Aşık Etme Duası

Aşık Etme Duası

Aşk, insanın hayatında yaşadığı en özel duygulardan biridir. Mutluluğun ve evliliğin en önemli sebeplerinden biri olan aşk, insan için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Ancak ne yazık ki aşık olduğunuz insan sizi aynı duygularla sevmez. Onun sizi doğal yollarla sevmesini bekleseniz de bu durum gerçekleşmeyebilir.

Böyle durumlar karşısında insan, Allah’a dua etmeye yönelir ve sevdiği kişinin de onu aynı duygularla sevmesini talep eder. Bu alanda yapılan dualara, aşık etme duası denilmektedir. Allah’ın gücüne ve kudretine sığınılıp, ondan yardım istemek en doğru yoldur. Aşık etme duası, son zamanlarda oldukça fazla popüler olan dualar arasında yer almaktadır.

Aşık etme duası hem bireyin kendisi hem de medyum hoca tarafından yapılabilir. Aşık etme duası sayesinde sizde aşkın tadını tam olarak yaşayabilirsiniz. Aşık etme duası, son zamanlarda oldukça araştırılan konulardan biridir. Aşık etme duası hakkında birçok detay bulunmaktadır.

Aşık Etme Duası Nedir?

Seven bir insan ile sevilen arasında bağ kurmayı amaçlayan aşık etme duası, dinimizde uygun görülen bir uygulamadır. Çünkü dua esnasında Allah’ın kudretine sığınılmaktadır. Sevdiğiniz insanın da sizi sevmesi için dua etmenizde herhangi bir sakınca yoktur.

Aşık etme duası, Allah’a olan tam bir inançla yapılırsa dileğiniz kabul olur. Gücü ve kudreti elinde bulunduran Allah, kalpten yapılan her duaya mutlaka bir cevap verecektir. Aşık etme duası, gerçekleşme ihtimali olan dualar arasında yer almaktadır.

Aşık etme duası

Aşık Etme Duası Ne İşe Yarar?

Kalpten yapılan her dua mutlaka bir işe yarar. Aşık etme duası da işe yarayan dualar arasında bulunmaktadır. Aşık etme duası, bir insanın aşık olduğu kişiyi kendisine aşık etme amacı taşır.

Bu dua sayesinde sevdiğiniz kişiyi Allah’ın izni ile kendinize aynı duygularla bağlayabilirsiniz. Allah’ın yardımı ile kurulan tüm bağlar, son derece kuvvetlidir. Aşık etme duası ile sevdiğinizle olan bağınızı kopulmaz bir hale getirebilirsiniz.

Aşık Etme Duası Gerçek mi?

Dua, insanla Allah arasındaki en güçlü bağlardan bir tanesidir. Aşık etme duası, İslam’da var olan bir gerçektir. Ancak duanın kesin olarak gerçekleşmesi konusunda net bir bilgi yoktur. Bu durum tamamen Allah’ın inayetinde olan bir şeydir.

Aşık etme duası yaptığınız zaman sonucuna sadece Allah karar verir. Ancak o isterse yaptığınız aşık etme duası kabul olunur. Bu nedenle dua ederken içtenlik ve samimiyet son derece önemlidir. Allah her şeyin en hayırlısını bilendir.

Aşık Etme Duası Günah mı?

Konu ne olursa olsun, İslam dininde Allah’a edilen hiçbir duanın günahı yoktur. Bu bakımdan aşık etme duası da günah değildir. Aşık etme duası, kişinin hayrına amacını taşıyorsa ve duanın herhangi bir kötü niyeti yok ise günah olarak kabul edilmez. Bazı hocalar, aşık etme duası günah mı? Sorusunun cevabı üzerinde birtakım ihtilaflar yaşamaktadırlar. Ancak genel olarak aşık etme duasının yapılmasında herhangi bir sakınca bulunmadığı söylenmektedir.

Çok Tesirli Aşık Etme Duası

Duanın tesirli olması, duayı eden kişinin gücüne ve kudretine bağlıdır. Aşık etme duası kalpten yapılmadığı sürece tam olarak gerçekleşmeyebilir. Bu nedenle dua yaparken Allah’tan hayırlısı ile talep etmeniz son derece önemlidir. Aslında kişinin kaderinde o kişi yok ise yapılan duanın da bir hükmü yoktur.

Ancak Allah kalpten istenilen bir şeyin karşılığını mutlaka verendir. Buna inanarak dua etmeniz Allah katında duanızın makbul olmasına sebeptir. Aşık etme duası, bazı hocalara göre uygun görülmese de duanın yapılmasında herhangi bir tehlike yoktur. Çok tesirli aşık etme duası ile sevdiğinizi ömür boyu kendinize aşık tutabilirsiniz.

Deli Gibi Aşık Etme Duası

Aşık etme dualarının her biri, farklı bir güce sahiptir. Duanın gücü, duayı yapan kişiyle orantılıdır. Bu nedenle deli gibi aşık etme duası yaptığınız zaman, Allah’a olan inancınızın kuvvetli olması gerekir. Aşık etme duası ne kadar güçlü olursa karşınızdaki kişinin size aşık olma gücü de o kadar fazla olur. Birini kendinize deli gibi aşık etmek istiyorsanız, sizin o kişiye aynı duygularla bağlı olmanız şarttır. Sevmesini istediğiniz kişiyi gerçekten sevmiyorsanız, aşık etme duası yapmanın bir hükmü yoktur. Duyguların karşılıklı ve gerçek olması esastır.

Aşık etme duası

Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası

Dinimizin ilahi kitabı olan Kur’an-ı Kerim, insanın her derdine şifa bir kaynaktır. Ancak Kur’an-ı Kerim’de bir insanı kendinize aşık etmeniz için özel olarak gönderilmiş bir ayet ya da dua bulunmamaktadır. Tüm İslam alimleri bu konuda hemfikirdir. Kur’an-ı Kerim’de aşık etme duası gibi bir konuya rastlamanız mümkün değildir. Ancak aşık etme duanızın kabul olması için Kur’an surelerini okumanızda bir sakınca yoktur. Allah’ın kitabını okuyarak da duanıza güç katabilirsiniz.

Peygamber Efendimizin Aşık Etme Duası

Peygamber efendimiz, aşık etme duası konusunda herhangi bir paylaşımda bulunmamıştır. Ancak insanların birtakım dilekleri için birkaç dua paylaşımında bulunmuştur. Peygamber efendimiz, aşık etme konusunda şu düşünceleri savunmuştur:

 • Sevdiğiniz insanı Allah’tan isteyin.
 • Sevdiğiniz kişinin sizi sevmesi için çaba gösterin.
 • Dualarınızı kalpten dileyin.
 • Dua ederken Allah’a sığının ve ona inancınızı tam sağlayın.
 • Her zaman hayırlı olanı vermesini talep edin.
 • Dilekleriniz için ona bol bol dua edin.
 • Özellikle de Kur’an-ı Kerim surelerini okuyarak dua edebilirsiniz.

Allah’tan bir şey istediğiniz zaman Kur’an surelerini okuyabilirsiniz. Peygamberimizin aşık etme duası bulunmadığından dolayı bu dualardan istediğinizi, aşık etme duası olarak da kullanabilirsiniz.

Aşık Etme Duası Ters Teper mi?

Duayı yaptıktan sonra sonunun Allah’a kaldığını bilmeniz gerekir. Allah neyi nasıl dilerse öyle gerçekleştirir. Aşık etme duası, kesin olarak gerçekleşen bir dua değildir. Burada önemli olan Allah’tan olması gerektiği gibi istemenizdir. Aşık etme duası kabul olmayabilir. Allah her şeyin hayırlısı bilen olduğu için, aşık olmasını istediğiniz kişi sizin için hayırlı olmayabilir. Bu nedenle de duanız ters tepebilir. Aşık etme duası, insanlara kesin bir sonuç vermez. Duanızın kabul olup olmayacağını bilen sadece Allah’tır.

Aşık Etme Duasını Nasıl Bulabilirim?

Aşık etme duası, Kur’an-ı Kerim’de bulunmaz. Ayrıca peygamber efendimiz de bu konuda herhangi bir bilgiyi bizimle paylaşmamıştır. Aşık etme duası bulabileceğiniz en bilinen yerler ise medyum hocalardır. Bazı insanlar aşık etme duasını kendileri yapmazlar.

Bunun için medyum hocalara giderek onlardan yardım alırlar. Çünkü medyum hocaların Allah’la olan bağlarının daha güçlü olduğuna inanırlar. Aşık etme duası bulabileceğiniz en doğru adres, medyum hocalardır. Bu nedenle güvenilir bir medyuma giderek aşık etme duası yaptırabilirsiniz.

Kuranda Aşk Duası

Kur’an-ı Kerim’de bilindiği üzere aşk veya aşık etme duası bulunmamaktadır. Ancak aşık etme duası, medyumlar tarafından Kur’an-ı Kerim ayetleri kullanılarak kişiye özel hazırlanabilmektedir. Duanın daha güçlü olması için Kur’an- Kerim ayetlerinden yararlanılmaktadır. Bu şekilde hazırlanan duaları sadece medyum hocalar yapmaktadırlar. Bunun için etkili ve size özel bir aşık etme duası için medyum hocaya gidebilirsiniz.

Aşık etme duası

Hızlı Aşık Etme Duası

Aşık etme duasının hızlı olması, duayı yapan kişiye bağlıdır. Hızlı aşık etme duası için medyum hocaya gitmeniz daha uygundur. Medyum hoca, size uygun en hızlı aşık etme duasını yapacaktır. Duanın gücüne olan inancınızın tam olması ve gittiğiniz medyum hocanın da Allah’a olan inancının tam olması gerekir. Medyum hoca durumunuza özel olarak size hızlı aşık etme duası hazırlayacaktır.

Aşık Etme Duası Cübbeli

Cübbeli Ahmet Hoca, son derece başarılı ve tanınan hocalardan biridir. Cübbeli Ahmet Hocanın aşık etme duası için şunları yerine getirmeniz yeterli olacaktır:

 • Cübbeli Ahmet Hoca aşık etme duasını internet üzerinden bulunuz.
 • Duanın nasıl okunması gerektiği konusunda detaylı bilgileri alınız.
 • Dua edebilmek için uygun koşulları oluşturunuz.
 • Duaya başlamadan önce inancınızı kuvvetlendiriniz.
 • Dua esnasında tam olarak Allah’a teslim olunuz.
 • Allah’ın hakkınızda en hayırlı olanı vermesini talep ediniz.
 • Duanızın başkalarına zarar verecek bir içeriğe sahip olmamasına dikkat ediniz.
 • Cübbeli Ahmet hoca aşık etme duasını dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Cübbeli Ahmet hoca aşık etme duasını okuyarak sevdiğiniz kadını ya da erkeği kendinize aşık edebilirsiniz. Aşık etme duası olarak kabul edilen bu dua sayesinde dileğiniz Allah’ın izni ile gerçek olacaktır.

Aşık Etme Duası Mutluluğun Şifresi

Aşk insanın mutlu olmasına neden olan en özel duygulardan biridir. Ancak bazı insanlar aşkıyla yandığı kişiler tarafından aynı duygularla sevilmemektedir. Bu insan için son derece üzücü bir durumdur. Böyle bir durum karşısında insan kendini duaya yönlendirir. Bu dua ise aşık etme duası olarak bilinir. Aşık etme duası bazı insanlarda işe yararken bazılarında ise kesin bir sonuç vermemektedir. Ancak aşık etme duası ile mutluluğu yakalayan birçok insan bulunmaktadır. Bu durum neticesinde de insanlar çaresiz kaldıklarında medyum hocalara giderek aşık etme duası yaptırmaktadırlar.

Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Aşık etme duasını sıradan her insan yapabilir. Ancak aşık etme duası yapabilmek için birtakım özelliklere sahip olmak önemlidir. Bu özellikler şunlardır:

 • Dini inancın tam olması gerekir.
 • Din konusunda bilgi sahibi olmanız gerekir.
 • Dini eğitimlerin eksiksiz olarak alınması gerekir.

Bu özelliklere sahip olan kişiler aşık etme duası yapabilirler. Ancak bu tür duaları alanında uzman olan bilgili bir medyum hocaya ya da din alimine yaptırmanız daha doğru olacaktır.

Erkeği Aşık Etme Duası Nihat Hatipoğlu

Nihat Hatipoğlu, erkeği aşık etme duası hakkında kesin bir paylaşımda bulunmamıştır. Ancak hocaya giderek ya da iletişime geçerek erkeği aşık etme duası yaptırabilirsiniz.

Sevgiliyi Aşık Etme Duası Nihat Hatipoğlu

Nihat Hatipoğlu, sevgiliyi aşık etme duası hakkında da net bilgiler paylaşmamıştır. Ancak sevgiliyi kendinize aşık etmek istiyorsanız, onunla gönülden bir bağ kurup Allah yolunda evlenmeye niyetli olmanız gerekir.

Eşini Kendine Aşık Etme Duası Nihat Hatipoğlu

Eşini kendine aşık etme duası, bireyin kalpten edeceği bir niyettir. Özellikle de namaz kıldıktan sonra bol bol dua etmek gerekir. Allah kalpten edilen her duaya cevap verendir.

Aşık etme duası

Kendine Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Sevdiğiniz birini kendinize aşık edebilmeniz için yapabileceğiniz birçok aşık etme duası bulunmaktadır. Bu duaları okurken şu hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir:

 • Dua etmeden evvel abdest almalısınız.
 • Etmek istediğiniz duayı eksiksiz bir şekilde okumalısınız.
 • Duanızı okurken kendinizi tam olarak bu işe yönlendirmelisiniz.
 • Aklınızdan sadece, duanızın kabul olması Allah’a yalvarmanız geçmelidir.
 • Bir kere duayı okuyup bırakmayın.
 • Duanızı düzenli bir şekilde okuyun.
 • Sürekli olarak yapılan duanın daha güçlü olacağını unutmayın.
 • Allah’a karşı kulluk görevlerinizi ihmal etmeyin.
 • Allah’ın duanıza elbet cevap vereceğinden şüphe etmeyin.

Bu hususlara dikkat ederek yapılan dua, her zaman kabul olur. Birini kendinize aşık etmek istiyorsanız, önce sizi doğal yollarla sevmesini sağlamaya çalışın. Eğer bu şekilde olmazsa o kişiyi Allah’tan isteyin. Allah insanın kalbinden geçenleri en iyi bilendir. Dua etmek, insanın fıtratında olan bir davranıştır. Bu nedenle birinin kötülüğüne olmayan her duayı Allah kabul edecektir. Buna olan inancınızı kesinlikle kaybetmeyin ve sürekli dua edin. Sevdiğiniz insanı Allah’tan istemekten vazgeçmeyin. Allah, sevdiğinizi ne kadar kararlı bir şekilde istediğinizi gördükçe size yardım edecektir. Onun yardımı da rahmeti de sonsuzdur.

Aşık Etme Duası Çeşitleri

İslam dini gereği dua etmek insana hiçbir zarar vermez. Aşık etme duası da yanı şekilde insana zarar vermeyen dualar arasında yer almaktadır. Aşık etme duası, her medyuma ve alime göre farklılık göstermektedir. Aşık etme duası çeşitleri ise şunlardır:

 • Bireyin kendinin okuduğu dualar
 • Medyum hocanın kişiye özel olarak yaptığı dualar
 • Alim hocanın okuduğu dualar

Bu aşık etme duası çeşitleri, sosyal ortamlarda pek paylaşılmaz. Çünkü duanın gizli olması daha makbul olanıdır.

Rüyada Aşık Etme Duası

Rüyada aşık etme duası ile sevdiğinizin rüyasına girerek onu kendinize aşık edebilirsiniz. Rüyada aşık etme duası şu şekilde yapılır:

 • Akaddu nevme
 • Aşık etmek istediğiniz kişinin ismi
 • Ala muhabbeti
 • Kendi adınız

Bu aşamaları sırasıyla tekrar ederek 33 defa okumanız gerekir. 33 defa okuduktan sonra Fatiha Suresini okuyunuz. Böylece rüyada aşık etme duası gerçekleşmiş olur.

Resme Bakarak Aşık Etme Duası

Resme bakarak aşık etme duası yapmak da mümkündür. Resme bakarak aşık etme duası şu şekilde yapılmaktadır:

 • Öncelikle sevdiğiniz ve size aşık olmasını istediğiniz kişinin resmini eline almanız gerekir.
 • 21 defa Besmele çekerek elinizde bulunan resme üfleyiniz.
 • Resme bakarak sevdiğiniz insanın da sizi hayırlısıyla sevmesini Allah’tan isteyiniz.
 • 61 gün boyunca bu işlemi yapınız.

Resme bakara aşık etme duası bu şekilde yerine getirilmiş olur. Allah’ın izni ile sevdiğiniz de sizi aynı aşkla sever.

Aşık etme duası

Pazar Günü Okunacak Aşık Etme Duası

Pazar günü okunacak aşık etme duası sayesinde sevdiğinize kavuşabilirsiniz. Pazar günü okunacak aşık etme duası şu şekilde yapılır:

 • Pazar günü sabah namazından önce kalkmanız gerekir.
 • Yasin Suresini okumanız gerekir.
 • Pazar günü okunacak aşık etme duasını okumanız yeterlidir.

Bu duayı okuyup, aşık olmasını istediğiniz kişinin adını zikrederek duanızı tamamlamanız gerekir. Böylece aşık etme duası tamamlanmış olur. Pazar günü okunacak aşık etme duasını illa Pazar günü okumanıza gerek yoktur. Dilerseniz Cuma günü de okuyabilirsiniz. Ancak makbul olan bu duayı, Pazar günü okumanızdır. Hayırlısı ile Allah duanızı kabul edecek ve size en kısa zaman içerisinde cevap verecektir. Allah’ın gücünden ve merhametinden hiçbir şüpheniz olmasın. O her zaman hakkınızda en hayırlı olanı bilendir. Dileğiniz kabul olana kadar dua etmekten asla vazgeçmeyin.

Aşık Etmek için Karabiber Duası

Karabiber duası, aşık etme duası olarak en fazla tercih edilen yöntemdir. Karabiber duası şu şekilde yapılır:

 • 41 tane karabiber alınır.
 • Karabiberin her bir tanesi üzerine bir Fatiha ve bir İhlas Suresi okunur.
 • Okunan karabiberler demir tavaya konulur.
 • Üzerine bir çorba kaşığı kadar zeytinyağı eklenir.
 • Karabiberler kül oluncaya kadar kavrulup yakılır.
 • Yakma işlemi esnasında aşık etmek istediğiniz kişinin adı zikredilir.

Bu işlem sonunda karabiberle aşık etme duası yapılmış olur. Eğer sevdiğinizin resmi var ise resme bakarak dua etmeniz daha iyi olur.

Aşık Etmek için Kuduriye Duası

Kuduriye duası, dileklerin kabulüne etki eden bir dua olarak bilinir. Kuduriye duasıyla aşık etme duası yapılabilir. Kuduriye duasıyla aşık etme duası şu şekilde yapılır:

 • Cuma günü beklenmelidir.
 • Cuma selasından evvel güzelce abdest alınmalıdır.
 • Yönünüzü kıble tarafına dönerek uygun bir şekilde oturmanız gerekir.
 • Kuduriye duasını okumanız gerekir.

Dua bittikten sonra aşık etmek istediğiniz kişi için Allah’tan yardım istemeniz yeterlidir. Böylece Kuduriye duasıyla aşık etme duası yapabilirsiniz.

Aşık Etme Duası için Sıkça Sorulan Sorular

Aşık etme duasının merak edilen birçok özelliği bulunmaktadır. Aşık etme duası için sıkça sorulan sorular ise şunlardır:

 • Aşık etme duası nedir?
 • Aşık etme duası nasıl yapılır?
 • Aşık etme duası yapmak ya da yaptırmak günah mıdır?
 • Aşık etme duası Kur’an’da var mıdır?
 • Aşık etme duası kesin kabul olur mu?
 • Etkili ve hızlı bir şekilde aşık etme duası nasıl olur?
 • Aşık etme duası için kime gidilmelidir?
 • Aşık etme duası kaç gün okunur?
 • Aşık etme duası tehlikeli midir?
 • Aşık etme duası ne zaman kabul olur?
 • Hangi dualar aşık etme duası olarak okunur?
 • Ne zaman aşık etme duası okunmalıdır?
 • Aşık etme duası sonucunda size aşık olan kişi sonradan nefret eder mi?
 • Aşık etme duası yapmak dinen caiz midir?
 • Aşık etme duası en uygun hangi şekilde yapılmalıdır?
 • Aşık etme duası sonradan zarar verir mi?

Gibi sorular, aşık etme duası hakkından insanların en fazla merak ettikleri sorulardır.

Kendine Aşık Etmek için Hangi Dua Okunur?

Kendine aşık etmek için okunabilecek birçok dua bulunmaktadır. Ancak bu dualar genellikle medyum hocaların veya alimlerin bilgisinde olan şeylerdir. Kendine aşık etme duası için medyum bir hocaya gidebilirsiniz. Medyum hoca size en uygun aşık etme duası yapacaktır.

Sevdiğim Erkeği Kendime Nasıl Bağlarım Duası?

Sevdiğiniz erkeği kendinize bağlamak için medyuma giderek dua yaptırabilirsiniz. Kendinizin duası bu konuda yeterli olmayabilir. Aşık etme duası yaparak sevdiğinizi kendinize sımsıkı bağlayabilirsiniz. Ancak aşık etme duası, Allah’a olan inanç ile bağlantılıdır. İnancınız ne kadar kuvvetli olursa aşık etme duası o kadar hızlı tutar.

Eşini Kendine Nasıl Aşık Edersin Dua?

Eşinizi kendinize aşık etmek için, aşık etme duası yapabilirsiniz. Ancak bu duayı yaparken uygun bir ortamda bulunmanız son derece önemlidir. Eşinizi kendinize aşık etmek amacıyla medyuma giderek aşık etme duası yaptırma şansınız bulunmaktadır.

Birini Kendine Aşık Etmek için Dua Okumak Günah mıdır?

Birini kendinize aşık etmek dua okumanız kesinlikle günah değildir. Allah’tan yardım dilemek ve ona sığınmak İslam dininin bir gereğidir.

Aşık etme duası

Evliliği Kurtarmak için Muska Yapmak Günah mı?

Evliliği kurtarmak için muska yapmak günah mı? sorusunun cevabı hakkında net bir bilgi yoktur. Bazı alimler evlilik için yapılmasını uygun görürken bazıları da uygun görmemektedirler.

Aşk Celbi Günah mı?

Celb yapmak, bazı insanlar tarafından günah olarak kabul edilmektedir. Ancak celb yapmak günah değildir. Bu bakımdan aşk celbi yaptırmanız da günah olarak kabul edilmez.

Aşık Etme Duasını Kaç Gün Okumalıyım?

Aşık etme duasının kaç gün okunması gerektiği, duaya göre değişiklik göstermektedir. Bazı dualar 61 gün okunurken bazıları ise gerçekleşene kadar okunmaktadır. Aşık etme duası için en detaylı bilgilere medyum hocalardan ulaşabilirsiniz. Medyuma giderek aşık etme duası ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. En etkili ve kısa sürede gerçekleşen aşık etme duası, medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Bu nedenle aşık etme duası için genel olarak medyum hocalar oldukça fazla tercih edilir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Whatsapp Canlı Destek

Başa dön tuşu