Büyü Bozma

Muska Yazma ve Muska Bozma İşlemi Yaptırmak İsteyenler

Muska Yazma ve Muska Bozma İşlemi Yaptırmak İsteyenler

Muska Yazma ve Muska Bozma İşlemi Yaptırmak İsteyenler teknolojinin gelişmesi ile hayatımızda daha farklı alanlara da yayılmaya başladı. Herkes tarafından en çok merak edilen konular arasında yer alması ile de gözlenir. Bu yüzden de bireyler hayatlarında yaşadıkları sorunlar söz konusu olduğu zaman da kendileri için muska tarzına yönelmeyi tercih ederler.

Her ne kadar bazı kişiler hayatlarının yoluna girmesi için büyü yazma adımlarını tercih ediyor olsalar bile bazıları da kendilerine yazılan muskaları bozdurmak isterler. Bundan ötürü de bireylerin çok dikkatli olmaları ve kendi hayatları için her bir adımı yerine getirmeleri gerekir. Kimse sorun yaşamak istemez. Bu muska konusunda da sıradan bireyler ile görüşmek yerine alanında uzman isimler ile anlaşmak gerekir.

Muska daha çok iyi şeyler için yazılır. İnsanların kısmetlerinin kapalı olmasından nasiplerinde bir şeylerin yolunda gitmemesi gibi durumlara kadar her anda muskalar yazılabilir. Bu yüzden de bireylerin çok dikkatli olması gereken konular arasındadır. Muska yazdırmak ve muska bozdurmak için herkesin ilk yapması gereken adım bu alanda başarılı bir hoca ya da medyum ile anlaşmak olduğunu da bilmesi gerekir.

Muska Yazdırma

Muska yazdırma düşüncesinde olan birçok kişi ister aşk, ister sağlık, ister kariyer, isterseler de eğitim hayatı gibi birçok alanda tercih edebilirler. Bir insanın hayatında ne eksik ya da yolunda gitmeyen her ne varsa da ona göre tercih edilebilir. Muska yazdırmak zararlı mıdır diye de merak edilen bir konu olsa bile yine de zararı olmadığını bilmek gerekir.

Eğer alanında uzman olan bir birey tarafından uygulanırsa en ufak bir sorun ya da zarar meydana gelmez. Bunun için de muska yazdırma düşüncesine girenlerin ilk olarak bu alanda uzman olan kişiler ile anlaşmaları da gerekir. Böylece en ufak bir sorun meydana gelmez. Fakat genel olarak bakılacak olduğu zaman günümüzde internet ortamlarının da gelişmesi ile muska yazan ya da büyü yapan birçok kişi gözlendi.

Alanında iyi olmayan ya da bilgi sahibi olmayan kişiler de kendilerini hoca ya da medyum olarak göstermesinden ötürü bireyler kendileri için en yardımcı olan kişileri bulamaz hale de geldiler. Bu anlarda en ufak sorun yaşamak istemeyen kişiler de direk alanında uzman ve bilgi sahibi olan birisini bulmalı ve derdi ne yönde meydana geliyorsa da ona göre yardım alması gerekir.

Bireyler hangi konuda muska yazdırmak istiyorsa da ona göre uygun bir adım seçmelidir. Zaten alanında uzman olan isimlerden yardım almak birçok sorunun ortadan kalkmasına da olanak sunar. Alanında uzman olan kişiler tarafından yazılan muskalar kısa sürede sonuçlara varabilirler. Bu yüzden de birçok kişinin sorunsuz olarak etkileri için alanında uzman medyum bulmak ile işe başlaması gerekir.

Muska Bozdurma, Muska Yazma ve Muska Bozma İşlemi Yaptırmak İsteyenler

Muska bozdurma nasıl yapılır, kim bozabilir, bozmak zarar verir mi gibi birçok konu da merak edilen detaylar arasında yer alır. Her ne kadar muska bozdurmak halk arasında zararlı bir işlem gibi dursa bile zararlı ya da haram olan bir konu değildir. Muska büyü olarak düşünülen bir konu olsa bile alakası yoktur. Bu yüzden de insanların korku yaşamasına gerek yoktur.

Muska büyü olmadığı gibi bozdurma işlemleri için de sadece suya bırakmak bile yeterlidir. Fakat muskalarını akan bir suya bırakmak yerine bozdurmak isteyen kişiler de alanında uzman bir medyum bulabilirler. Bu medyumlardan alacakları yardımlar ile yapılan muskalar bozulabilir.

Bireyler hem kendilerine yapılan hem de kendileri tarafından yaptırılmış olan muskaları rahat bir şekilde bozdurabilirler. Bunun için illa kendi yaptırmaları ya da başka birisi tarafından yaptırılmış olması gibi durumlara gerek yoktur. Bireylerin muskalardan kurtulmak istemelerine karar vermeleri ardından net bir şekilde bozma işlemleri yapabilirler.

Bunun için alanında uzman olan hoca ya da medyumlardan yardım alarak her ne istediklerini dile getirmeleri ardından da ona göre bozdurma işlemlerini yapmaları gerekir. Muska bozdurma işlemleri sadece birkaç saat kadar kısa süre içerisinde tamamlanan konular arasında yer alır.  Bunun için her bir süreç de uygulamalar da yapılabilir.

Cinler Alemi yazımızı da okuyabilirsiniz.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. saniye dedi ki:

  hocam selam ben tek başıma yaşıyorum . işten çıkıp eve geldiğimde karartılar fark ediyorum korkmaya başladım .
  alışmak istemiyorum .evimden uzak tutmak için ne gibi dualar okumam gerekiyor . yada başka birşey mi yapılması lazım bana lütfen yardımcı olun evde televizyonu ışıkları kapatamadan duramıyorum . aslında uyuyamıyorum da işimi aksatmama neden olur verimlilik düşüyor aklım hep evde .

 2. kadir dedi ki:

  evet arkadaşlar . köyde dedemden kalma ev var içeriye kimse giremiyor .. çok korkunç büyü yapılmış içeriye giren kendisini zor atıyor . bu durum hakkında yasin hocayla görüstüm sorunun içerde değil evin çevresinde olgunu söyledi tam 15 tane muska yapımış hepsinin yerini tarif ettti tek tek buldum . hocanın böyle iyi olması çok güzel derdinize deve oluyor . evi tamamen temizleyip yaşam alanı olarak kullanıcaz insallah.

 3. gül sema dedi ki:

  hocam merhaba . ben muska yaptırmak istiyorum .büyü nazar gelen kötülüklere karşı . korunma muskası yapıla bilir mi ?yapımı etkisi nasıl oluor benim ne gibi önlemler almam lazım eski eşimin ailesi böyle şeylerle ugrasıyor onlardan korunmak istiyorum çocugumda ona herhangi bir etkisi olur mu günlük okumamız gereken dualar var mı . bilgi ve yardım istiyorum..

 4. haldun dedi ki:

  merhaba.. bizim ev aile aile apartmanı eve ne zaman gelsem başım ağrır dışarıda hiç bişey olmaz gece gündüz fark etmiyor bi anda belirtisiz oluşan agrılar ve sürekli olması beni düşüncelere boğdu hocayla konuştugumda kapının cevresinde muska oldugunu söyledi evde birtane daha var oda gözle görülemeyecek bşr yere konmuş hocanın yardımıyla bulduk onları ben de baş agrısı felan kalmadı hocam sagolsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu