VEFKLER

Soğutma Vefki

Soğutma Vefki

Soğutma Vefki

Soğutma vefki, kara büyüler sınıfına giren bir vefktir. Vefk, büyü ile aynı anlama gelmektedir. Birden fazla amaçla büyü yapılabilmektedir. Alanında tecrübeli bir kişi tarafından yapılan büyüler, daha hızlı ve güçlü şekilde etki göstermektedir. Büyünün etki etmesi için en önemli nokta gerçekleşeceğine inanmanızdır. Büyünün etki edeceğinden şüphe duymamanız önem taşır. Soğutma vefki, kişilerin arasını açmak ile yapılabilir. Aynı şekilde, birini kendinizden uzaklaştırmak için de kullanabilirsiniz. Soğutma vefkinin kullanabileceğiniz amaçlardan bazıları şunlardır:

 • Artık sevmediğiniz birini kendinizden uzaklaştırmak için kullanabilirsiniz.
 • Belirli bir insan topluluğunun bir kişiyi sevmemesi için büyüyü kullanabilirsiniz.
 • İki kişinin arasını açmak için kullanabilirsiniz.
 • Bir evliliği bitirmek için kullanabilirsiniz.
 • Çıkarlarınız doğrultusunda bir kişiye yakınlaşmak için etrafındaki insanları uzaklaştırırken kullanabilirsiniz.

Soğutma Vefki Nasıl Yapılır?

Tıpkı diğer büyü çeşitleri gibi soğutma vefki de bilen bir kişi tarafından yapılmalıdır. Kullanılan metotlar değişiklik gösteriyor olsa da soğutma vefkini yapan kişi daha önce kara büyü yapmış ve bu alanda uzmanlaşmış olmalı, olası yan etkilerinin farkında olmalıdır. Ayrıca büyünün etki edeceği kişinin de büyülere inanıyor olması, gerçekleşme hızını artırmaktadır. Beddua olarak adlandırılan ve bir kimsenin kötülüğünü isteyen dualardan olan soğutma vefkini yaptırırken dikkat etmeniz gereken hususlar şunlardır:

 • Gerçekleşme sürecini zamana bırakın ve bu konuda duanızı esirgemeyin.
 • Büyüyü yaptırma amacınızın iyi olmasına özen gösterin.
 • Büyü yaptırırken siz de içinizden büyüyü yaptırma sebeplerinizi geçirin.
 • Vefk esnasında enerjiyi doğru şekilde yönlendirmek için odaklanın.

Soğutma Vefki Etkileri

Vefki yaptıran kişilerin inançlı olması önem taşır. Yapılan vefk, bir çeşit dua ile gerçekleşir. Soğutma vefki için hem yaptıran kişi hem de büyüyü yapan kişi gerçekleşeceğine şüphe duymadan inanmalıdır. Belli başlı soğutma vefki etkileri şunlardır:

 • Vefkin etki ettiği kişinin kaba ve anlayışsız davranmaya başlaması.
 • Kendisinden soğutulacak kişinin, vefkin yapıldığı kişiye daha az maruz kalması
 • Büyünün etki ettiği kişinin davranışlarında ve düşüncelerinde çok çeşitli değişiklikler meydana gelmesi.
 • Vefkin yapıldığı kişinin algılama biçiminin değişmesi.

Büyüyü yapan, yaptıran ve büyünün yapıldığı kişilerin inanç sahibi olması, büyünün etki sınırlarını artırır. Yine de büyü ardından haklı sebeplerinize dayanarak dua etmeniz, sizin için hayırlı olacaktır.

Soğutma Vefki Kaç Günde Etki Eder?

Vefkin etki süresi ve etkilerinin yoğunluğu, yaptıran kişinin alanında ne kadar tecrübeli olduğuna göre değişiklik göstermektedir. Kötü amaçlarla yapılan bir soğutma büyüsü, güçlü bir büyücü tarafından yapılmalıdır. Çünkü kara büyüler, tehlike ve yan etkilerini de beraberinde getirebilir. Bir büyünün etki süresi belirsizdir. Ancak doğru şekilde yapılan çoğu vefk işe yaramaktadır. Süreci etkileyen birçok etken bulunmaktadır. Bu sebeple büyüyü yaptıran kişi, etki etmesi için gerekli zamanın ve ortamın oluşmasını sabırla beklemelidir. Bu süreçte büyünün gerçekleşeceğine dair olan inancı korumak ve yitirmemek önem taşır. Vefki yapan kişinin kullandığı materyaller, süreci hızlandırmaktadır. Her büyü kişiye özeldir ve gerçekleşme zamanı ile yaşanan süreçler farklılık göstermektedir.

Soğutma Vefki Yapılan Kişi Nasıl Davranır?

Soğutma vefki yapılan kişi ya da kişiler, kısa süre içerisinde davranışlarında birtakım değişiklikler göstermektedir. Örneğin, kaba şekilde davranmaya başlayabilir ya da önemsiz görünen detaylara sinirlenmeye başlayabilir. Büyünün yapıldığı kişi ile arasının açılmak istendiği kişi arasındaki bağlar zayıflamaya başlar. Vefk yapılan kişi, kendisinden soğutulan kişiyi daha az tolere etmeye başlar.

Ayrıca, soğutulan kişi için bambaşka birine dönüşür. Çünkü artık o kişiye karşı kendine ait düşünce ve hisleri yoktur. Zaman geçtikçe ve tesir artmaya başladıkça vefk yapılan kişi, kendisinden soğutulan kişiden kurtulmak ister. Bu sebeple onu hayatından çıkartabilir. Bu sebeple, iki kişinin arasını açarken ya da bir kişiyi kendinizden uzaklaştırmak isterken boyutunu baştan belirtmelisiniz.

Soğutma Vefki Yaptıranlar

Soğutma vefki yaptıran birçok kişi mevcuttur. Bu insanlar, büyüyü farklı kişilere yaptırdıklarından farklı etkilerle karşılaşırlar. Büyü yaptıran insanların iyi ya da kötü yorumları ve işe yarayıp yaramadığına dair geri dönüşleri bulunabilir. Ancak diğer yazılarımızda da dile getirdiğimiz gibi büyü, yapılan kişiye hastır.

Büyünün gerçekleşmesi için gerekli unsurlar ve ortam, diğer yaptıranlarınkinden farklı şekilde gerçekleşir. Bu sebeple, soğutma vefki yaptırmak istiyorsanız güvenilir bir hoca ya da büyücü bulmalısınız. Tanınan ve sıkça tercih edilen kişileri tercih etmeniz, başarı oranınızı artırabilir. Soğuta vefkini yaptırmak istediğinizden emin olduktan sonra ilgili hoca kişisiyle görüşün ve inancınızı kaybetmeyin. Kendiniz için en hayırlısı olacak şekilde de dua edin. İyi niyetle yaptıklarınız, size iyi şekilde dönecektir.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu