Ayırma Büyüsü

İki Kişiyi Ayırma Büyüsü

Ayrılık büyüsünün yapılma amaçlarından bir tanesi evli veya sevgili olan iki kişiyi birbirinden ayırmak olabilir. Ayırma büyüsü yaparken sadece insan ilişkileri için değil aynı zamanda İnsanların sahip olduğu meslekler ile ilgili olarak da büyüler yapılmaktadır. Genel olarak büyü yaptıran kişilerin amacı karşıdaki kişinin tutkulu olduğu herhangi bir objeden veya kişiden uzaklaştırmak olacaktır. Büyü oldukça kısa süre içerisinde etki etmeye başlar ve zaman içerisinde bütün duyguları değiştirerek etkisini günden güne daha fazla gösterir. Büyü yapılırken genellikle yumurta kullanılmaktadır.

Yumurta üzerine yapılmış olan büyünün etkili bir şekilde karşı tarafa geçebilmesi için genel olarak yumurtayı büyü yapılacak olan kişinin evine yerleştirilir. Yumurta oldukça gizli bölgelerde saklandığı için büyünün olduğunu tespit etmek ve bu yumurtayı yerinden çıkarmak oldukça zor olacaktır. Ayırma büyüsü yapılmış olan kişi zaman içerisinde karşısındaki kişiye veya işine karşı oldukça soğuk duygular beslemeye ve ondan zaman içerisinde nefret etmeye başlar. Ayırma büyüsünden kurtulmak için ilk önce dini inancınız yüksek tutmalı ve Allah'tan medet ummalısınız. Eğer denemiş olduğunuz yöntemler de işe yaramıyorsa bu konuda size yardımcı olabilecek din hocaları ile iletişime geçmeniz büyünün etkisinden kurtulmak için size yardımcı olabilir.

Eğer başka bir yönde kendinize büyü yapılıp yapılmadığını test etmek istiyorsanız daha önceki yapmış olduğunuz hareketleri bir gözden geçirmenizde fayda vardır. Özellikle ayırma büyüsü ile karşılaşmış kişiler gece korkunç rüyalar görerek belirti verebilirler. Bahsetmiş olduğumuz bu rüyalar genellikle eşiniz veya sevgiliniz ile alakalı olabilir. Eğer siz de uzun zamandan beri böyle durumlar ile karşı karşıya kalırsanız ayrılma büyüsü etkisi altında olup olmadığını tespit etmek için tecrübeli biri ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Bununla beraber bazı insanlar psikolojik olarak etkilerinden ziyade evde buldukları yumurtalar sayesinde büyünün etkisini altında olduğunu tespit edebiliyoruz.

Eğer evinizde herhangi bir yerinde yumurta bulacak olursanız çok fazla bir işlem yapmadan kısa süre içerisinde bu konuda tecrübeli birisinden destek almazı tavsiye ediyoruz. Ancak gerekli olan duaları okunduktan sonra büyü etkisini göstermeye bırakacaktır. Ayırma büyüsünün etkisi gösterebilmesi için sadece yumurta kullanılmaz. Aynı zamanda büyük bez parçalarından bir tanesi olan vefk adı verilen bezler de evlere yerleştirilir. Bu parçalar içerisinde yazılı dualar sayesinde ilgili kişiye büyünün etki etmesini sağlar. Bahsetmiş olduğumuz bu bez parçası genel olarak evli çiftler üzerinde uygulanıyorsa karı ve kocanın paylaşmış olduğu yatağın yastıkları arasına konur ve aralarının zaman içerisinde soğuması beklenir. Büyü etkisi altında olan karı kocalar zaman içerisinde birbirine karşı çok daha anlayışsız ve sürekli olarak kavga çıkarma eğiliminde davranmaya başlarlar. Bahsetmiş olduğumuz büyü günden güne şiddetini arttırarak devam ettiği için kısa süre içerisinde ayrılmalar meydana gelebilir. Bununla beraber bazen büyücüler saç teli yolu ile ayrılma büyüsü yapmayı da denemektedir.

İlgili kişinin saç telinden bir parça elde ettikten sonra sağlam bir düğüm atılır ve gerekli olan sözcükler söylenir. Büyücü tarafından söylenmiş olan bu sözcükler kısa süre içerisinde saç telinin etkisi altına girer ve sahibini bu yöntem ile etkilemeye başlar. Ayırma büyüsünün de kullanılan bir diğer yöntem ise baharatlara büyü yapmaktır. Büyülenmiş olan bir baharat ilgili kişilere herhangi bir yemeğin üzerine ekilerek sunulur ve kişiler bu baharatı yedikten sonra büyünün etkisi altında yer almaya başlar. En çok kullanılan yöntemlerden bir tanesi olan baharat üzerine büyü yapma yöntemi kişileri kısa süre içerisinde etkisi altına alabilir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ayşegğl dedi ki:

    Merhaba hocam beni de kocam aldatıyor mertesinden dostunda ayırmak isytiyorıum yuvam çocuklrm için

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu