Ayırma Büyüsü

Sevgililerin Ayrılmaması İçin Yapılan Büyü

Büyüler genellikle  kadın ya da erkeklerin sevdiklerine kavuşmak için tercih ettikleri ve geçmişten bu yana hala kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntem ile istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz ve bu kişi ile mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Aşk büyüleri oldukça tehlikeli kara büyülerdendir. Yapılması en zor olan büyülerdir ve bu yüzden bu büyüleri yaptırmak için mutlaka iyi bir medyuma gitmelisiniz. Kendiniz internetten okuduğunuz bilgilere göre büyü yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm kötü enerjisinden ve özelliklerinden etkileneceksinizdir. Ayrıca büyülerin yapımında genellikle medyumlar üç harflilerden yardım almaktadırlar. Bu yüzden kendiniz büyü yapmaya kalktığınızda üç harfliler size musallat olabilir. Sevgililerin ayrılmaması için yapılan büyü de mutlaka bir medyuma gidilerek yapılmalıdır.

Bağlama Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etkileri

Sevgililerin arasındaki bağı kuvvetlendirmek için genellikle bağlama büyüleri yapılmaktadır. Bağlama büyüleri oldukça kuvvetli kara büyülerdendir ve yapımı da oldukça zordur. Bu büyü kısa sürede çiftler üzerinde etkilerini göstermeye başlar. Bu büyünün yapımında medyumlar üç harflileri kullanmaktadır. Artık kişi büyünün etkisi altına girmeye başladığında kendi özgür iradesi ile hareket edemez duruma gelir ve üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket edecektir. Bu yüzden artık birbirlerini daha çok sevecekler ve daha bağlı olacaklardır. Sevgililerin ayrılmaması için yapılan büyü bu şekilde kişiler üzerinde etkilerini göstermektedir. Ayrıca büyü belli bir süre boyunca kişiler üzerinde etki etmektedir.

Bağlama Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Tesir Süresi

Her büyüde olduğu gibi bağlama büyüsünde de belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiği andan itibaren işiler normal davranışlarına geri döneceklerdir. Bu yüzden mutlaka büyülerin tekrar edilerek tazelenmesi gerekir. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı olacaktır. Sevgililerin ayrılmaması için yapılan büyü de uzun bir süre kişiler üzerinde etki etse de süresi bittiğinde kişiler normal hayatlarına geri döneceklerdir. Bunun olmaması için büyünün tesir süresi bitmeden önce mutlaka yeniletilmesi gerekir. Bu büyünün devamlılığını sağlamak için ekstra olarak da bağlama büyüsünün yanı sıra büyüler yaptırarak da çiftin birbirine bağlı kalmasın bir ömür boyu mutlu bir şekilde yaşamalarını sağlayabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu