BÜYÜLER

İğneli Bebek Büyüsü

Kara büyü çeşitlerinin en kötüleri olarak bilinmelidir. Genelde bir kişinin yaşamına son vermesi için yaptırılan büyülerdir. Kişinin yaşam kalitesinin düşmesi için sonrasında bu yaşam kalitesine daha fazla dayanamayarak yaşamına son vermesi ile tamamen psikolojik bir etki gösteren iğneli bebek büyüsü her medyum tarafından yapılmaz. Bu büyü yapıldığı zaman ilk olarak kişide çok ciddi psikolojik sorunlar ortaya çıkıyor. Büyüyü yaptıran kişi, kişinin bedenini ele geçiriyor ve daha sonrasında ise yaşadıklarına daha fazla dayanamayarak ölmesi sağlanıyor.

İğneli Bebek Büyüsü Başka Türlü Kullanılır mı?

Her ne kadar ölüm büyüsü olarak biliniyor olsa da birçok medyum iğneli bebek büyüsü ile sağlık sorunu yaşayan kişilerin bir an önce normalleşmesi için yapıldığını da dile getirmektedir. Ölmesi beklenen bir insanın sağlık sorunlarını bir kenara bırakarak ölümden dönmesi anlamına da gelmektedir.

İğneli Bebek Büyüsünü Hangi Medyum Yapar?

Medyumların çok yanaşmak istemediği büyü çeşitlerinden birisidir. Eğer medyum yanlış bir harekette bulunur ise büyü geri teperek yapan ve yaptıran kişide belirtilerini verebilmektedir. Bu yüzden kolay kolay kimsenin yanaşmaması gerekmektedir.

İnternet üzerinden araştırmalarınızda iğneli bebek büyüsü yapan medyumlarla tanışabilirsiniz. Ancak fikir almak için her zaman bizi arayabilirsiniz.

İğneli Bebek Büyüsü Geri Bozulur mu?

Her büyü kolaylıkla medyumlar tarafından bozulabilir. Lakin bu büyüyü yapan kişi ile iletişim halinde olup aynı kişiye bozdurmanızda fayda vardır. Başka medyumlar başka medyumların yaptıkları büyüleri bozmakta bazen hatalar yapabilirler. Bizler ise her türlü büyüyü kolaylıkla bozabilmekteyiz.

İğneli Bebek Büyüsü Kesin Tutar mı?

Diğer aşk büyüleri, samimiyet büyüsü ya da şeker büyüsü gibi kolay ve pratik bir şekilde yapılan büyüler ile kesinlikle bir kıyaslamayacağınız büyü olan iğneli bebek büyüsü tutma oranı %90 oranında saptanmaktadır.

İlgili kelimeler:
https://dogrumedyum com/igneli-bebek-buyusu/
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu