Ayırma Büyüsü

Ayırmak için Yapılan Büyü ve Büyüler

Büyü etnik köken maji olan ve geçmişten bu güne kadar halen yapılmakta olup insanların dilek ve isteklerini yerine getirmek için kullanılan bir çeşit yöntem olmuştur. İnsanlar sorunlarını çözüme ulaştırmak için bir çok konuda büyü ve sihirler yaptırmayı tercih ederler. Çoğu insan sevdiğiyle mesut olmak isterken bu süreçte kendine özgü bir bağlılık, ilgi ve sevgi oluşturmayı talep etmekte; bazı kesimler de kendinden uzak tutmak ayırmak veya boşanmak gibi sıkıntılarını çözüme ulaştırmak istemektedir.

Medyum ve hocalar bu konularda çok çeşitli çalışmalar yapar ve bunları çözüme ulaştırmak için oldukça yoğun bir çaba sarf ederler. Ancak bu işin gerçek anlamda yapan ve doğru kişileri bulmak malesef oldukça zorlaşıyor. Aslına bakarsanız büyü yapımı sizlerinde bildiği üzere haram kılınmış işlemlerdir ve dinimizce yasaklanmıştır. Vicdan sahibi insanlar çirkin işlerden uzak durur ve genel olarak da zaten Allah’ın yasak ve kurallarına uyarak hareket eden insanlar büyü yapmaz. Mantık olarak bakılınca söz konusu olan para değildir. Gerçek anlamda sıkıntıların giderilmesi hususunda Yaradandan yardım istemek ve onun rızası ile hareket etmek biz kulların birincil vazifesi olması gerekir.

Dolayısıyla iyi bir medyum veya hoca büyü çalışmaları yapmaz ve çirkin konular için çalışmalar hazırlamaz. İki kişiyi ayırmak yuva dağıtmak veya karşındaki insana zarar vermek biz insanoğluna yakışır türde davranışlar değildir. Ancak ayırma denilince bazı kişilerde sadece soğutma ara bozma evlileri ayırma gibi konular gelebilmektedir. Fakat ayır ve soğutma işlemleri çok farklı yönde olabilen uygulamalar arasında yer almaktadır. Alkolden uzaklaştırma soğutma veya kötü arkadaş çevresinden eşinizi uzak tutma gibi konular. Ya da eşinizden görülen şiddet ve dayanılmaz kötü durumların sonlanması için kendinden soğutma veya ayırma tılsımlardır.

Havas ilmi bize bu konuda bir çok yol ve yordam göstermektedir. Allah’tan istenerek yapılan sahih niyetlerin hazırlanmasıyla yapılan çalışmalar yüksek oranlarda istenilen sonuçları göstermektedir. Yapılırken kişinin isim soy isim doğum tarihi doğum yeri ve anne adları gerekmektedir. Bunların şüpheli olmaları durumunda resim veya yüzlerin belirgin oldukları fotoğraflar sayesinde hazırlanmaktadır. Eğer sizinde bu konuda sorunlarınız var ise arayıp danışabilirsiniz veya whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. neriman 03 dedi ki:

    slm serpil bende esim icin basvurdum yuvamizi ykmaya calisan bir haysiyetsiz kadin vardi afedersiniz 13 gunde basari aldk esim bana baglandi bir sorup danisin hocam biligilidir

  2. serpil köse dedi ki:

    slm hocam ben almamyadan yaziyorum oglumu istedigi sözlüsünden ayirmak istiyorum . bir iko kere instadan dolandirildim malesef neolur yardim edin oglum bir ucuruma sürükleniyor .kiz ve annesi bana karsi oglumu karsi aldilar ayirma islemi yaptirmak isgiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu