BÜYÜLER

İş Bulma Büyüsü

Büyüler insanların yaşamlarını etkilemek aynı zamanda olayların rutin akışını değiştirmek amacıyla yapılan metafizik olgular olarak kabul edilir. Büyü işlemleri iyi niyetlerle yapılabildiği gibi insanlara zarar vermek amacıyla de gerçekleştirilebilir. Oldukça tehlikeli uygulamalardır bu nedenle mutlaka bu iş ile ilgilenen medyumlar tarafından uygulanmalıdır. İyi niyetlerle yapılan ve ak büyü olarak nitelendirilen büyüler arasında aşık etme büyüsü, geri döndürme büyüsü, kısmet açma büyüsü, rızık büyüsü ve iş bulma büyüsü gibi büyüler sıralanabilir.

İş Bulma Büyüsü Neden Yapılır?

Günümüz şartlarında yaşamak oldukça zorlaşmıştır. Özellikle işsizlik ülkemizde çok büyük bir sorun durumundadır. İnsanların hayatlarını idame ettirebilmeleri için çalışmaları ve bunun karşılığında para kazanmaları gerekir. Oysa pek çok insan iş bulamamak durumundadır ve bir iş sahibi olabilmek amacıyla iş bulma büyüsü yaptırma yoluna gitmeleri söz konusu olabilmektedir. Yaşamsal bir ihtiyaç nedeniyle uygulanan bu büyü kesinlikle iyi amaçlar taşır ve bu nedenle bir ak büyü uygulamasıdır. İnsanların rızıklarına ulaşabilmesini kolaylaştırmak ve önlerinde bulunan engelleri ortadan kaldırmak amacıyla yapılan uygulamalar olarak kabul edilirler.

İş Bulma Duaları

Rızık açma amaçlı yapılan uygulamaların çoğunluğu aslında büyü sınıfında yer almaz. Bu uygulamalar genellikle Kuran’da yer alan sure ve ayetlerin okunmasıyla gerçekleşir. Bir iş sahibi olmak için de dua okuması yapılır fakat halk arasında bunlara iş bulma büyüsü denmektedir.

Para kazanmak için yaptırılan ve son derece zararlı olan kara büyü uygulamalarının olduğu da bilinmektedir. Kişiler ne kadar zor durumda olsalar da bu tarz uygulamalardan kesinlikle kaçınmalıdır. Rızık Allah’tan istenir ve bu da dualar yoluyla gerçekleşir. Kuran içinde rızık açma amaçlı birçok dua yer almaktadır. Gönülden bu duaları okumak ve hep hayırlısını dilemek sonunda hem manevi hem de finansal rahatlama getirecektir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu