BÜYÜLER

Karısından Boşandırma Büyüsü

Büyü, eski çağlardan beri, insanların karmaşık sosyal ilişkilerinde onlara yardımcı olmuş bir araçtır. İnsan medeniyetlerinin oluşturduğu sosyal karmaşa ve ilişki problemleri için sıkça yardımı alınan bu güç, günümüze kadar etkisini korumuş ve özellikle ikili ilişkilerde insanların yaşadıkları problemler için bir umut olmuştur. Sık kullanılan büyülerden biri olan karısından boşandırma büyüsü de, hatalı olduğu bariz evlilikleri sonlandırarak kişileri kurtarmak ya da daha mutlu birlikteliklerin kurulmasına yardımcı olmak için deneyimli medyumlarca uygulanabilmektedir.

İkili ilişkilere müdahale eden büyülerden faydalınırken, kişinin iyi bir niyetle davranması önemlidir. Mutsuz bir evliliğin sonlandırılması ya da daha iyi olacağı çok iyi bilinen bir birlikteliğe yol açabilmek için kullanılabilir. Bariz bir sebep olmaksızın bencilce ve kötü niyetle uygulanması, büyünün etkilerinin beklenmedik sonuçlar ortaya çıkartmasına da sebep olabilir. Bu yüzden kişiler büyü yoluna başvurmadan önce, farklı yöntemleri denemeli ve son çare olarak uzman bir medyumun yardımını istemelidirler.

Kişileri etki altına almak için karısından boşandırma büyüsü çeşitli tekniklerin yardımıyla uygulanabilir. En yaygın haliyle, büyü yapılacak kişinin fotoğrafından ve kişisel eşyalarından faydalanılır. Kişisel eşyalar, kişinin bedenine ait parçalar olabilir; saç teli ya da tırnak kullanılabilir. Eğer bunlar elde edilemiyorsa, kişinin değer verdiği, sıkça dokunduğu, yanında taşıdığı bir eşya da işe yarayacaktır. Büyünün uygulanması süresince, medyum, kişisel eşyaları tılsımlı sözlerle etkiler. Tılsımlanan eşyalar, sahibi ile korunan bağ aracılığı ile kişinin duygu durumunda değişimler sağlar. Nihayet etki altına alınan kişi, karısına karşı soğukluk ve uzaklık duymaya başlar. Yaklaşık iki haftada, yavaşça kişinin değişimleri seyriyle ortaya çıkan etki, kişinin karısından boşanmaya karar vermesiyle amacına ulaşır. Bu süreçte, farklı müdahalelerde bulunmamak önemlidir. Sabırlı ve inançlı bir bekleyişten sonra, büyünün gücü hissedilecektir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu