BÜYÜLER

Kül İle Yapılan Büyüler Ne Anlama Gelir?

İnsanların büyüler konusundaki merakları hep devam etmiştir. Büyülerde kullanılan malzemelerin çeşitliliği insanların ilgisini çekmektedir. Büyü için kullanılan malzemelerin arasında kül olduğu da görülür ve bu arkasından kül ile yapılan büyüler ne anlama gelir sorusunu getirmektedir.

 

Ayırma Büyülerinde Kullanılan Malzemeler

Ayırma büyüleri tamamen kötü amaçlarla yapılan kara büyülerdir. Kendilerine ayırma büyüsü yapılan çift arasındaki uyum aniden bozulur ve birbirlerinden nefret eder duruma kadar gelirler. Çiftler eğer kendilerine bir ayırma büyüsü yapıldığını anlamaz ve bozdurma yoluna gitmezse ilişkinin bitmesine kesin gözüyle bakılır. Ayırma büyülerinde kullanılan yöntemler büyük farklılıklar gösterir. Vekf ile yapılan ayırma büyüsü, çermun büyüsü, saç teli büyüsü, papaz büyüsü, domuz yağı büyüsü, yumurta büyüsü ve baharat büyüsü de denilen kül büyüsü bulunmaktadır. Bu büyü çeşitlerini anlamak için haklarında pek çok soru sorulur ve bu sorular arasında kül ile yapılan büyüler ne anlama gelir de bulunmaktadır.

Baharat İle Yapılan Büyüler

Ayırma amaçlı yapılan ve hakkında kül ile yapılan büyüler ne anlama gelir diye sorulan baharat büyülerinin genellikle çiftin yakın akrabaları tarafından yapıldığı görülmektedir. Bu büyüde ayırmak istenen çiftin mutfağına girilir ve baharatların içine kül ve tuz karıştırılır. Bu uygulama yapan kişiye de büyük zararlar verebilir. Eğer büyü başarıya ulaşmaz ve ayrılması istenen çift arasında ayrılık yaşanmazsa bu büyüden baharatlara kül karıştıran kişi zarar görür.

Ayırma büyüleri sevenleri birbirinden ayırmak amaçlı yapılan kara büyü uygulamalarıdır ve çok tehlikeli olabilmektedir. Bu nedenle bu uygulamalardan uzak durulması en doğrusudur. Eğer kişiler illa ayırma amaçlı bir kara büyü yapmak istiyorlarsa mutlaka tecrübeli bir medyumdan yardım almalıdır. Bu büyülerde yardım alınan şeytani varlıkların büyülenen kişi kadar büyü yapan kişiyi de olumsuz etkilemesi söz konusu olabilmektedir.

İlgili kelimeler:
https://dogrumedyum com/kul-ile-yapilan-buyuler-ne-anlama-gelir/
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu