BÜYÜLER

Biber Tohumu Büyüsü

Büyüler çeşitli uygulamalar yoluyla yapılır. Her büyü çalışması bazı varlıkları harekete geçirir. Bu varlıklar büyü yapılan kişiye musallat olarak iradesini kırmaya ve düşüncelerini değiştirmeye başlar. Bunlar insanların göremediği büyük enerjilerdir. Büyünün her türü dinimiz tarafından haram kılınmıştır. İnsanların büyüden kaçınması ve isteklerini dualar yoluyla karşılamaya çalışması gerekir.

Tüm dinler büyü işlemlerini yasaklamış olmasına rağmen, insanlık tarihi boyunca büyü yapılmış ve günümüzde de yapılmaya devam etmektedir. Aşk gibi masum bir sebeple yapılsa da biber tohumu büyüsü etkili biber büyüleri arasında yer alır.

 

Büyü Malzemeleri

Büyü yapmak için her türlü malzeme kullanılabilir. Madenlerden, bitkilerden, kişisel eşyalardan ve buna benzer her şeyden yararlanarak büyü yapmak mümkündür. Fakat hangi malzeme kullanılırsa kullanılsın mutlaka ruhani varlıklardan yardım alınır. Bu nedenle büyü yapmaya niyetlenen kişilerin havas ilmini çok iyi bilmesi gerekir. Yanlış uygulamalar hem büyü yapılan kişiye hem de yaptıran kişiye büyük zararlar verebilir.

Büyü yapımında mutlaka kullanılan malzemelerden birisi de tütsülerdir. Tütsü kullanımını bütün kültür ve inançlarda görmek mümkündür. Büyülerde tütsü kullanılmasının nedeni, tütsü yakıldığında çıkan dumanın enerjisinden faydalanmaktır. Tütsü ortamı negatif enerjilerden temizlemek için kullanıldığı gibi, bazı varlıkları ortama çekmek için de kullanılır. Amaç bu varlıkları ortama çekmek ve büyü yaparken onların yardımlarından faydalanmaktır.

Aşk Büyüsü Malzemeleri

Aşk büyülerini yapmak için çeşitli malzemelerden faydalanmak mümkündür. Fakat aşk büyülerinde özellikle acı biber çeşitleri kullanılır. Aşk büyüleri arasında biber tohumu büyüsü önemli bir yer tutar. Aşk büyüleri için genellikle karabiber ve her çeşit biber kullanılır. Aşk büyüleri, biberlerin ya da biber tohumlarının yakılması ile gerçekleştirilir. Karabiber büyüsü yapılırken de karabiber tohumu kullanıldığı bilinmektedir. Bu malzemeler bağlama amaçlı yapılan aşk büyüleri için geçerlidir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu