BÜYÜLER

Azem Büyüsü Nedir?

Azem Büyüsü Nedir?

Azem Büyüsü Nedir?
Azem Büyüsü Nedir?

Azem Büyüsü Nedir? sorusu bu büyü hakkında detaylı bir biçimde bilgi sahibi olmak isteyen pek çok kişi tarafından araştırılan konular arasında yer alıyor. İnsanlar söz konusu olan bu büyüyü hem iyi hem de kötü amaçlar için yaptırabiliyorlar. Amacı her ne olur ise olsun Azem büyüsünü yapmak bir hayli meşakkatli olması ile biliniyor. Azem büyüsü yapan hocalar mutlaka bilgi ve tecrübe sahibi olmalıdır.

İnsanlar bu büyüleri yaptırmak istedikleri zaman kesinlikle tüm detaylarına hakim olmaları gerekiyor. Azem büyüsü de tehlike taşıyabilen büyüler arasında yer alıyor. Bu nedenle de insanların kesinlikle bu büyüyü yapmak istedikleri zaman en ufak bir detayı bile atlamadan doğru biçimde yapması gerekiyor. Eğer büyüyü bilmiyorlarsa da bu büyüyü yaptırmak için kesinlikle deneyimli medyumlara gitmeleri gerekiyor. Aksi durumda beklenmeyen ve istenmeyen sorunlar meydana gelebiliyor.

Azen Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Azem büyüsü ne için yapılır sorusunun aslına bakıldığı zaman iki farklı yanıtı bulunuyor. Söz konusu olan büyüler hem iyi amaçlar hem de kötü amaçlar için yapılabiliyor. İnsanların büyük bir bölümü bu büyüleri koruma ve savunma amaçları için yaptırmaya devam ediyor. Özellikle de nazarlardan ve büyülerden kendilerini korumak isteyen kişiler, bunun için Azem büyüsünü de tercih edebiliyorlar. Bir nevi tılsım olan bu büyü ile birlikte pek çok insan kötülüklerden ve nazarlardan korunduklarını iddia ediyorlar.

Azem Büyüsü Yapılırken Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Azem büyüsü malzemeleri nelerdir sorusu da bu büyü hakkında daha detaylı biçimde bilgi sahibi olmak isteyen kişiler tarafından araştırılıyor. Yapılan bu büyülerin ömür boyu kalıcılığa sahip olduğu da bilinenler arasında yer alıyor. Büyünün yapılması adına gerekli olan malzemeler ise şu şekilde sıralanıyor;

  1. Siyah mürekkep
  2. Bir tutam safran
  3. Koparılması çok zor olan bir ip
  4. Makas
  5. Bir miktar adet kanı (eğer mümkünse adet kanı siyah olan bir tavşandan alınmalı)
  6. Büyünün yapılacak olduğu kişinin yakın zamanda çekilmiş olan boydan bir fotoğrafı
  7. Büyü yaptırılan ve yaptıran kişiye ait bir tutam saç teli

Bu malzemelerin kesinlikle eksiksiz bir biçimde temin edilmesi gerekir. Aksi durumda büyünün tutması mümkün değildir.

Azem Büyüsü Nasıl Yapılır?

Azem büyüsü nasıl yapılır denildiği zaman devreye üç harfli varlıkların girmesi oldukça ürkütücüdür. Bu nedenle de pek çok medyum tarafından yapılması tercih edilmeyen bir büyüdür. Büyünün yapılması esnasında cinlere rüşvet vermek ya da onları köle olarak kullanmak temel amaçtır. Böylelikle de olması istenilen işlerin cinler aracılığı ile gerçekleştirilmesi sağlanır. Bu büyü içerisinde özellikle de tavşandan alınmış olan siyah adet kanı onları oyalamak adına kullanılır.

Yapılan büyü, genel anlamda yiyecek ve içeceklerin içerisine eklenir. Bu yiyecek ya da içeceklerin sevilmeyen kişiye verilmesi gerekir. Eğer büyü yapılan kişi bu yiyecekten yer ya da içer ise büyünün etkisini göstermesini beklemek gerekir.

Azem Büyüsü Etkileri Nelerdir?, Azem Büyüsü Nedir?

Azem büyüsü etkileri de oldukça kan dondurucudur. Özellikle de kötü amaçlar ile yapılan büyülerde büyü yapılan kişinin başına ciddi anlamda kötü olaylar gelir. Bir anda hayati olarak ciddi bir çıkmazın içerisine girebilir. Eğer büyü yanlış şekilde yapılır ise büyü yaptıran kişiye de etkisi değecektir. Bu nedenle de insanlar tarafından da korkulan ve genel anlamda uzak durulması tavsiye edilen büyüler arasında yer alır.

Kendi başınıza denememeli, bu konuda tecrübeli olan Medyum Yasin hoca ile iletişime geçmeniz önerilir. Zira azem büyüsü yapan hocalar mutlaka tecrübeli ve ilim sahibi olmalıdır.

Söz konusu olan büyünün yapımı esnasında üç harfli varlıkların devreye girmesi söz konusu olduğu için geri dönüşü olmayan sonuçlar meydana gelebilir. Özellikle de yapılan büyünün ömür boyu etkisini sürdüreceği de bilinenler arasında yer alır. Bu nedenle de bir hayli tehlikelidir.

Azem Büyüsü Yaptırmanın Günahı Var mıdır?

Azem büyüsü yaptırmanın günahı, bilindiğinin aksine yok denebilecek kadar azdır. Zira sevgi ve aşk için yapılıyorsa beyaz büyüler arasında yer alır. Kişilerin mutluluğu ve huzurları için yapıldığında faydaları da görülür.

Büyü Nasıl Bozulur? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu