BÜYÜLER

Yılan Derisi Büyüsü Nasıl Bozulur?

En etkili ayırma yöntemleri arasında olan yılan büyüsü kara büyü listesinde yer alır. Eski çağlardan günümüze kadar yılanın birçok yerinden hatta suyunu bile kullanılarak yapılabildiği görülmüştür. Yapılan kişiyi eşinden, sevgilisinden ayırmak ailesinden uzaklaştırmak için kullanılır. Kısa sürede etkili olmasına rağmen güç bozulduğu düşünülür. Birçok kadim kitapta bu büyünün nasıl yapılacağı yazdığı gibi birçok insan tarafından nasıl bozulacağı pek bilinmemektedir.

Yılan Derisi Büyüsü Nasıl Yapılır?

Dolunay gecesinde öldürülen bir yılanın kanını tamamen çıktıktan sonra baş kısmına yakın bir bölgeden el ayası kadar büyüklüğünde bir deri parçası soyulur. Daha sonra üzerine çizdiğimiz dörtgen şeklindeki tılsımın içerisine büyünün yapılacağı kişinin adı ve annesini adı yazılır. Bu yazılma işlemi esnasında birkaç dua ve esmadan yaralanılır. Üstelik yedi kat muska şeklinde katlanmalıdır. Sabah ezanıyla birlikte yaptığımız bu yılan derisi büyüsü yaptığınız kişinin üstünden geçeceği bir kapı eşiğine konur.

Belirtileri Nelerdir?

Yapıldığı andan itibaren etkisi görülmeye başlayan yılan derisi büyüsü. İlk başlarda bir soğuklukla belirti verir. Muhabbeti azaltır. Küçük şeylerden huzursuzluk çıkmaya başlar. Görmezden gelmeye başladığı şeyler artık göze batmaya başlar. Birbirlerini yılan gibi görmeye başlarlar. Sürekli kavgalar ve hatta şiddete kadar giderek ayrılma noktasına gelir. Aile içerisinde çocuklarına kötü davranma yok sayma ve görmezden gelme ile başlayıp evi terk etmelere kadar ilerler.

Yılan Derisi Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bilinmeyen bir gerçek şudur ki bir büyü hangi zamanda yapılırsa o zaman bozulur. Yılan derisi büyüsü de diğer kara büyüler gibi Kuran-ı Kerim’den okunan birkaç ayet ve sure ile bozulur. Bu konuda Felak ve Nas sureleri mucizevî etkiler yaratır. Dolunayda yapılan bir büyü olduğu için yine dolunay gecesi bozulmaya başlanmalıdır. Bu konuda göstereceğiniz sabır ve inanç da diğer bütün kara büyüleri bozarken olduğu gibi yılan derisi büyüsünü de bozarken önemlidir. İşin sırrı yedidir. Her dolunay gecesi katlanmış bir katı açmak için sabah ezanına kadar 41 defa Felak ve Nas sureleri okunur. Ve ardından ezan bitimiyle birlikte kimseyle konuşmadan 2 rekât niyet namazı kılınır.

İlgili kelimeler:
https://dogrumedyum com/yilan-derisi-buyusu-nasil-bozulur/
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu