BÜYÜLER

Para Bulmak İçin Yapılan Büyü

İnsanları maddesel anlamda çektikleri sıkıntılardan kurtulmak adına her yola başvurdukları para bulmak için yapılan büyü arayışına girdikleri bilinmektedir. Para büyüleri çok eski zamanlardan beri yapılan büyülerdir ve etkilerini kısa sürede gösterdikleri bilinir. Ortadoğulu tüccarlar tarafından uygulanan para büyüleri onlar sayesinde dünyaya yayılmıştır.

Para Büyüsünün Yapılışı

Kökeni eski zamanlara dayanan ve günümüzde de uygulanan para bulmak için yapılan büyü kişinin bu konudaki şanssızlığının kırılması adına yapılır. Bu yolla basireti açılan kişi eğer önüne çıkan fırsatları değerlendirmeyi başarırsa büyük paralar kazanma şansı olabilir. Bu nedenle para büyüsü dört aşamada gerçekleşir ve ilk aşama kişinin basiretini açma aşamasıdır. Basireti açılan kişi karşısına çıkan fırsatları görür hale gelir. Basiret açma aşaması kişinin davranışları üzerinde etkili olur ve para büyüsü yapılan kişi bambaşka bir insan haline dönüşür. Bu kişi en sıkışık dönemlerde dahi para kazanmanın yolunu bulur.

Para büyüsünün ikinci aşaması olan telkin aşaması başka insanları etkileme aşamasıdır. İnsanların etkilenmesi amacıyla bazı tılsımlı sözler söylenir. Bu aşamanın sonunda para büyüsü yaptıran kişinin karşısına çıkan insanlar teslimiyetçi olur. İkon belirleme aşamasında para büyüsünde zenginliği temsil ettiği düşünülen çakıl taşları seçilir ve bu taşların üzerine bazı semboller çizilir. Bu semboller bir adet taht, bir asa ve dört adet sandık figürüdür. Bu semboller ile Hazreti Süleyman’ın zenginliğine ve gücüne gönderme yapılmaktadır.

Para Büyüsünün Mühürlenmesi

İnsanların daha rahat bir hayat sürdürmek adına yaptırdıkları para bulmak için yapılan büyü için son aşama büyünün mühürlenmesidir. Bu büyüyü yaptıran kişi üzerine semboller çizilmiş olan çakıl taşlarını avucunda sıkıca tutar ve gereken tılsımlı sözleri söyler. Mühürleme işlemi bittikten sonra ortalama iki hafta içinde para büyüsünün etkileri görülmeye başlar.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu