Aşk Duası

Etkili Delirten Aşk Duası

Etkili Delirten Aşk Duası

Aşk duaları arasında pek çok farklı dua türü yer alır. Bu türlerin her biri de çok ama çok ektili haldedir. Bazı dualar etkilerini yavaş yavaş ortaya çıkarır iken bazıları da çok kısa bir zaman içinde birden bire ortaya çıkarır. Tabi bunda hem duanın türü hem de duayı yapan kişinin özellikleri önem kazanır. Bu etkili dualar en çok da aşk dualarında aranır.

Biz de bu yazıda etkili delirten aşk duası hakkında size bilgiler verdik. Yazı içerisinde etkili delirten aşk duasının ne anlama geliyor olduğunu, bu duanın etkilerinin ne zaman ortaya çıkıyor olduğunu ve herkesin bu duayı yapıp yapamayacağını göreceksiniz.

Etkili Delirten Aşk Duası Ne Anlama Gelir?

Aşk dualarının her biri çok etkili haldedir. Fakat bu dua türü bunlardan çok ama çok farklıdır. Çünkü bu dua sayesinde aşık olması istenen kişi çok ama çok kısa bir zaman içinde birden bire aşık hale gelir. Hatta bu duayı insanlar bir gecede aşık eden dua olarak da bilirler. Etkili Delirten Aşk duası ile kişi şakından birden bire deliye döner.

Etkili Delirten Aşk Duası

İçinde büyük bir fırtına kopar, aşığının yanında olmak için can atar. Gözü asla bu duayı eden kişiden başkasını görmez hale gelir. Duanın etkisi işte tam da bu noktada önem kazanır.

Etkileri Ne Zaman Görülmeye Başlanır?

Etkili delirten aşk duasının etkilerinin ne zaman görüldüğünü şu şekilde açıklayalım: Bu duanın etkileri çok kısa bir süre içinde ortaya çıkar. Dua çok ama çok güçlü etkilere sahip olduğundan önemli olan şey duayı eksiksiz ve doğru bir şekilde, tamamen yüksek bir inanca sahip halde yapmaktadır. Dua doğru şekilde yapılır ise belirtiler sadece birkaç saat içinde ortaya çıkar. İnsanlar bu duayı hem birden bire ektisini gösteriyor olması sebebi ile hem de insanı gerçekten aşktan delirtecek hale getirmesi sebebi ile tercih ederler.

Herkes Bu Duayı Yapabilir Mi?

Bu duayı yapmak için kişinin sadece gerçek bir inanca sahip olması şarttır. Kişi eğer Allah’a inanmıyor ise asla ama asla bu dua tutmaz. Böyle kişiler dua etmek ile vakit harcamamalıdır. Ama eğer kişi Allaha inanıyor, imanlı bir insan ise duası tutar. Duayı doğru bir şekilde yapan her inançlı insan duanın belirtilerini kısa zamanda güçlü biçimde görür. Etkili delirten aşk duası hakkında bunları söyleyebiliriz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

8 Yorum

 1. Yildiz baki dedi ki:

  3 yıldır evliyim anne olmak istiyorum . Eşim hiç yanasmiyor bu duruma bakamayiz edemeyiz. Anne olmak benimde hakkım .eşimi ikna etmek için bi dua arıyordum . Hocam saolsun 1 aya kalmadan verdiği dualar güzelce tuttu şimdi o bana çocuk istiyorum diyip duruyor . Allahin izni hocanın yardimiyla hayirli bi çocuğum olsun istiyorum . Olucak insallah Allah herkese nasip etsin dualarım kabul oldu bebeğim de olacak inşallah esimi ikna ettim artık sevgiler

 2. gülce dedi ki:

  Erkekler niye sürekli sorun cıkrtma merklsı anlamıyorum durduk yere gerksiz kavgalar etmeye basladık ve hep suclu bnmişim gibi trpler atıyodu bi afralar bi tafralar uzaklaşmalar değişik hller oysa ben onu ne kdar cok seviorum.. sen misin böle yapan diyip googlleeee ask duaları büyüleri derken derken hopp yasin hocayı buldm cokda arastrfm bu hocayı yanls bişi yapmktan korktm ilk deneyimim soncta valla hoca cok kibar bi seklde benmle konstu dualar söledi arapca bilmiyorum diye bana türkcelerini attı o kadar ilgiliydiki gerçkten bulmuşkn ii bi hocaya denk gelmek sevndrdi ve sonuccc arkadaşlarr sevgilim şuan pamukkk gbiii hahhahah bense premsessss

 3. Nurdan dedi ki:

  Petsoptaki çocuğa nasil aşık olduysam bana neler yaptırıyor Hocamdan Allah razı olsun çok iyi isler yapti

 4. nilüfer dedi ki:

  sevdiğim çocuğun baana köpek gibi bağlanmasını istiyorum bu etkili delirten aşk duası bunun için uygun mudur hocamm?

 5. emne-kamrn dedi ki:

  bn dn gorstm ysn hcyla baslcz ins 🙂

 6. YeLiZzz.. dedi ki:

  Ssitesi gibi kendi de doğru birebir tanığım en doğru hoca bana göre yasin hoca..

 7. Yüreğim Yangın dedi ki:

  4 aydır ayrı olduğum sevdiğim adamın bana geri dönmesinde emeği çok hocamın. Onun sayesinde beni arkadaşıma sordu ve bende ona bunu duyunca yazdım. Konuşmaya başladık allah sizden razı olsun hocam aramız düzeldi çok saolun.

 8. Nuray sek dedi ki:

  Yasin hoca sayesnde muradıma erdım sevgılmle bız aynı evde yasıyoruz fakat babam ve annem hos görmuyor boylesını ve arktık evlenmek ıstedıgımı soyledım ama bır turlu evlenme teklıfı etmedı bana hatta gıttıkce uzaklastı hocayla beraber bağlama işlemi yaptık ve nşhayettden ilşkimizn adını koyduk ve bir aya evlencez inşALLAH

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu