Ayırma Büyüsü

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Büyülerin pek çok yapılış şekli bulunur. Bu yapılış şekillerinin bazıları binlerce yıldan günümüze kadar gelen, bazıları ise günümüze yakın bir zamanda ortaya çıkmış olan yöntemlerdir. Bu yazıda da ele alacak olduğumuz uzaktan ayırma büyüsü bu tarz olan bir büyü çeşididir. Günümüzde insanların sık sık tercih ediyor olduğu etkili bir büyü türüdür.

Eğer uzaktan ayırma büyüsü ile ilgili sorularınız var ise, özellikle de uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtını arıyor iseniz bu yazı size yararlı olacaktır. Yazıda sadece en net ve güvenilir olan bilgileri size verdik. Yazıyı okuduktan sonra bu büyü türü ile ilgili diğer bilgileri de almak için sitemize girebilir ve ilgili içerikleri okuyabilirsiniz.

Uzaktaki Sevdiğimi Ayırma Büyüsü

Bazı ilişkiler yan yana, yüz yüze yürütülür iken bazıları çeşitli sebeplerden dolayı uzaktan, mesafeli bir şekilde yürütülmek zorunda kalınır. Elbette yüz yüze olan ilişkilerde de bazı sorunlar çıkar fakat uzaktan olan ilişkilerde sorunların çok daha ağırlık kazanıyor olduğunu görüyoruz.

Sevilen kişi ile uzaktan bir ilişki yürütmek, uzak kalmak, araya mesafelerin girmesi çeşitli pek çok soruna sebep olabilir. Aynı şekilde özellikle de seven kişi ile sevilen kişi arasında belli bir ilişki yok ise, yani sevgili bile değil iseler bu büyü daha çok tercih edilir. Büyünün amacı sevilen kişiyi eğer bir ilişkisi var ise o ilişkiyi bitirmesini sağlamaktır.

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyünün böyle ilişkiler üzerindeki etkisi şudur: Sevdiğini ilişkisinden koparmak, sevgilisinden ayırmak isteyen kişiler bu büyüyü uygular ve bu sayede amacına ulaşmış olur. Bu konuda, uzaktaki sevdiğimi ayırma büyüsü konusunda ne anlama geliyor olduğunu en kısa bu şekilde anlatabiliriz. Şimdi başka bir konuya geçiş yapalım.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Sizlere ilk olarak bağlama büyüsünün nasıl yapılıyor olduğunu ve sonra da ayırma büyüsünün nasıl yapılıyor olduğunu göstereceğiz. Bu iki büyü türü de birbirinin tam zıttı olan büyülerdir.

Bağlama büyüsü yapılır iken genelde kişilere ait olan fotoğraflar ve özel eşyalar kullanılır ve bu nesneler üzerine psişik yetenekler kullanılarak çeşitli ritüeller uygulanır. Bu sayede birbirine bağlanması dilenen iki kişi birbirine sımsıkı bağlar ile bağlı hale gelirler. Bağlama büyüsü nasıl yapılır hakkında bunu diyebiliriz.

Uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır konusunda ise en net şu bilgileri verebiliriz: Bu büyü yapılır iken de benzer nesneler kullanılır. Örneğin bazı hocalar ya da medyumlar ayrılması istenilen kişinin fotoğrafını veya kişisel eşyalarını kullanırlar.

Bazı hocalar ise hiçbir şekilde nesne kullanmazlar. Sadece özel yeteneklerini kullanır, doğaüstü olan güçler ile iletişime geçer ve doğru ritüeli uygulayarak büyünün gerçekleşmesini sağlarlar. Büyünün adım adım nasıl yapılır olduğunu merak ediyor iseniz bu detaylı bilgiler için sadece bir medyum ya da hoca ile görüşmeniz şarttır.

Çünkü en doğru ve güvenli bilgilere sadece onlar sahip durumdadır. Bunu hiçbir zaman aklınızdan çıkarmamalı ve böyle tehlikeli işlemler için mutlaka alanında uzman olan bu kişilerden yardım almalısınız.

Birini Kendime Ayırma Büyüsü

Birini kendime ayırma büyüsü kimler tarafından uygulanır ve yapılır sorusu da çok sık gelmektedir. Bu önemli sorunun yanıtını şu şekilde verelim: Bu tarz büyüleri ve hatta hemen hemen tüm büyüleri yapabilecek olan insanlar belli, sınırlı haldedir.

Yani eğer sıradan bir insan iseniz herhangi bir şekilde yeteneğiniz yok ise, bu alanda bilginiz ve eğitiminiz yok ise asla büyü yapamazsınız. Bu halde büyü yapmaya çalışır iseniz başınıza kötü güçleri musallat bile edebilirsiniz. Bu yüzden büyüleri kesinlikle tek başlınıza uygulamayın. Büyüleri yapabilecek olan insanlar sadece hocalar ya da medyum olan insanlardır. Onlardan yardım almanız gerekir.

Ayırma Büyüsü Uzaktan Olur Mu

Uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusundan sonra en çok merak edilen soru da ayırma büyüsü uzaktan olur mu sorusudur. Kısaca hemen cevap vermek gerekir ise bu büyü pek ala uzaktan yapılabilir. Zaten büyünün özelliği budur.

Uzaktan yapılan ayırma büyüleri günümüzde çok sık tercih edilir. Etkileri ve belirtileri güçlü bir şekilde görülür. Hiçbir şekilde etkide azalma olmaz. Kısacası eğer ayırmak istediğiniz kişi sizden uzak ise de eğer hoca ile yüz yüze görüşmeden büyüyü yaptırmak, uzaktan yaptırmak istiyor iseniz de içiniz rahat olabilir.

 

İlgili kelimeler:
https://dogrumedyum com/uzaktan-ayirma-buyusu-nasil-yapilir/
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu