Bağlama Büyüsü

Yazı İçeriği

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü bir kişiyi kendine bağlamak, aşık etmek için kullanılan bir büyü şeklidir. Bu büyü bazı büyülere göre özel değeri bulunur.

Bağlama büyüsü nişanlı veya evli kocaya yapıldığı gibi bu tür bağ bulunmayan sevgiliye de yapılabilir. Bu büyünün farklı çeşitleri bulunur. Bu çeşitler yapılış şekline, yapan kişiye ve gösterdiği etkiye göre farklıdır.

Örneğin bazı bağlama büyüsü havas ilmine sahip kişiler tarafından yapılırken bazıları ilme gerek duymadan da yapılabilir. Fakat büyünün gerçekleşmesi de değişiklik gösterecektir.

Bağlama Duası Nedir?

Duanın tartışılmaz bir gücü vardır. Bu gücü her türlü durumda kullanabiliriz. Bu durumlardan biri de nişanlımızı, sevgilimizi veya eşimizi kendime bağlamamız durumudur.

Bu amaçla yapılan dualar ve bağlama büyüsü de bulunuyor. Yeter ki duayı doğru zamanda ve doğru yerde kullanmasını bilelim.

Bağlama Büyüsü

Bağlama Duası Ne İşe Yarar?

Bağlama duası en çok bilinen özelliği sevdiğiniz kişinin size bağlanmasını sağlamaktır. Bu sizi sevmeyen biri veya sizinle birlikte olan kişilere yapılabilir. Kısaca bu büyü birinin size bağlanmasına yarar. bağlama büyüsü de yapılabilir.

Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü ve duasını direk belli etmeden kişinin yüzüne karşı yapabileceğiniz gibi şeker gibi şeylerle de yapabilirsiniz. Bunun için bazı duaları yedi tane şekere okuyarak karşınızdakinin çayına atabilirsiniz.

Bağlama Duası Arapça

Duaların hepsinin aslı hiç şüphesiz Arapçadır. Bu duaları Arapça okuyabildiğimiz gibi Türkçe de okuyabiliriz. Önemli olan oradaki kelimeleri okuyabilmek yani duanın anlamını bozmamaktır. Fakat duanın dışında ayet okunması gerekiyorsa bu ayetler orijinal haliyle yani Arapça okunmalıdır.

Bağlama Duası Oku

Bağlama duasının okunacağı haller bulunur. Bu hallerde duanın yanı sıra ayet veya Esmaül Hüsma da okuyabilirsiniz.

En Etkili Bağlama Duası

Bağlama duasının onlarca çeşidi bulunur. Bunlar içerisinde bazıları etkili iken bazılarının etkisi daha azdır. Fakat en etkili olanlar dualardan ziyade ayetlerdir.

Bağlama Duası Yaptıranlar

Son zamanların en çok yapılan veya yaptırılan dua şekillerinden biridir. Özellikle evli ve nişanlı kişilerin yaptırmaya çalıştığı bağlama büyüsü veya duası nişanlı, sevgili veya eşin kendisine bağlanması ve gözünün dışarda olmaması için yapılıyor.

Bağlama Duası Kaç Günde Etki Eder?

Onlarca çeşit bağlama duası bulunur. Bu bağlama büyüsü veya dualarının da etki etme süreleri bulunur. Bunlar;

 • Bağlama büyüsü veya dualarının anında,
 • Bağlama büyüsü veya dualarının birkaç saat içinde
 • Bağlama büyüsü veya dualarının 1 güne kadar
 • Bağlama büyüsü veya dualarının 1 haftaya kadar tesir edebilir.

Bağlama büyüsü duaları kendi tesirinden farklı olarak duayı eden kişinin özelliği olarak da erken etki edebilir. Onun için bağlama dualarında tecrübeli hocaların yaptığı dualar daha etkili ve daha çabuk etki eder.

Bağlama Büyüsü

Bağlama Duası Günah mıdır?

bağlama büyüsü duası nişanlı veya evli iseniz eşinize veya nişanlınıza yapmanızda bir sakınca veya bir günahı bulunmuyor. Bu şekilde yapılan dua mutlu bir yuva kurmanıza ve mutlu bir şekilde yürümesini sağlayacaktır.

Bağlama Duası Etkileri

bağlama büyüsü duasının etkileri bazen kısa sürede bazen biraz uzun vadede anlaşılabilir. Bu duadan sonra karşınızdaki kişi yavaş yavaş veya hızlı bir şekilde aranızda bir sorun varsa unutmuş bir şekilde size karşı büyük bir ilgi duymuş olacaktır.

Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak için Dua

Sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak için de bağlama büyüsü ve duası edebilirsiniz. Bu dua ilerde hayatınızı birleştirmeyi planladığınız kişiye veya evlenmek için gün saydığınız nişanlınıza yapabilirsiniz.

Kuran’da Erkeği Kendine Bağlamak

Kuran-ı Kerim’de her türlü derdin bir ilacı bulunur. Erkeği yani kocayı da kendinize ve evinize bağlamak için bazı ayet ve sure bulunur. Bu dualar okunduğu taktirde etki gösterecektir. Bu sure ve ayetler sayesinde kocanız evinize bağlanacaktır.

Sevgiliyi Bağlamak için Dua

Eşe veya nişanlıya yapılacak olan bağlama büyüsü ve duaları ile sevgiliyi de kendinize bağlayabilirsiniz. Bu şekilde yapılması gereken dualar aynı şekilde yapılabilir. Bu dualar da aynı etkiyi gösterecektir.

Birini Bağlamak için Esmaul Hüsna

Esmaül Hüsna Yüce Allah’ın 99 isminin genel adıdır. Bu 99 isimleri zikir halinde okuyarak eşinizin eve bağlanması gibi binlerce sorunu çözebilirsiniz. Buradaki püf nokta her ismin belli bir sayıda zikredilmesidir. Bu sayılar yapılacak duaya göre önemlilik arz eder.

Bağlama Duaları Nelerdir?

Bağlama büyüsü içinde okunan duaların onlarca çeşidi bulunur. Bu çeşitlerden bazılarını evde kendiniz yapabilirsiniz. Fakat bazıları nefesi güçlü hocalar tarafından yapılır. Bağlama duaları genellikle zeytin, su, şeker gibi şeyler aracılığı ile yapılır.

Bağlama Duası Tarifi

Bağlama büyüsü için bağlama duası deneyimli bir hoca tarafından suya okunur. Bu suyun fazla olması daha da iyi olacaktır. Bu suyu götürdükten sonra her gün duayı yaptırdığınız kişiye içiriyorsunuz. Belli bir süre sonra kendiliğinden bağlanmaya başlayacaktır.

Bağlama Büyüsü

Besmele ile Sevdiğini Bağlamak

Eşinizi, sevgilinizi kendinize bağlamak oldukça kolaydır. Gözü sizden başkasını görmeyecektir. Yapmanız gereken bir sürahi suya 786 kere Besmele-i şerifi okuyup niyetinizi yapın. Sonra suyu eşinize içirin etkisini en kısa sürede göreceksiniz.

Bağlama Duası Ne için Okunur?

Bağlama duası yapılmasında tek amaç vardır. O da sevdiğiniz kişiyi, nişanlınızı veya eşinizi kendinize bağlamaktır. Bu amaçla çeşitli dualar edilir çeşitli zikirlerle kişinin bağlanması amaçlanır.

Ağız Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

Eşinizin ağzını, dilini bağlayarak istediğiniz her şeyi yaptırabilirsiniz. Bunun için;

 • Abdestli olarak 3 ayetel kürsiyi,
 • Ya hayyu ya Kayyum ya bediussemavati vell arz
 • Ya zülcelali vel ikram denilip niyet edilir.

Ağzı dili sevdiğiniz kişinin bağlanır.

Dil Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

Dil bağlama duası geçmişten günümüze kadar gelen medyum hocaların okudukları bildikleri en tesirli dualardır. Eşinizin sizin her dediğinizi yapmasını sözünden çıkmasını istemiyorsanız işinde uzman medyum hocalardan yardım alarak etkili dualar ve tılsımlı sözlerle eşinizin dilini bağlayabilirsiniz.

Kurt Ağzı Bağlama Duası Nedir?

Kurt ağzı bağlama büyüsü günümüzde oldukça yaygınlaşan büyüler arasındadır. Bu büyüyü hayvanlarınızın zarar görmemesi için yapılır. Bir bez düğümlenir ve dualar okunur. Bundan sonra kurtlar, kuşlar hayvanlara zarar vermez.

Kurt Ağzı Bağlama Duası Nasıl Yapılır? Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü sevgilinizi, eşinizi kendinize bağlama, her istediğinizi yaptırma kısacası sizin köleniz durumuna getirmeye bağlama büyüsü denir.

Bu bağlama büyüsü sayesinde huzurunuz, mutluluğunuz yerinde olacak. Sizden başkasını gözü görmeyecek. Kendiniz yapacağınız gibi medyum hocaların desteğini alıp kesin çözüm yollarına ulaşabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Ne İşe Yarar?

Bağlama büyüsü kadim büyü kitaplarında geçen bir büyü şeklidir. Bu büyü bağlama duasında olduğu gibi kişiyi kendine bağlamak için yapılır.

Bu bağlama büyüsü farklı şekilleri olduğu gibi etki etme şekillerine göre de farklı çeşitleri bulunur.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü yapmanın çeşitli yolları bulunur. Bu büyüyü evde birkaç küçük malzeme ile yapabildiğiniz gibi bu büyüyü profesyonel bir şekilde nefesi güçlü hocalar ve medyumlar tarafından yapılır.

Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

Bağlama büyüsü yüz yıllardır yapılan bir büyü şeklidir. Bu büyü yüzyıllardır farklı şekillerde farkı türlerde fakat aynı amaçla yapılır.

Bu bağlama büyüsü bir çoğu havas ilmi ile yapılması gereken büyülerdir.

O yüzden bağlama büyüsü yapacak olan kişi havas ilmine sahip olması gerekir. Bu şekilde havas ilmine sahip veya nefesi güçlü hocalar bu büyüyü yapabilir.

Bağlama Büyüsü Fiyatı 2021

Bağlama büyüsü yapmanın veya yaptırmanın yaygınlaştığı bu dönemde onlarca medyum ortaya çıkmıştır. Fakat bu medyumlar içinde havas ilmine sahip olan ve diğer taraftakilerle arası iyi olan medyumlar bulmanız gerekiyor.

Bağlama büyüsü yapılacak büyünün zorluk derecesine ve kullanılacak malzemeye göre fiyatı değişebilir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü eşe veya nişanlıya yapıldığı gibi farklı kişilere de yapılabilir. Bu büyü sayesinde gerçekleşmesi imkansız gibi görünen aşklar bile gerçekleşebilir.

Bu büyülerin bir çoğu büyük ilimlerle yapıldığı için bozulması çok zordur. Bağlama büyüsü bozdurmak için de havas ilmine sahip medyumlar bulmanız gerekiyor.

Bağlama Büyüsü Duaları

Bağlama büyüsü yapmak için bir çok dua okunur. Yüzyıllardır binlerce hoca ve medyum tarafından milyonlarca kez yapılan bu büyü için yine yüzlerce farklı dua okunmuştur. Bu duaların bazıları hızlı etki ettiği için daha fazla kullanılıyor. Fakat bu duaların çoğunu hocalar ve medyumlar bilir.

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Bağlama büyüsü çoğu kez anlaşılamayan bir büyü şeklidir. Kişinin sadece duygularında değişim olur. Kişi büyü yapıldığını çoğu kez anlamaz bile. Sadece kısa sürede büyüyü yapan kişinin ya kuklası olur ya da gözü ondan başkasını görmeyecek kadar bağlı olur.

Bağlama büyüsü yapılıp yapılmadığı sadece havas ilmini bilen medyumlar ve hocaların yapacağı yıldız nameler neticesinde belli olur.

Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Bağlama büyüsü etki etme süreleri şunlardır;

 • Bazı bağlama büyüsü çeşidi anına etki eder.
 • Bazı bağlama büyüsü çeşitleri 1 güne kadar etki eder.
 • Bazı bağlama büyüsü çeşidi 1 haftaya kadar etki eder.

Bağlama büyüsü çeşitlerine göre etki süreleri de değişebilir.

Bağlama Büyüsü Faydaları

Bağlama büyüsü faydaları aşağıdaki gibidir;

 • Bağlama büyüsü mutlu olan evliliğinizi sürdürmek
 • Bağlama büyüsü mutlu ilişkiler kurmak
 • Bağlama büyüsü evliliğe emin adımlarla yürümek

Bağlama büyüsü faydalarından bazılarıdır.

Evde Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evde bağlama büyüsü yapmak oldukça basittir. Kırmızı mumla istediğiniz kişiyi kendinize bağlamak oldukça kolaydır. Bunun için yapmanız gerekenler şunlardır;

 • Bağlama büyüsü yapmak için 4 adet kırmızı mumu ve iğne ayarlamanız.
 • Bağlama büyüsü yapmak için ilk muma kadını temsil ettiği için çemberler çizilir.
 • Bağlama büyüsü yapmak için İkinci muma erkeği temsil ettiği için kılıç sembolü çizilir.
 • Bağlama büyüsü yapmak için üçüncü muma aşkın önündeki engelleri temsil ettiği için yılan çizilir.
 • Bağlama büyüsü yapmak için mum birleştirici etki yaptığı için sol elle iğneyle resim çizilir.
 • Bağlama büyüsü yapmak için bir tepsi içerisine mumlar yönlerine göre dikilir.
 • Bağlama büyüsü yapmak için dikildikten sonra bağlama duaları ve tılsımlı sözler okunur.

Böylece eşinizi bağlama büyüsü ile kendinize bağlarsınız.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Bağlama büyüsü farklı çeşitleri bulunur. Bu büyü çeşitlerinden bazıları şunlardır;

 • Geri getirme bağlama büyüsü
 • Kırmızı mum ile bağlama büyüsü
 • Nohut ile bağlama büyüsü
 • Pamuk bağlama büyüsü
 • Aşk bağlama büyüsü

Yaşadığımız coğrafyada eskiden günümüze kadar onlarca şekilde yapılan bu bağlama büyüsü çeşitlerinden bazıları yukarıya çıkarılmıştır.

Anında Tutan Büyü

Büyüler yapılış şekillerine göre çeşitlendirildiği gibi tutma sürelerine göre de çeşitleri bulunur. Bu bağlama büyüsü şekli çoğu kez yapıldığı anda veya çok kısa bir süre içerisinde tutar.

Bu şekilde anında tutacak bağlama büyüsü de öteki alemle iletişimi çok güçlü olan medyumlar tarafından yapılır.

Sabun Büyüsü

Sabun bağlama büyüsü oldukça tehlikeli büyüler arasında yer alır. Kara büyülerde denilmektedir. Sevmediğiniz kişinin ölümüne sabun büyüsüyle sebebiyet verilir.

Bağlama büyüsü oldukça basit gözükse de yapımı çok tehlikelidir. Sadece kullanılmamış bir sabuna ve iğne ye ihtiyaç vardır. Sabun eridikçe sevmediğiniz kişide gözünüzün önünde eriyip ölecektir.

Bağlama Büyüsü

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü ve bağlama büyüsü kadim büyü kitaplarında çokça adından söz ettiren ve yüz yıllardır insanların korkuyla adını andıkları bir büyüdür.

Büyünün yapılma şekli zor olduğu gibi bu büyüye maruz kalanların büyüden kurtulması neredeyse imkansızdır. Bu büyü havas ilmine sahip medyumlar tarafından yapıldığı gibi büyünün bozulmasını da yine bu medyumlar yapar. Papaz büyüsü bağlama büyüsü olarak ta kullanılır.

Nohut Büyüsü

Nohut ile yapılan bağlama büyüsü yapımında dikkat edilmesi gerekenler;

 • Nohut ile bağlama büyüsü oldukça basit görünse de tehlikeli olabilir.
 • Nohut ile bağlama büyüsü Sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz.
 • Nohut ile bağlama büyüsü büyüyle sizin her istediğinizi yapar.
 • Tek yapılması gereken 41 tane nohutu alıp tek tek dua okuyup niyetinizi belirtmektir.

Dualar ve tılsımlı sözler çok önemlidir. Bağlama büyüsü için işinin ehli kişilerden yardım alınmalıdır.

Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı ile bağlama büyüsü oldukça tehlikelidir. Bu büyü eşinize veya nişanlınıza yapılır. Sevgiliye yapılmaz. Eşinizi evine geri döndürür. Yapılması gereken adetinizin ilk gününde bir damla kanı eşinizin içeceğin katıp içirmenizdir. Anında etkisini göreceksiniz.

Uzaktan Büyü Nasıl Yapılır?

Büyü yakından yapıldığı gibi uzaktan da yapılabilir. Bunun için bazen bağlama büyüsü yapılacağı kişinin kullandığı kişisel eşyaya ihtiyaç olabilir. Bazı büyülerde sadece resim ile yapılabilir. Bu tür büyüleri yapmak için büyüyü yapacağınız kişiye yakın olmanıza gerek yoktur.

Bağlama Büyüsü Nasıl Çözülür?

Bağlama büyüsü yapan kişiler eğer deneyimli hoca veya medyumlara yaptırmadılarsa büyü fazla zorlanmadan bozulabilir.

Fakat büyü medyumlar tarafından havas ilmi ile yapılmış ve kadim kitaplarda kara büyü içinden bir büyü ise bu bağlama büyüsü bozulması neredeyse imkansızdır. Bu büyünün bozulası için ya o medyum yada daha güçlü bir medyumun bulunması gerekir.

Bağlama Büyüsü Sıkça Sorulan Sorular

Günümüzde en çok kullanılan ve en çok merak edilen büyü şekli olan bağlama büyüsü hakkında çokça merak edilen sorular bulunur. Bu şekilde medyum hocalara yüzlerce soru yöneltilmektedir.

Bağlama Büyüsünü Kimler Yapar?

Bağlama büyüsü çeşitlerini farklı şekillerde yapabilirsiniz. Bu büyülerin bazılarını kendiniz evde veya farklı bir yerde yapabildiğiniz gibi bazılarını havas ilmine sahip olan ve diğer tarafla iletişimi güçlü olan medyum ve hocalar yapabilir.

Bağlama Büyüsü Ne Zaman Etki Gösterir?

Bağlama büyüsü eşinizle aranızda soğukluk varsa yapılır. Muhabbetinizin güçlenmesi için yapılan etkili büyüdür. Büyülerin zamanları yapıldıkları büyülere göre farklılık gösterir.

Mesela adet kanı ile yapılan bağlama büyüsü 3 gün içinde tesirini gösterirken, diğerleri 1 haftadan 3 haftaya kadar tesirini gösteren büyülerde vardır.

Bağlama Büyüleri Gerçekten Sonuç Verir mi?

Bağlama büyüsü çoğu kez etkisini göstermiştir. Hatta bazı durumlarda çok hızlı bir şekilde etki göstermeye başlarken ömür boyu bu etkinin kaybolmadığı durumlarda bulunuyor.

Bağlama büyüsü gerçekleşmesi büyünün yapılış şekli ile alakalıdır.

Bağlama Büyüsü Zararlı mıdır?

Bağlama büyüsü zararı bulunmuyor. Bu büyü yapmanın veya yaptırmanın herhangi bir zararı bulunmadığı gibi çoğu durumda evlilikleri kurtarmada da etkili bir yöntemdir.

Bağlama Büyüsü Geri Teper mi?

Bağlama büyüsü genellikle geri tepmez. Tatbiki de yapacak kişilerde çok önemlidir. İşinde ehli, uzman medyum hocalar tarafından yapıldığında etkisi hemen görünür.

Onların okudukları dualarla büyüler ters etki yapmaz. Aksine bağlama büyüsü tamamen eşleri birbirine bağlar.

Bağlama Büyüsü Yaptırmak Ne Kadar?

Bağlama büyüsü farklı şekilleri ve farklı çeşitleri bulunur. Büyü yaptırmaya karar verdiğiniz zaman büyü şekli ve çeşitleri arasından sizin durumunuza göre en uygun olanını seçip yapıyorlar. Bunun içinde büyünün zorluk derecesine göre ücret talep ediyorlar.

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Yaptırmak Boşanma Sebebi midir?

Bağlama büyüsü yaptırmak boşanma sebebi olmaz. Fakat bu büyü olayından hoşlanmayan insanlar olabilir. Bu durumda düzelmesi amaçlanan bağ daha da zayıflamasına sebep olabilir. Bu durumda büyü yapacak olan kişi bunu son derece gizli tutması gerekecektir.

Bağlama Büyüsünün Amacı Nedir?

Bağlama büyüsü amacı, eşlerin, sevgililerin aralarındaki soğukluğu giderip muhabbeti tekrardan kazandırmak amacıyla yapılır. Bu büyü sayesinde evli çiftler bir araya geldiği için aile tarafından dualar alınır.

Bağlama Büyüsünü Nasıl Bozabilirim?

Bağlama büyüsü bozmak için yine güçlü medyum ve hocalardan yardım almanız gerekiyor. Bu tarz büyüleri bozmak için medyum ve hocaların yapacağı muska ve benzeri şeyleri uygulamak yeterli olacaktır.

Bağlama Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlayabilirim?

Kişiye bağlama büyüsü yapıldığında nasıl anlarım sorusuyla sıkça karşılaşmaktayız. Evini terk eden, eşine bağırıp küfür eden, eşinin yüzünü görmek istemeyen bir kişinin bağlama büyüsü sayesiyle eş evine geri döner, eşine saygıda kusur etmeyip ilk günkü gibi davranır.

Bu şekilde olan kişilerde bağlama büyüsü yapıldığı anlaşılır.

Birisine Bağlama Büyüsü Yaptırsam Anlar mı?

Bağlama büyüsü anlaşılması çok zordur. Bu tarz büyüler fiziki değişikliklerden çok kalben bir değişiklik gösterecektir. Bu tarzda yapacağınız büyüde kişi her şeyden habersiz size karşı büyük bir ilgi duymaya başlayacaktır.

Bağlama Duası Büyü müdür?

Bağlama duası ve bağlama büyüsü farklı şeylerdir. Bağlama duası sadece duanın gücü ile yapılan bir tür istektir.

Fakat bağlama büyüsü bir büyü şeklidir ve diğer taraftakilerle beraber yapılan bir durumdur.

Bağlama Duası Mutluluğun Şifresi

Bağlama büyüsü ve duasıyla yapılan büyülerde kişiler mutluluğa, huzura ve tüm sıkıntılarından kurtuldukları için mutluluğun şifresidir denilir.

Dil Bağlama Duası Cübbeli Ahmet Hoca

Dil bağlama duasında en büyük amaç mutlu olan evliliği sürdürmek ve oluşabilecek sorunları çözmektir. Onun için Cüppeli Ahmet Hoca’da bu konuda farklı dua tavsiyelerinde bulunuyor. Bu tür dualar okunmanın yanı sıra evlerde duvarlara da asılabilir.

Bağlama Duası Arapça Yazılışı

Bağlama duasını Arapçası şu şekildedir.

 • Sümmün ümmün bükmün,
 • sümmün bükmün.
 • Sümmün bükmün ümyün
 • Fe hüm la yerciun.

Bu Arapça duayı tartıştığınız an eşinize 3 veya 7 kere okuyup üfleyin. Hemen tartışmayı bırakıp sizden özür dileyecektir.

Bağlama Duası Yapan Hocalar

Bağlama büyüsü ve duası duayı bilen herkes tarafından yapılabilir. Fakat günümüzde nefesi güçlü olan hocalar daha çok tercih edilmektedir. Bu tarz duaları günlük olarak kendinizde okuyabilirsiniz.

Bağlama Duası Sıkça Sorulan Sorular

Bağlama duası bağlama büyüsü sırasında da okunduğu gibi hemen hemen tüm evli çiftler tarafından okunur veya okutulur. Bu tarzda olan ve herkese hitap eden dualar içinde farklı sorular sorulmaktadır. Bu sorular bazen hocalar bazen de medyumlar tarafından cevaplandırılır.

Eşini Kendime Bağlamak için Hangi Dua Okunur?

Eşinizi kendinize bağlamak için;

 • Innema emruhü ıza erade şay’en en yeküle lehu kün fe’yekun.
 • Fe-sübhanellezi bi yedihı melekutü kulli şey’in ve ileyhı turceun”

Bu duayı 7 kere şekere okuyup eşinize içirirseniz eşiniz size bağlanacaktır.

Sevgilimi Bana Nasıl Bağlarım Duası?

Sevgiliyi kendine bağlamak nişanlıyı ve eşi kendine bağlamakla aynı olaydır. Diğerlerinde okunacak dualar bu hususta da okunarak gerçekleştirilir.

Bir Erkeği Kendime Nasıl Bağlarım Dua

Çok sevdiğiniz bir erkeği veya kadını kendinize bağlayacak onlarca bağlama büyüsü ve duası bulunuyor. Bu duaları karşınızdaki kişinin gözlerinin içine bakarak içinizden okuyabileceğiniz gibi uzaktan da okuyabilirsiniz. İnsanlar bu şekilde yapılacak duanın tesirini beklemelidir.

Aşık Olduğum Kişiyi Kendime Nasıl Bağlarım Dua

Aşık olduğum sevdiğim kişiyi dualar ve tılsımlı sözlerle kendinize bağlayabilirsiniz. Tılsımlı sözlerle ve duaların çok etkili olması gerekecektir. Bunun içinde bağlama büyüsü için işinde uzman medyum hocalardan yardım alınması gerekir.

Birini Kendine Aşık Etmek için Hangi Sure Okunur?

Birini kendine aşık ettirmek veya bağlamak için genelde Kuran-ı Kerim’de Tebbet suresi veya Bakara süresinden ayetler okunur. Bu ayetler daha fazla okunarak beklenmelidir.

Birini Kendine Aşık Etmek için Neler Yapılmalı?

Birini kendine aşık etmek için ilk önce eşlerin birbirlerine saygılı olmaları gerekir. Fakat aldatma gibi insanın canını acıtan haller olduğu zaman bağlama büyüsü ve dualarına başvurabilirsiniz.

Sevgiliyi Geri Döndüren Dua

Sevgiliyi geri döndüren dua da aşık etmek için, kendine veya eve bağlamak için okunacak dualarla aynı dualardır. Bu dualar okunarak sizi terk eden sevgili, nişanlı ve eş geri getirilir. Bu dualar aynı zamanda bağlama büyüsü  içinde okunan ve bazıları daha fazla tesirlidir.

Mucize Geri Döndüren Dua

Eşinizi, sevgilinizi en yakın zamanda yanınızda görmek istiyorsanız tebbet süresini ve ayetel kürsiyi suya okuyup içiriniz. Anında tesirini göreceksiniz.

Bağlama Duasının Sonuçları Nasıl Olur?

Bağlama duasının sonuçları ya pozitif oluyor ya da negatif. Bağlama duaları farklılık gösteriyor. Bu dualar içinde tesiri güçlü olan dualar olduğu gibi bu duaları nefesi güçlü hocaların yapması da bağlanmanın gerçekleşmesini hızlandıracaktır.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

Başa dön tuşu