden aşk büyüsü yapmak isteyenlerin uzman birinden yardım alması yerinde bir karar olur. Bahsedildiği üzere farklı uygulamalar, uygulamaların yapılma şekli değişiklik gösterdiğinden durumunuzla alakalı en etkili olan büyü çeşidinin hangisi olduğu konusunda dikkatli seçimler yapılmalıdır. Uzaktan yardım alarak yöntemin nasıl yapılacağını uzmandan öğrenmeniz halinde de sonuçlar olumlu olacaktır. Bu da bir anlamda evden aşk büyüsünü gerçekleştirmek anlamına gelir.

Mumla Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsünün bir başka çeşidi de mumla yapılan aşık etme ritüelidir. Yapılması için 4 tane daha önce hiç kullanılmamış muma gereksinim duyulur. Bir başka malzeme ise kadın yüzüğüdür. Kullanılan yüzüğün aşk büyüsü yaptıracak olan kadına ait olması zorunludur. Aksi halde yapılanların etki göstermesi beklenmemelidir.

Yapılması için izlenecek yol şu şekildedir:

 • Mumların tamamı aralarında ortalama bir karış mesafe olacak kadar yakına yerleştirilerek çember yapılır,
 • Mumların ortasına kadın yüzüğü bırakılır,
 • Mumlar ilk baştan başlanarak yakılır ve her mum yakılırken aşık olması istenen erkeğin adı söylenir,
 • Bu işlem toplamda 4 kez yakarken ve söndürürken olacak şekilde yerine getirilir,
 • Mumlara uygulamayı yapan kadın tarafından tırnakla işaret bırakılmalıdır,
 • Kadın yüzüğü parmağına takmalıdır.

İşlemlerden sonra mumlar bir torbaya koyularak kimsenin görmeyeceği bir yere gizlenir. Yüzük de 3 gün çıkarılmayacak şekilde takılmalıdır. El yıkanırken veya banyoda bile çıkarılmaması gerekir. Sürenin sonunda yüzük de çıkarılarak torbanın içine koyulur ve ortadan kaldırılır. Artık aşk büyüsünün tüm işlemleri tamamlanmış olduğundan etkisinin ortaya çıkması beklenir.

Birini Kendine Aşık Etmek için Aşk Büyüsü Yapmak Günah mıdır?

Duygularınıza karşılık almak için sevgilinize, eş veya duygusal bağlantı içinde olduğunuz birine bu işlemleri yaptırmak kötü sonuçlara niyet etmediğiniz için kötü de karşılanmamalıdır. Ama aşk büyüsünün en önemli kriteri niyetinizin duygulardan kaynaklı olmasıdır. Evli birisinin size aşık olmasını ve eşinden ayrılmasını istemek kötü niyetle yapılan bir işlem olduğundan yapılması doğru olmaz.

%100 Etkili Aşk Büyüsü

En Ağır Aşk Büyüsü Evde Nasıl Yapılır?

Gerekli malzemelerin temin edilmesi, okunacak bilgilerden emin olunması ve uygulama yolunu bilmek evden bile olsa yapılan aşk büyüsünün gerçekleşmesine yeterlidir. Duygularınızın yoğun olması ve uygularken bu duygularla işlem yapıyor olmak evden yapıldığında bile sonuçların keskin olmasında önemli yer tutar.

Aşk Büyüsü Ömür Boyu mu Sürer?

Aşk büyüsünün ömür boyu sürmesi için dönem dönem yenilenmesi, etkisinin daha uzun süre devam etmesi adına zaman zaman duaların okunmasına gerek duyulur. Bir kez yapıldıktan sonra ömür botu etki etmesini beklemek gerçekleşmesi zor bir durum olacağından etkisini kontrol etmek, yeniden yapmaya çalışmak daha iyi olacaktır. Etkilerin azaldığını veya kaybolduğunu belirtilerden anlamak mümkündür. Bazı durumlarda aşk büyüsünü fark eden kişinin bunu bozdurduğundan haberiniz olmayabilir. Benzer nedenlerden dolayı yenilenmesi fayda almak açısından önerilir.

Sevdiğime Aşk Büyüsü Yapsam Anlar mı?

Etkileri ortaya çıkmaya başladığında duygularının daha yoğun bir şekilde aşk büyüsü yaptıran kişiye yönelik olarak arttığını fark etmek dışında olumsuz bir sonuç ortaya çıkmaz. Yeniden sevmeye başlamak, özlem duymak veya duygusal olmak gibi olası tesirler aşk büyüsüyle alakalandırılmaktan uzak şekilde normalde de yaşanacak olaylardır. Aşk büyüsü yapılan kişinin bunu anlaması ve bozdurması oldukça düşük bir olasılıktır.

Aşk Büyüsü Tuttuğu Nasıl Anlaşılır?

Tuttuğunun anlaşılması için yapılan kişinin hareketleri ve duyguları takip edilmelidir. Aşk büyüsü yaptıran kişiye karşı yaklaşımlarının olumlu olması halinde sonuçların alınmaya başlandığı anlaşılır. Doğru uygulandıktan sonra uzun süre beklemeden ortaya çıkacaktır.

%100 Etkili Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Yapılan Kişi Nasıl Olur?

Yapılma amacına göre daha ilgili, sevgi dolu, aşık ve bağlı olması beklenir. Daha çok muhabbet eden, değer veren ve bunu gösteren, anlaşmazlıkları ortadan kaldırmaya çabalayan birisi olması da beklenenler arasında yer alır.

Aşk Büyüsü Yaptırmak İstesem Karşı Taraf Anlar mı?

Aşk büyüsü anlaşılması mümkün olmayan, olumlu sonuçlara niyet edilen bir büyü olduğundan dolayı zor bir ihtimaldir. Nohudun yedirilmesi veya eşyaların alınması gibi noktalarda karşı tarafta şüphe oluşmasına neden olacak hareketten kaçınılmalıdır.

Aşk Büyüsü Geri Teper mi?

Böyle bir olasılık son derece düşüktür. Sonuçları olumsuz olmaktan uzak ve oldukça iyi niyetler içerdiğinden doğru yapıldığında mutlaka netice alınır.

İlgili kelimeler:
https://dogrumedyum com/ask-buyusu/
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

Başa dön tuşu