BÜYÜLER

Üzerinde Büyü Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Üzerinde Büyü Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Büyü, bir diğer adıyla sihir, doğal olayların açıklamasında insan gözlemlerinin ve aklın yetmediği durumlarda olayı açıklayan olağanüstü bir durumdur. Normal hayatta gerçekleşmesi mümkün olmayan olayların bir nevi kaynağı olarak düşünülebilir. İyi ve kötü amaçlarla kullanılabilen bu araç kişinin istekleri doğrultusunda hayatı gidişatını değiştirme çabasıdır. Peki ama üzerinde büyü olduğunu nasıl anlarsın?

Büyü çeşitleri sadece bir çeşitte sınırlı kalmış değil. Bir yakınınız tarafından, sizi düşünen biri tarafından, sosyal medyada denk gelen birisi tarafından belki de sizi elde etmek isteyen birisi tarafından büyü yapılabiliyor. Bu büyüler arasından en popüleri uzaktan yapılan ve daha az çaba gerektirenleri.

Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır?

Uzaktan yapılan büyüler artık çok yaygınlaşmış durumda. Özellikle böyle şeyleri önemseyen insanlar için gününüzü mahvedecek bir neden olabilir. Kötü niyetli insanların sebep olduğu büyülerin üzerimizde olup olmadığını araştırmakta fayda var. Bu durumda ilk sorulacak soru “Uzaktan yapılan büyü nasıl anlaşılır?” olacaktır. Uzaktan yapılan büyüleri fark etmenin bazı yöntemleri vardır. İlk olarak belirtileri taşıdığınızdan emin olmalısınız. Büyülerin sebep olduğu etkiler şunlardır:

 • Büyü yapılan insandaki değişikliği ilk fark eden canlı evcil hayvanlardır. Hayvanlar bizim duyabildiğimiz frekanslardan farklı aralıkları da görebildiği ve daha keskin koku duyuları olduğu için bizdeki değişikliği ilk fark edenler onlar olacaktır.
 • Evcil hayvanlar üzerinde büyü bulunan insanla aynı ortamda bulunmaktan müthiş bir rahatsızlık duyacaktır.
 • Uyku konusunda anormal davranışlar sergileyen insanların büyülenmiş olma olasılıkları vardır. Çok uzun saatler uyuyup bir türlü uyanamayan insanlar ve hiç gözüne uyku girmeyen insanlar bir sağlık sorunundan kaynaklanmıyorsa bu konuya dikkat etse iyi olur.
 • Büyülenmiş insanın normal rüya seyrinde değişiklik olur. Geceleri bölen korkulu rüyaların ardından o rüyada neler yaşandığını hatırlayamazlar.
 • Şüpheli kişinin sakarlık davranışlarında belirgin bir artış gözlemlenir.

En belirgin ve genel davranış değişikleri bunlardır. Büyü yapılan insan üzerinde gerçekten de rahatsız edici derecede anormal davranışlar gerçekleşiyor. Yapılabilecek büyüler arasından bir diğeri de evli çiftler için yapılanlarıdır.

Eşler Arasında Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Üzerinde Büyü Olduğunu Nasıl Anlarsın?
Üzerinde Büyü Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Evli çiftlerin arasının açılması için gerçekleştiren bu bela partnerlerin arasının açılması gibi bir soruna yol açabiliyor. Bu durumda ani olarak ortaya çıkan belirtileri takip etmek gerekir. “Eşler arasında büyü olduğu nasıl anlaşılır?” sorusunun cevabı genel olarak şudur:

 • Çiftler sürekli kavga etmeye başlar. Tartışmalarının boyutu aralarını bozacak seviyeye gelir.
 • Düşünceler sürekli boşanma aşamasına doğru kayar. İki tarafta en ufak durumda bu çözümü akıllarına getirirler.
 • Birlikte kalmaya tahamül edememeye başlarlar. Birbirlerine saygı bile göstermeye çalışmazlar.

Unutmayın, bu durumlar büyüye işaret edebileceği gibi farklı ilişki içi problemlerinden de kaynaklı olabilir. Nedenini bilmediğiniz şekilde sadece anlık gelen belirtiler varsa o zaman büyülenmiş olmayı ihtimaller içine alabilirsiniz.

Sevgilime Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarım?, Üzerinde Büyü Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Partnerinizle alakalı endişe verici davranışlar seziyorsanız, bunun nedeni büyü yapılmasından kaynaklı olabilir. Şanslısınız ki kendinizden ziyade başkası üzerinde gözlem yapmak daha kolaydır. Sevgilinizin anormal davranışlarını incelerken hareketleri büyü yapılmış birisinin gösterdiği belirtilere uyuyor mu diye kontrol edin. Eğer uyuyorsa büyü yapılmış olmasını düşünebilirsiniz. Bunun dışında ilişkiniz söz konusuysa bir üst başlığı inceleyin.

Yumurta ile Büyü Olduğunu Nasıl Anlarız?, Üzerinde Büyü Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Yumurta ile yapılan büyüler basit ama etkilidir diyebiliriz. Yapılan büyü uzaktan uygulanan basit bir ritüel aracılığıyla sağlanabilir. Hedefte genel olarak arası bozulmak istenen çiftler vardır. İlişkilerinin bozulmasından endişe duyan çiftler “Yumurta ile büyü olduğunu nasıl anlarız?” diye araştırmaya koyuluyor. Belirtiler kısaca şöyledir:

 • Büyü mağduru kişi rüyasında büyüyü uygulayan kişiyi görmeye başlar. Rüyayı gören kişi bu durumu genel olarak belirtmek istemeyeceği için anlaşılması zor bir belirtidir.
 • Çiftler arasında cinsel isteksizlik bir diğer etken gibi gözüküyor. Çiftin ayrılmasını amaçlayan bir büyü için etkili bir belirti sunuyor.
 • Bunların dışında normal büyü etkenleri de kontrol edilerek bu duruma bir teşhis koyabilirsiniz.

Genel olarak çiftlerin arasının açılmasını sağlayan bu büyü türleri konusunda dikkatli olmak lazım. Eğer böyle bir durumun etkisinde olduğunuzu düşünüyorsanız ilk yapmanız gereken şey tabii ki bu durumun olağan nedenlerden olup olmadığını kontrol etmek, belki de sadece tesadüftür. Eğer bu konuda eminseniz büyüyü bozmak için çabalarda bulunabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu