Soğutma Büyüsü

Erkeği Kendinden Soğutma ve Uzaklaştırma Büyüsü

Soğutma ve uzaklaştırma büyüleri genel olarak aynı zaman dilimlerinde ikisi bir arada yapılabilmektedir. Öreğin; bir kadın kocasından ayrılmak için büyülerden medet umduğu zaman büyü yapılan kişiye önce soğutma sonrasında da uzaklaştırma büyüsü yapılır. Bu sayede kişi karısından soğuyarak uzaklaşmak ister. Erkeği kendinizden neden soğutmak istersiniz orası bilinmez ama uzun yıllardan beri bu yöntem uygulanmaktadır. Büyüye maruz kalan erkek sizden soğur.

Size olan bir sevgisi varsa nefrete dönüşür. Sonrasında sizi bir daha ne arar ne de sorar. Böyle bir şey benim için bulunmaz bir Hint kumaşı diyorsanız büyülere yönelmeden önce biraz düşünmenizde fayda vardır. Çünkü büyüler günahtır. Günahtan ziyade yapılırken hatalar olursa eğer ters tepebilir. Bu ters tepme kişide psikolojik sorunlar ortaya çıkarabilir. Kişinin hayatı maf olur ve yerle bir hale gelebilir. Bu sebeple büyü yaptırmaya karar verdiyseniz hangi medyumla çalışacağınızı da iyi analiz etmeniz gerekir.

Erkeğe Uzaklaştırma Büyüsü Yapılırsa Ne Olur?

Erkek eşiniz ya da arkadaşınız olabilir. Ya da sevgiliniz olabilir. Onu kırmadan veya iyilikle olmuyorsa büyü ile olur mantığı ile bakıyorsanız bu kişi sizi sürekli rahatsız edici boyuttaysa soğuma büyüsünün etkisiyle birlikte sizden uzaklaşacaktır. Sizi sürekli telefonda arıyorsa artık aramayacaktır. Her yerde karşınıza çıkıyorsa kendisine başka meşgaleler bulacaktır ve sizinle ilgilenmeyecektir. Erkek uzaklaştırma büyüsü sayesinde kendisine başka bir kız arkadaş bulabilecek ya da evleneceği başka bir insanı bulabilecektir. Eğer evliyseniz kocanız bu büyü sayesinde sizden ayrılmak bile isteyecektir. Oldukça güçlü ve tesiri kuvvetli büyülerden birisidir.

Büyü yerine uzaklaştırma veya soğutma vefki ile ilgilenmeniz demek daha hayırlı sonuçlar alacağınız anlamına gelmektedir. Çok kısa bir sürede elde edilen vefk sayesinde dualarda yardım almış ve Allahtan istemiş olursunuz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. rahşan ay dedi ki:

    selam arkadaşlar ..
    Eski kocam peşimi bırakmıyordu sürekli beni ve ailemi tehdit ediyordu. Ondan ailem duymadan yada daha kötü şeyler olmadan kurtulmam lazımdı ve bunun için internette meydum arayışına girdim. Buradan okuduğum yorumlar sayesinde medyum yasin buldum . arkadşlarıma böyle bir hoca var bakın diyince bir kac arkadaşım da kendisiyle tanış oldugunu ögrendim . herkesten de güvenilir bir medyum oldugunu duyunca bende bunlara güvenerekten kendine işlem yaptırdım. Peşimi bırakmayan adamı 8 gün içinde benden öyle bir soğuttu ki aynı mahallede oturduğum adam beni görünce yolunu değiştirir hale geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu