Aşk Duası

Aşk Duası

Aşk duası, sevdiğiniz insanla mutlu olmak adına bazen dualardan yararlanabilirsiniz. Aslında duanın şifalı etkisini tarih boyu her zaman kullanan insanlar olmuştur. Bu nedenle sevdiği insanla muhabbetini güçlendirmek isteyen herkes bu yola başvurabiliyor.

Aşk Duası Nedir?

Aşk, sevgi, mutluluk içeren aşk duası pozitif etkisi insanların arasındaki iletişimi kuvvetlendiren önemli kelimeler barındırır. Her duanın Aşk duası olması beklenemez. Bunun için alanında uzman kişiler tarafından hazırlanmış dualar oldukça etkili olur.

Aşk Duası Nasıl Yapılır?

Aşk duası, Kuran-ı Kerim’de yer alan ayetlerden hazırlanan ve özenle seçilen dualardır. Bazı kelimelerin ne denli olumlu etkisinin olduğunu bilmek ve bu kelimeleri doğru bir şekilde bir araya getirmek önemlidir. Aşk duasının olumsuz yan etkisi yoktur. Bunun nedeni sevgiye dair duanın olmasıdır. İyi niyetle yapılan her şey bu anlamda olumsuz bir etki oluşturmaz.

Denenmiş %100 Etkili Aşk Duası

Aşk duasında yer alan kelimelerin okunuşu ya da sizlerin bu duayı okumanız adına verilen bazı talimatlara uymanız gerekebilir. Belirli sürelerde ve defa olarak okunması gerekebilir. Kadın ya da erkekler tarafından başvurulan aşk duası etkisi ile birçok kişiyi mutlu etmiştir.

Sevdiğiniz insandan artık gereken ilgiyi göremiyorsanız, sevdiğiniz kişinin farklı insanlara duygu beslemeden sadece sizi sevmesini istiyorsanız bu dua etkili bir çözümdür. Karşılıksız sevgilerin nedeni kişinin sizi fark etmiyor olmasıdır. Bu nedenle sizi fark etmesini sağlamak ve duygularınıza karşılık bulmak isteyebilirsiniz. İnsanların karşılıklı olarak birbirini sevmesinde, bunun için duadan yardım istenilmesinde bir sakınca yoktur.

Aşk Duası Ne İşe Yarar?

Aşk duası karşılıklı olarak sevginin, aradaki muhabbetin artması adına kişileri birbirine kenetleyen bir duadır. İnsanların arasındaki ilişkiyi kuvvetlendirmek ve aşkın artmasını sağlamak adına başvurdukları yöntemlerin en zararsız olanıdır. Karşısındaki kişiyi olumsuz hiçbir duruma itmez ve kötü anlamda etkilemez.

Aşk Duası Fiyatı 2021

Aşkın tüm dünyayı etkisine alıyor olması kötülüklerden uzak kalınmasını ve dünyada herkesin daha mutlu olmasını sağlar. İçerisinde iyilik bulunan duyguların artması, evinizde ve ruhsal anlamda mutlu olabilmeniz adına duaların şifalı etkilerinden faydalanabilirsiniz. Aşk duasının etkilerini görebilmeniz adına öncelikle bu alanda hizmet veren kişilerden yardım almanız daha doğru olacaktır. Bazen kendi kendinize hazırlamak istediğiniz bir duanın etkisi olumsuz sonuçlanabilir. Bunun nedeni ise yanlış yazılan bazı aşk duası Arapça kelimelerin bambaşka olumsuzlukları ifade etmesi olabilir.

Aşk Duası Yapan Hocalar

Aşk duası oldukça önemli bir dua olup, seven kişiler arasındaki bağı güçlendirir. Geçmişte okuduğunuz aşk hikâyelerinde, tarihte ve her dönemde bu dualardan yararlanılmıştır. Büyük aşkların oluşması, gözün başkasını görmemesi, seven kişilerin arasında oluşan o güçlü bağı kuvvetlendirmek adına hocalar tarafından önem verilen dualardır. Bu anlamda özenle hazırlanmış birçok aşk duası hocalar tarafından sizlere sunuluyor.

Elbette bu dualardan yararlanırken ne kadar sürede ve kaç kez okuyacağınız konusunda dikkat etmenizde olumlu etkiler alabilmeniz adına önemlidir. Günümüzde birçok hocadan bu konuda yardım alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken ise her hocanın bu konuda başarılı olamadığıdır. Aşk duasında başarılı sonuçlar alan hocalardan faydalanmanız lehinize olacaktır.

Aşk Duası Sözleri

Aşk duası sözleri genellikle içerisinde sevgiyi ifade eden, karşılıklı olarak sevmenin sağlanacağı sözlerden oluşuyor. Bu sözleri bir araya getirilmesi alanında başarılı kişilerce yazılmasını gerektiriyor. Sözleri belirlerken özellikle ayetlerden yardım almak ve istediğiniz duruma uygun olarak oluşturmak önemlidir. Aşk duasında öncelikle olumlu sözlerden oluşan dualar olmalıdır. Birçok aşk duası bazen eskisi gibi sevginin aşkın olması için sözler yer alırken bazen sizin farkınızda dahi olmayan kişinin varlığınızı bilmesi ile ilgili olabilir.

Aşk Duası Nihat Hatipoğlu

Değerli hocalarımız arasında bulunan Nihat Hatipoğlu, aşka verdiği önemi her programında dile getiriyor. Bu anlamda kişilerin özellikle evli çiftlerin arasında zamanla oluşan çatırdamaların son bulması adına tavsiye ettiği bazı dualar bulunuyor. Erkek ya da kadın fark etmeden okunması gereken bazı dualar bulunuyor. Bu duaları okurken dikkat etmeniz gereken okumadan önce yapmanız gerekenlerdir.

Günde bir defa okuyarak 1 haftayı doldurmanız gerekir. 14 gün okuyan kişilerin ise daha sonra 40 gün süresince diğer aşk duası okumalarından uzak kalması tavsiye ediliyor. Her şeyin fazlasının zarar olduğu bilinmelidir. Aşırılığa kaçmadan hocaların verdiği talimatlara uyulmalıdır. Âşık etme duasında sevdiğiniz kişinin ismini zikretmeniz gerekecektir.

Denenmiş %100 Etkili Aşk Duası

Aşk Duası Sözleri

Aşk duasında kullanılan sözler Esma’ya dayanmalıdır. Ya Rahman, Ya Kâfi ve Ya Vedûd gibi aşk duası okunmalıdır. Ya Rahman’ın anlamı merhamet edendir. Bu nedenle aşkın karşılıksız halinde çekilen acıya merhamet edilmesi adına Allah’a Ya Rahman okuyarak merhamet etmesini dileyebilirsiniz. Ya Kâfi ise yeten ve yetişen anlamlarında kullanılır.

Âşık etme duasında bu Esma’lar 7 kez okunmalıdır. Ya Vedûd, seven ve sevilen anlamlarında aşk duasının en önemli Esma’sı arasındadır. İster sevdiğiniz kişinin adını verin isterseniz vermeyin, Allah kalpte yatanı her daim bilendir. Bunun yanı sıra sizlere verilen duayı sevdiğiniz kişinin ismini zikrederek okuyabilir ve duayı âmin diyerek sonlandırabilirsiniz.

Aşk Duası Etkili

Aşk duasının etkili olduğunu bu şekilde yardım alanlar bilir. Aşk dualarını okurken Esma’dan yararlanılır. Allah’ın 99 isminin içerisinde aşkın büyümesi adına birçok aşk duası Esma yer alır. Kuran-ı Kerim’de sürekli olarak eşlerin sevgisi ve merhametinin artmasına yönelik ayetler vardır. En önemli duygular arasında olan merhamet ve sevgi bu anlamda Allah’ın izni ile olabilecek duygulardır.

Allah istemezse bu anlamda yapılacak bir şey kalmaz. İnsanların yanlış kişileri sevmesi, gerçekten anlaşabileceği ya da seveceği kişiyi ise fark etmemesi tamamen seçimlerden kaynaklıdır. Bu nedenle öncelikle hayırlı olanı dilemeli ve gönlünüzde yatan kişinin sizi sevmesi adına gereken tüm dualardan yardım almalısınız.

Aşk Duası İndir

Aşk dualarından okumak için doğru okumak gerekir. Sizlerin bu duayı hakkını vererek okumanız için duanın orijinalini okumanız gerekir. Bu nedenle hocalar tarafından okunan aşk duası indirerek, okunmasını sağlayabilir, ellerinizi açarak duanın okunmasını sağlayabilirsiniz. Duaları ister sözleri ister okunuşu ile indirmeniz mümkündür.

Aşk Duası Oku

Aşk duası, hocalar tarafından hazırlanan önemli dualardan oluşuyor. Bu duayı dilediğinizde okumanızın bir sakıncası yoktur ancak sizlere tavsiye edilen sürelerde okunması daha tesirlidir. Etkili ve olumlu bir sonuç almak adına özel bir dua talep etmeniz istediğinize daha hızlı ulaşabilmeniz, doğru bir dua okumanız adına önemlidir. Siz platonik aşka bir başkası eşine dua okumak isteyebilir. Bu nedenle ikisi arasındaki farkı bilmeniz gerekir.

Aşk Duası Var mı?

Etkili aşk duası sadece günümüzde değil eski dönemlerden itibaren her zaman varlığını sürdürmüştür. Kuran-ı Kerim’in Müslüman âlemine indirilmesinden itibaren, Allah’ın mucizevi Esmaları okunmaya başlanmıştır. Güç isteyen, sevgi isteyen, yardım isteyen, merhamet isteyen ve daha birçok duyguya ihtiyacı olan insanlar Allah’ın isimlerinden yararlanmıştır.

Aşk duası da insanların üremesi, sevginin devam etmesi ve yanlışa sürüklenmemesi adına ayetlerde sürekli geçmiştir. İnsanların birbirini sevmemesi, gerçek seven kişi yerine yanlışı seçmesi zamanla toplumun dinamiklerini bozar. İyi insanlar kendilerine kötülük yapan insanlar yerine kendilerini seven insanları sevse ya da fark etse dünya sevgi dolu olur.

Aşk Duası Kuranda

Kuran-ı Kerim’ de yer alan birçok aşk duası ayeti bulunuyor. Bunları tespit etmek için Kuran-ı Kerim bilmeniz önemlidir. Her kişinin Arapça Kuran okuması mümkün olmayabilir. Bu nedenle işinde uzman hocalar tarafından her ayet özenle incelenir ve dualarda yer alır. Kuran-ı Kerim bilindiği üzere insanlığı doğru yola yönlendiren kutsal kitabımızdır. İçerisinde bu nedenle insanlık için önemli olan sevgi ve aşka dair ayetler de yer alır.

Denenmiş %100 Etkili Aşk Duası

Allah’a Aşk Duası

Allah’tan bir şey isterken bu her ne olursa olsun öncelikle huzurunda bedensel ve ruhsal olarak temiz çıkmalısınız. Su bir arınmadır ve bu arınma ile isteyeceğin her şey saf olarak aktarılır. Allah, kullarının bir şeyler istemesini ve istediği şeyleri daima alacağını söyler. Kulları için iyi olan şeyi her zaman için er ya da geç yapar. Yaratıcının bu kadar sonsuz verici olması, sizlerin de isteyeceğiniz şeyleri özenle istemenizi gerektirir.

Allah’a aşk duasını okurken Esmalardan yararlanmanız daha etkili olur. Günün her saati aşk duası kalbinizden geçeni bilen Allah’a onun mucizevi isimleri ile dua etmek daha doğru olacaktır. Bilinmelidir ki, Allah merhamet eden, affeden, kalbinize iyilik tohumları serpiştiren tek Yaratıcıdır.

Aşk Duası Nasıl Kabul Olur?

Aşk duasının kabul olması için öncelikle yapmanız gereken Allah’tan sadece istemektir. Allah’ın sizlere istediğiniz şeyi vermesi ise tamamen onun istemesine bağlıdır. Allah kullarının istediği tüm iyi şeyleri yerine getirir ancak bazen daha iyisi olması adına geciktirir. Aşk duası okumanızın yanı sıra sizlerin esas niyeti de önemlidir. Sizin için kısa sürede her duanın sonuç vermesi Allah’a şirk koşmaktır.

Her şeyin bir zamanı olduğunu bilmelisiniz. Sizi tanımayan ancak sizin âşık olduğunuz bir kişi sizi fark edecekse bunun zamanı ve yerini sadece Allah bilir. Büyük aşkların hiç ummadığınız zaman sizleri yakaladığını unutmayın. Duanızdan vazgeçmeden sürekli okumanız niyetinizde ne denli ısrarcı olduğunuzun göstergesidir. Bazen okuduğunuz aşk duası dışında hayırlısını da dilemeniz önemlidir. Sizi sevmesini çok istediğiniz kişi belki de sizin için doğru kişi değildir.

Aşk Duaları Nelerdir?

Aşk dualarından istediğinizi okuyabilirsiniz. Bunun dışında sizin durumunuzu ifade edebileceğiniz hocalara danışmanız daha doğru hareket etmenizi sağlayabilir. Öncelikle bazen hata yaparak olmaması gereken için bu duayı okumak isteyebilirsiniz. Bunun için öncelikle hocalara danışmanız size daha doğru fikir vermeleri adına da önemlidir.

Bahsedildiği gibi bu dua öncelikle sizi sevmesi için bir engeli, manisi olmayan kişiler için önemlidir. Karşı tarafından evli olması ya da birbirini seven çiftlerden birinin arasını bozarak âşık etmek amacın dışındadır.

Aşk Duası Cübbeli Ahmet Hoca

Aşk duası konusunda yardım alacağınız hocalar arasında Cübbeli Ahmet Hoca’nın aşk duası yer alıyor. Aşk duasının olumsuz bir etkisinin olmaması ve kişilerin sohbetini çoğaltması adına din hocaları tarafından görüşü alınan dualar arasındadır.

Aşk Duası Ritüeli

Cuma günleri tekrar edilmesi gereken ve 15 kez okunması gereken duayı içerir. Genellikle 3 gün süre ile sabah namazı kıldıktan sonra okunması, okumadan önce boy ya da gusül abdesti alınması gerekir. 3 gün süresinde okunması gereken duayı Allah’ın isimleriyle başlayarak okumak önemlidir.

Okunacak dua eşler için, platonik aşk için, sevgi için, bağlılık için ayrı dualardan yararlanılarak okunur. Ritüel, duaların gerçekleşene kadar tekrar edilmesidir. Bu şekilde hem vazgeçmemiş olursunuz hem de her geçen gün niyetinize daha hızlı ulaşırsınız. Allah’tan isteyeceğiniz şeyde ne denli samimi olduğunuz ritüel ile belli olur.

En Etkili Aşk Duası Tevbe Suresi

Tevbe suresini okuyarak sevdiğiniz kişiyi kendinize âşık etmek için okudunuz duayı okudukça bir suya her okuduğunuz dua kadar kesme şeker atmanızdır. Tevbe suresini okurken sevdiğiniz kişinin yüzünü gözünüzün önüne getirin. Sonsuza kadar mutlu olmanız için bu önemlidir. Tevbe suresi aşk duası Yâ eyyuhellezîne âmenû lâ tettehızû âbâekum ve ihvânekum evliyâe inistehabbûl kufre alel îmâni, ve men yetevellehum minkum fe ulâike humuz zâlimûn.”

Aşk Duası Neden Kabul Olmaz?

Aşk duası bazen her ne kadar hoca tarafından hazırlanmış olursa olsun kabul olmaz. Bunun Allah katında birçok sebebi olabilir. Bazen kişiler istedikleri sonuç olmadığında duayı hazırlayan hocanın başarısız olduğunu zannederler. Kişinin kendisinin okuduğu bazı duaların etkili olmaması, yeteri kadar okunmadığı ya da duanın yanlış okunmasından kaynaklı olabilir.

İşin uzmanı hocalar tarafından aldığınız aşk duası etkili olmaması için tek sebep, sizi sevmesini istediğiniz o kişinin sizin için hayırlı olmadığıdır. Bu nedenle bazen istenilen şey olmadığında farklı durumlara ısrarla başvurmak sadece size zarar verebilir. Kişinin sizin hakkınızda hayırlı olmadığının bir işareti olarak algılamanız sizin için daha hayırlıdır.

Denenmiş %100 Etkili Aşk Duası

Kenzül Aşk Duası ve Anlamı

Kenzül Arş duasını okuyarak dilediğinizi elde etmek isteyebilirsiniz. Hiçbir duanın anında sonuç vermesi gibi bir zorunluluğu yoktur. Sadece doğru duayı okumak, doğru isimle Allah’a yalvarmak adına içeriğinde oldukça kapsamlı birçok dua yer alır.

Allah’a edeceğiniz duanın, bu zamana kadar gelmiş geçmiş mucizelerinde, değerli Peygamberlerin hitap ettiği şekilde dilemeyi kolaylaştırır. Allah isterse her şey olur bu nedenle Allah’ın hangi isimleri ve özelliklerinden yardım diliyorsanız Esmadan faydalanmalısınız.

Anında Aşk Etme Duası

Dualardan önce abdest almayı unutmayınız. Beden ve ruhsal temizlenmeden sonra duanızı okuyabilirsiniz. Eşinize, bekâr olan kadın ya da erkeğe uygulayabilirsiniz. Bir bekâr kişinin evli olan kişiye bu duayı okuması kötü niyetlilik olacaktır. Bu nedenle duanın amacı olan iyilikten uzaklaşacağınız için böyle bir duayı okumamalısınız.

Eşler arasında zamanla arada soğukluk oluşabilir. Bu soğukluğun ortadan kalkarak, evli olan çiftlerin ilk zamanlarında ki kadar aşkla bağlanmasının iyilikten başka bir amacı yoktur. Âşık etme duası temel anlamda 3 Esma’dan oluşuyor. Her birinin anlamı ve mahiyeti farklıdır.

Aşk Dualarının Etkileri

Aşkın tazelenmesi, ilk günkü heyecana geri dönmesi ve sevdiği insana aynı aşkla bakabilmesi adına aşk duasının büyük etkileri vardır. Bu duanın içeriğinde olumlu düşünceler, kalp temizliği ve iyi niyet vardır. Bu nedenle olumsuz bir etkiye sahip değildir.

Aşk Duasının Faydaları

Arada bazen platonik ilişki besleyen kişiler olabilir. Kadın ya da erkek olsun bu ilişkinin çift taraflı hale gelmesine etki eden önemli aşk duası vardır. Aşk dualarının birbirinden farklı etkisi olabilir. Bazen sizi fark etmesi adına bazen de karşınızdaki kişinin size büyük bir aşkla bağlanması adına yapılabilir.

Aşk Duası Sıkça Sorulan Sorular

Duaların Kuran-ı Kerim’den yazılması Arapça olması gerekliliği nedeni ile hazırlayan kişinin alanında uzman olması gerekir. Nasıl yabancı bir dili öğrenmek adına öğretmenlerden bilgi alıyorsanız, dua konusunda da işinin ehli kişilerden yardım almalısınız. Bazı kelimelerin ya da yazılışların korkunç anlamlara gelebileceğini göz önünde bulundurmalısınız. Bu nedenle birçok aşk duası yazan hoca insanlara oldukça uygun fiyata aşk duası yazıyor.

Denenmiş %100 Etkili Aşk Duası

Eşini Kendine Bağlamak için Hangi Dua Okunur?

7 adet şekere “İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün. Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun” aşk duası okur ve eşinize bu şekerden ikram edersiniz. Eşinizle aranızda muhabbetin artması ve şeker gibi tatlanması için okunur.

Kocayı Kendine Bağlamak için Hangi Dua Okunur?

Eşlerin birbirine bağlanması dışında sürekli dışarıda olan ya da karısından uzaklaşan erkekler için okunacak; “Bismillahirrahmânirrahîm. Tebbet yedâ ebî lehebin ve tebb. Mâ eğnâ anhü mâlühû ve mâ keseb. Seyeslâ nâren zâte leheb. Vemraetühû hammâletelhatab. Fî cî dihâ hablün min mesed.” duasıdır. Öncelikle Ya Vedûd okunur. 2 rekât namaz kılınır ve ardından dua okunur.

Aldatan Kocaya Hangi Dua Okunur?

Aldatan eşe karşı onu bu hatadan döndürmek adına Allah’ın en güzel isimleri arasında yer alan Ya Celil zikredilmelidir. Pazar günlerinde yani Pazar sabahında aşk duası 73 kez okunması halinde eş eve bağlanmış olur.

Eşimi Kendime Bağlamak için Ne Yapmam Lazım?

Bazen eşlerin birbirinden uzaklaşmasında kendi davranışları olabildiği gibi öncelikle eşinizle ilk sorunların neden çıktığını bulmanızda yarar vardır. Bazen eşlerin birbirlerinden istediklerine kulak vermemek sorunlara neden olur. Bu nedenle sorunu konuşarak çözmek önemlidir. Sebepsiz olarak eşin evden uzaklaşmasının altında ise bazı kötü niyetli çabalar olabilir. O halde dualardan yardım almak işlerinizi kolaylaştırır. İnsanlar güçsüz varlıklar olsa da duaların etkisi büyüktür.

Birini Kendine Aşık Etmek için Hangi Sure Okunur?

Eski dönemlerde kâğıt olmadığında genellikle ceylan derisine yazılarak okunan dualar günümüzde hala bu ilkel yöntem kullanılarak yapılmak isteniyor. Günümüzde artık kâğıt olması nedeni ile bu tür malzemelere ihtiyaç duymanıza gerek yoktur. Bu nedenle bu duayı kâğıda yazmanız canlıların günahına girmenizi de engeller. Taha suresinden yardım alarak birini kendine âşık edebilirsin.

Sevgi Duası Nasıl Okunur?

Sevgi aşk duası okurken öncelikle içinizde kötülük düşünmemeniz, iyilik düşünerek sevdiğinize odaklanmanız gerekir. Abdest alarak ve namaz kılarak bu duayı Allah’ın huzurunda okuyabilirsiniz.

Denenmiş %100 Etkili Aşk Duası

Birini Kendine Aşık Etmek için dua Okumak Günah mı?

Arada aşk ve sevgi bağının olmasını istemek günah değildir. Bu duayı yaparken karşınızdaki kişinin gönlünde ya da evlilik birliği altında birinin olmaması gerekir. Aksi halde en büyük günahlardan birisi sevenlerin arasına girmek ve yuva yıkmaktır.

Ya Vedud Aşk için Kaç Kere Okunmalı?

7 kez okunması ve şekere okunduktan sonra bu şekerin yenmesi halinde aşk duanızı okumuş olursunuz. Bu Allah’ın ismini zikrederek aşk duanızın etkili olması için okunur.

Ya Vedud Özel Günde Kaç Kere Okunmalı?

Zikri okumanın belirli bir süresi ya da zamanı olmasa da bazı önemli Esmaların bir amaca ulaşana kadar okunması gerekebilir. Hocaların vermiş olduğu aşk duası kaç kez okunacağını belirtmişlerdir.

Denenmiş %100 Etkili Aşk Duası

Aşk Duasının Yan Etkisi Olur mu?

Aşk duasının yan tesiri olumlu anlamda olur. Olumsuz olarak içerisinde kötü niyet barındırmadığı için fenalığa neden olmaz. Her şeyden önce niyetinizde iyilik olmalıdır.

Aşk Duası Ne Kadar Etkilidir?

Öncelikle kalbinizin ısındığı ve yoğun bir sevgiyle bağlandığınız kişinin sizin için iyisi olacağını bilmeniz gerekir. Kalbin herkese aynı sevgiyi hissetmeyeceğini, bu sevginin daha düşüğünde yapacağınız bir birliktelikte ise mutlu olamayacağını bilmek önemlidir. Aşk duasının etkili olması için Esmalardan; Es-Selam, Er-Rahman, El-Vehhab, El-Bari, El-Latif, El-Hafid, El-Kebir, El-Azim, El-Mecid, El-Muhsi, El-Vekil ve El-Kadir okunmalıdır.

Aşk Duası Kaç Günde Etki Eder?

Aşk duası okunduğu an etkilemeyebilir. Zamanla belirli aşamalarda bazı farklılıkların olması ile etkisini hissetmeye başlarsınız. Hoca tarafından verilen aşk duası okuma süreleri bu etkilerin daha olumlu yönde ortaya çıkmasında etkili olur.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Whatsapp Canlı Destek

Başa dön tuşu