BÜYÜLER

Koku Kullanılarak Yapılan Büyü

Büyüler farklı yöntemler ve eşyalar kullanılarak kişilerin üzerine etki etmesi sağlanan doğa üstü bir yöntemdir. Bu yöntem için koku da kullanılmaktadır. Koku kullanılarak kişini bazı şeyleri hatırlaması sağlanır ya da tamamen kişiye nefret duygusu yüklenir. Büyü kullanılarak kişilerin hayatları ve davranışları değiştirilmektedir.

Koku yöntemi uygulanarak da kişinin sevdiği kişiyi hatırlaması uya da sevdiği kişiden uzaklaşması soğuması sağlanır. Büyü ne amaç ile yapılırsa koku kişiye o duyguyu yükleyecektir. Bu yüzden büyünün yapılış amacı da oldukça önemlidir. Koku kullanılarak yapılan büyü de ilk olarak kokunun ne amaç ile kişiye uygulanacağı belirlenmelidir.

Koku Kullanılarak Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır

Koku kişinin hafızasındaki hatırların canlanmasına sebep olan iyi bir uyarıcıdır. Kişi koku ile bir insana bağlanabilir ya da bu kişiden anında uzaklaşabilir. Bu yüzden koku kullanılarak yapılan büyü oldukça kuvvetlidir ve kişi üzerinde anında etki etmektedir. Tesir en kuvvetli büyülerden olan bu koku kullanılarak yapılan büyü kişinin karşısındaki kişiden soğuması için yapılıyor ise kişi her seferinde bu kişi ile karşılaştığında burnunda çok kötü bir koku hissedecektir ve kişiden istemsiz ce soğuyacaktır. Bir daha bu kişiyi görmek bile istemeyecektir. Genellikle evli çiftleri ya da sevgilileri birbirlerinden ayırmak için bu koku yöntemi kullanılarak büyü yapılmaktadır. Bu koku yöntemi sayesinde kısa sürede kişi artık sevgilisinden soğuyacak ve anında ayrılma kararı alacaktır.

Koku Kullanılarak Bağlama Büyüsü Yapmak

Koku büyüsü kullanılarak kişileri kendinize bağlamanızda mümkündür. Koku ile kişileri kendinize aşık edebilirsiniz. Size aşık olmasını istediğiniz kişi kısa sürede sizin kokunuzdan etkilenerek size bağlanacak ve sürekli olarak sizi istemeye başlayacaktır. Koku kullanılarak yapılan büyü ile kısa sürede sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Bu koku sayesinde kişi sürekli olarak sizi düşlemeye başlayacaktır. Büyünü etkisi arttıkça kişi artık size karşı bir şeyler hissetmeye başlayacaktır ve kısa sürede kişi size aşık olacaktır. Sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Bu büyü kuvvetli büyüler arasında yer alır ve kısa sürede kişi üzerinde tesir edeceği için anında cevap verecektir ve işe yarayacaktır.

İlgili kelimeler:
https://dogrumedyum com/koku-kullanilarak-yapilan-buyu/
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu