BÜYÜLER

Üzerindeki Negatif Enerjiden Kurtulmak İçin Büyü

Geçmişten bu yana pek çok insan üzerindeki negatif enerjiden kurtulabilmek için pek çok farklı yöntem denemişlerdir. Bu yöntemlerden biride büyü yöntemidir. Kişilere eğer üç harfliler musallat olduysa ve bu yüzden kişinin üzerinde sürekli olarak negatif bir enerji var ise büyü yöntemi kullanılarak kişinin bu durumdan kurtulması sağlanır. Üzerindeki negatif enerjiden kurtulmak için büyü yapıldığında kişide bir rahatlama gözlemlenecektir. Artık eskisi kadar kendini kötü ve huzursuz hissetmeyecek hayata daha pozitif bakamaya başlayacaktır. Bunun sebebi büyü sayesinde üç harflilerden kişinin korunmasıdır.

Kalkan Büyüsü İle Her Türlü Kötülükten Korunmak

Kalkan büyüsü kişiyi her türlü kötülükten korumak için yapılır. Özellikle kişiyi negatif durumlardan korumak için yapılan bu büyü de muskaya yazma yöntemi kullanılır. Üzerindeki negatif enerjiden kurtulmak için büyü yaptıran kişinin ismi bu muskaya koruyucu dualar ile yazılır. Kişinin bu muskayı mutlaka üzerinde taşıması gerekmektedir. Kişi muskayı üzerinde taşıdığı sürece negatif enerjilerden kendini koruyacaktır. Özellikle üç harfliler bu muskayı almaya çalışacaklardır. O yüzden kişinin bu muskayı çok iyi koruması gerekmektedir. Muska bir şekilde kaybolur ya da açılır ise büyünün tesiri tamamen kişi üzerinden kalkacaktır ve hiçbir koruyucu özelliği kalmayacaktır. Büyü yapıldıktan sonra kişi üzerinde adeta bir kalkan oluşacaktır. Büyülü sözcükler kişiyi tüm kötülüklere ve olumsuzluklara karşı koruyacaktır.

Kalkan Büyüsünün Tesiri Ne Kadar Kişi Üzerinde Kalır

Kalkan büyüsünün de diğer büyüler gibi belli bir etki süresi vardır. Bu etki süresi kişi üzerinden kalktıktan sonra kişi artık negatif enerjilere karşı korumasız kalacaktır. Bu yüzden bu büyünün tekrar tekrar yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü ne kadar sık yeniletilir ise güçlenecektir ve daha etkili bir hale gelerek kişiyi tüm olumsuzluklardan koruyacaktır. Bu şekilde büyünün devamlılığı da sağlanmış olacaktır. Üzerindeki negatif enerjiden kurtulmak için büyü yapıldıktan sonra kişi hayat karşı daha olumlu olacaktır ve bir hareketlilik gelecektir. Artık kişi günü dolu dolu geçirmeye başlayacaktır ve hayattan zevk almaya başlayacaktır. Bu büyü sayesinde kişi artık kendini yeniden doğmuş gibi hissedecektir. Üzerinde hissettiği o olumsuz enerjilerden kurtulacak ve daha pozitif bir insana dönüşecektir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu