BÜYÜLER

Yılan Büyüsü

Ayırmak amaçlı yapılan ve günümüze oldukça tercih edilen yılan büyüsü etkili bir kara büyü uygulamasıdır. Yılan büyüsü yapmak için yılanın her parçasından yararlanılabilir. Yılanın derisi, dişi, gözü, ölü yılanın suyu ya da yağı büyü yapımında kullanılabilmektedir. Yapılışı çok zor olan bu büyü çok eski zamanlardan beri etkili bir ayırma büyüsü olarak kullanılmaktadır. Birbirini seven insanları ayırmak için her ikisine birden ya da sadece birisine yapılabilir. Yılanın hangi parçası kullanılıyorsa bazen işlemlerden geçirilir ve büyülenmek istenen kişinin kapı eşiğine bırakılır.

Yılan Büyüsünün Yapılışı

Kim için yılan büyüsü yapılıyorsa bu kişinin ve annesinin adı Arapça olarak bir kağıda yazılır. Yazma esnasında birtakım dualar ve esmalar kullanılır. Yılanın hangi parçası kullanılacaksa kağıdın üzerine konur ve kağıt muska haline getirilerek sarılır.

Bir diğer uygulama yılanın dişleri ile yapılır. Dişler bir süre güneşte bırakılır. Bir kağıt üzerine büyülenecek kişinin ismi dörtgen oluşturacak şekilde dört defa yazılır. Kağıt yedi kez katlanır ve her katlama esnasında dua okunur. Daha sonra bu kağıt büyülenecek kişinin kapısının eşiğine bırakılır.

Bir diğer uygulamada amaç hedeflenen ailenin huzurunu kaçırmaktır. Bu büyüde yılanın kabuğu kullanılır. Büyülenmek istenen aile fertlerinin isimleri bir kağıda yazılır ve gerekli okumalar yapıldıktan sonra kağıt yılan kabuğunun içine konur. Ardından büyü yapılan ailenin eşiğine bırakılır.

Yılan Büyüsünün Yapılış Nedenleri

Kara büyü uygulamaları arasında yer alan ve özellikle ayırma amaçlı kullanılan yılan büyüsü bir insanı sevdiğine yılan gibi gösterir ve soğuması sağlanır. Bu büyünün uygulandığı hanede artık büyük huzursuzluklar yaşanacak demektir. Bu büyü kişilerin mal ve mülk kaybına uğramaları için de uygulanır ve hazırlanan muskalar büyülenmek istene kişinin işyerinin önüne bırakılır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu