BÜYÜLER

Komşuyla Samimiyet Büyüsü

Aşk ve muhabbet büyüleri arasında yer alan samimiyet büyüsü genellikle duygusal ilişkilerde yakınlaşma aracı olarak kullanılsa da farklı niyetlerle yapıldığı da görülmektedir. Muhabbet büyüleri tüm insan ilişkileri için kullanılabilen uygulamalardır ve ilişkilerin düzelmesini, güçlü bağlar kurulmasını hedefler. Bu tarz uygulamalardan birisi olan komşuyla samimiyet büyüsü komşuluk ilişkilerinin güçlenmesini sağlamak amacıyla yapılır.

İnsan İlişkileri

İnsanlar sosyal varlıklardır ve yaşamları boyunca sürekli başka insanlarla etkileşime geçerler. Aile ilişkileri, iş ilişkileri, arkadaşlık ilişkileri, aşk ilişkileri, komşuluk ilişkileri ve daha birçok ilişki türü sayılabilir. Bu kadar çok iletişimin olduğu ortamlarda birtakım ilişki sorunlarının yaşanması kaçınılmaz olmaktadır. Yaşanan sorun kişiyi etkiliyorsa ve ara düzeltilmek isteniyorsa muhabbet büyülerine başvurulduğu görülür. Bu büyüler insanların daha hoşgörülü olmasını ve samimiyetin artmasını sağlar.

İş ortamında samimiyet büyüleri yaygın olarak kullanılır. Kişiler çalıştıkları ortamlarda diğer çalışanlara karşı daha sempatik gözükmek ve kabul görmek için bu uygulamalara yönelir. Ak büyüler arasında yer alan samimiyet büyüleri insanların sosyal ortamlarında daha fazla kabul edilebilir olmasını sağlar.

İnsan hayatındaki en önemli ilişki türlerinden biri komşuluk ilişkileridir. Komşular insanların iyi ya da kötü zamanlarında yanlarında ilk yer alan insanlardır. Bu nedenle bu ilişkilerin sorunsuz yürümesi çok önemlidir. İyi komşuluk ilişkileri, insan için en güven veren ortam olan evlerinde daha huzurlu bir yaşam kurulmasını sağlar. Güçlü komşuluk ilişkileri kurmak adına yapılan komşuyla samimiyet büyüsü aynı zamanda sorun yaşanan komşular için de uygulanabilir.

Samimiyet Büyüleri

Ülkemizde yaygın olarak uygulandığı görülen samimiyet büyüleri insanlar arasında bir sorun yaşandığında bu sorunun ortadan kaldırılması için uygulanan büyülerdir. Özellikle aşk adına ve aşık olunan insana daha sempatik görünmek amacıyla yapılsa da diğer ilişki türleri için de uygulanabilir. İnsan hayatında komşuluk ilişkileri önemli bir yer tutar ve komşuyla samimiyet büyüsü çok talep edilen büyüler arasında yer alır. Arada sorun yaşanan komşular adına uygulanabileceği gibi ilişki kurulmak istenen komşular için de yaptırıldığı görülen büyülerdir. Bu büyüler için Vefk çalışmaları yapılır bu nedenle Havas ilmini ve ebced hesabını bilen medyumlara ulaşmak gerekir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu