Ayırma Büyüsü

Etkili Yılan Kabuğu Büyüsü

Etkili Yılan Kabuğu Büyüsü

Büyülerin bazıları iyi niyetler ile bazıları da kötü niyetler ile yapılır. İyi niyetle yapılan büyüler arasında en çok aşk büyüleri, bağlılık büyüleri, evlilik büyüleri, para ve iş büyüleri ya da şifa büyüleri görülür. Kötü niyet ile yapılanlar arasında ise domuz bağı büyüleri, kara büyüler, vodoo büyüleri ve yılan büyüleri vardır.

Her iki tür büyülerde de bir şeyler amaçlanır ve bu amaçlar doğaüstü varlıklar aracılığı ile yerine getirilir. Çok tehlikeli haldedirler. Kötü niyet ile yapılan büyülerden olan yılan büyüleri günümüzde daha sık tercih edilmeye başlanmıştır. Biz de bu büyü türünden olan etkili yılan kabuğu büyüsü hakkında bu yazıyı oluşturduk. Yazı içinde bu büyünün ne olduğunu, etkilerinin ne zaman görülüyor olduğunu ve hangi insanların bu büyüyü yapabileceğini size gösterdik.

Etkili Yılan Kabuğu Büyüsü Nedir?

Etkili yılan kabuğu büyüsü ile ilgili ilk olarak şu bilgileri size verebiliriz: Bu büyü yılan derisi – yılan kabuğu kullanılarak yapılan bir büyü türüdür. Büyünün amacı kötülük etmektir. İnsana zarar veren bir büyü türüdür.

Etkili Yılan Kabuğu Büyüsü

Bu büyü ile birlikte kişinin hayatında çeşitli olumsuzluklar meydana gelir. Örneğin kişiyi sevdiği birinden ayırmak için bu büyü yapılır. Aynı zamanda hayatının tüm akışını bozmak için de bu büyü uygulanmaktadır. Kısacası birisinin aşk hayatını ya da gündelik yaşamını bozmak istiyor iseniz bu büyüyü yaptırırsınız.

Bu Büyünün Etkileri Ne Zaman Ortaya Çıkar?

Etkili yılan kabuğu büyüsünün etkileri büyü yapıldıktan belli bir süre sonra mutlaka ortaya çıkar. Bu süreyi size 15 – 20 gün olarak verebiliriz. Büyü doğru bir şekilde doğru kişi tarafından uygulanır ise 15 – 20 gün sonrasında kesinlikle tüm etkileri görülür. Etkiler çok ama çok güçlü haldedir. Bu ektileri hiçbir fani güç asla bozamaz. Etkiler bir ömür boyu bile sürebilir. Bu konuda sizlere en net bu bilgileri verebiliriz.

Yılan Kabuğu Büyüsünü Yapan Kişiler

Etkili Yılan Kabuğu Büyüsü yapan kişilerin kim oldukları çok merak edilir. Çünkü kişiler tek başlarına bu büyüyü yapabileceklerini sanırlar. Ama bu mümkün değildir. Hiçbir sıradan insan bu büyüyü kesinlikle yapamaz. Kişi büyüyü yapar iken başına cinleri musallat edebilir. Bu yüzden asla bu büyü tek başına yapılmamalıdır. Büyüyü sadece hocalar yapabilir. Bu büyüyü yapan hocaların adlarını görmek için sitemize giriş yapıp içerikleri okuyabilirsiniz. Bu duruma çok dikkat edilmelidir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. ATIF dedi ki:

    BEN CELP YAPTIRDIM GUMUŞ KOLYE HOCAM OKUMA YAPIYOR 10 GÜN OLDU İLK OKUMASI 5 GÜN SONRA AMA YASIN HOCAYI ONERIRIM

  2. Ertu dedi ki:

    Vefk duası önereirmisiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu