BÜYÜLER

Etkili Nohut Büyüsü

Etkili Nohut Büyüsü

Aşk amacı ile yapılmakta olunan yüzlerce birbirinden farklı büyü türü bulunur. Bu büyü türlerinin bazıları yeni çıkan büyü türleri bazıları da insanlık tarihinden günümüze kadar gelmiş olan geleneksel büyü türleridir. Bu yazımızda size anlatacak olduğumuz nohut büyüsü de geleneksel bir büyü türü olarak bilinmektedir.

İnsanlar aşk ile ilgili amaçlarına erişmek için bu büyüyü uygularlar. Yazı içerisinde Etkili Nohut Büyüsü ile ilgili her şeyi göreceksiniz. Sadece en net ve güvenilir olan bilgileri alacaksınız. Bu büyünün ne anlama geldiğini, büyüyü kimlerin yapıyor olduğunu ve büyünün etkilerinin kuvvetli olup olmadığını göreceksiniz.

Nohut Büyüsü Ne Anlama Gelir, Nedir?

Etkili nohut büyüsü şu anlamlara gelir: Bu büyü bir aşk büyüsü türüdür. Günümüzde çok sık uygulanır. İnsanlar aşk ile ilgili amaçları için bu büyüyü yaparlar. Yapılışı çok basit olduğundan dolayı da pek çok kişi tarafından tercih edilir. Büyü yapılır iken tam olarak 41 adet taze nohut gerekir. Bu nohutlara tam 7 gün boyunca dua okunur.

Etkili Nohut Büyüsü

Dua okunur iken kişinin tam inançlı olması şart haldedir. Kişi nohutları su dolu bir kaba atar. Bu 7 gün boyunca devam eder. 7 gün sonra ise etkili nohut büyüsünün belirtileri ortaya çıkar. Bu büyü kısacası bu anlama gelmektedir.

Nohut Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Bu büyü dua okunarak yapıldığından dolayı insanlar her bir imanlı kişini bu büyüyü yapabileceğini sanır. Fakat böyle değildir. Büyü yapılır iken evet dua okunur ama aynı zamanda cinler ile iletişime geçilir. Her bir insan cinler ile iletişime geçemez. Bunu sadece özel olan yetenekli insanlar yapabilir. Bu yüzden bu büyüyü yapabilecek olan insanlar sadece hocalar ya da medyum olan kişilerdir. Eğer aşk amacı ile bu büyüyü uygulamak istiyor iseniz yapmanız gereken tek şey bir hoca ile ya da medyum ile görüşmek olacaktır.

Nohut Büyüsünün Etkileri Kuvvetli Mi?

Etkili nohut büyüsü etkileri çok belirgin olan etkilerdir. Bu etkiler zaten büyüyü yapan kişi tarafından da kısa bir süre içinde hissedilir. Kişi aşık olmasını istediği kişinin 7 gün sonra birden bire tutkulu bir şekilde kendisine aşık olduğunu görecektir. Bunu kuvvetli bir biçimde hisseder. Belirtilerin tutmaması gibi bir şey söz konusu değildir. Eğer büyü doğru kişi tarafından doğru bir biçimde yapılmış ise mutlaka etkiler görülür. Etkili nohut büyüsüyle ilgili olarak bu bilgileri bilmeniz yeterli olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. Herhangibiri dedi ki:

  Hocam aşk için yaptiramicam . En kısa zamanda kuzenlerimin düğünü var sadece aileler olacak anne tarafımla baba tarafindan iki kuzenim nasılda gidip buldular birbirlerini . Annem babamin arabalarıyla baya sorunlu . Anneme çok çektirdiler bu işi bozmasına da korkuyoruz bu nohut büyüsü tutarmi başka biseymi yapilmasi lazım. Sizin engin bilgilerinize saygım var. Ortalıkta çıt çıksa düğün düğünlükten çıkar .. bu konuda yardım istiyorum iki kuzenimide seviyorum . Mutlu olsunlar aile için şiddeti durdurmak istiyorum sizin yardiminiz gerekli bana…….

 2. Ballıailesi dedi ki:

  Güzel anlatım hep merak etmiştim nedir nasıl oluyor diye en kısa zanda sizinle çalışmak isterim hocam

 3. Uygurbiri dedi ki:

  Nohutla uygulanan basit bi duaymıs ben başta şaşırmıstım nasıl olcak diye ama oluyo baya kuvvetli bi dua gercekten etkili bir kaç günde gösterdi kendisini

 4. YUSUF TOKA dedi ki:

  OLEDIR CIDDEN DURUST HOCA

 5. Yağmur T. dedi ki:

  Hocam siz ne kadar müthis bi hocasınız allah sizden razı olsun. Sevgilimle ayrıldım diye her gün strese girmekten bıkmıştım onu düşünüyordum hep. Sayenizde geri döndü hocam bana mesaj attı ve konuşmaya başladık. Emeğiniz katkınız çok teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu