Soğutma Büyüsü

Kocamı Annesinden Uzaklaştırma Büyüsü

Evlilik, iki kişinin beraber yaşmaya başlamasından daha karmaşık bir süreç. Evlenen çiftler, o zamana dek hayatlarının her anında yanlarında olan ailelerinden farklı ve yeni bir ailenin de temelini atmış olurlar. Bu sürecin bazı çatışmaları, çiftlerin hayatlarına başa çıkılması zor çatışmalar sokar. Özellikle, erkek çocuklarına çok düşkün olabilen anneler, yeni bir evliliğin aynı zamanda yeni bir aile olduğunu kabullenmekte zorlanabilir ve ilişkilere aşırı müdahaleci davranabilirler. İşte bu sorun, tarih boyunca birçok evli kadın için önemli bir engel yaratmasına karşın, kocamı annesinden uzaklaştırma büyüsü etkili çözümler sağlayabilir.

 

Büyü, diğer soğutma büyülerine benzer şekilde yapılır. Etki altına alınacak kişiye ait kişisel eşyaların kullanımı önemli bir yardımcıdır. Kocanın vücudundan dökülen organik parçalar ya da onun değer verdiği kişisel eşyalar kullanılabilir. Önemli olan bu eşyaların güçlü bir tılsımla etkilenmesidir. Eşyalar, tılsımın gücüne verdikleri tepki ile sahiplerinin etkilenmesine aracı olurlar. Kocamı annesinden uzaklaştırma büyüsü yapılırken medyumun kullanacağı tılsımlar, eşyalar aracılığıyla etki altına alınmak istenen kişinin düşüncelerinde değişimlere yol açacaktır. O ana dek, annesinin, bu yeni evliliğe ne kadar müdahaleci davrandığını fark edememişse bile, büyü etkisini göstermeye başladığı andan itibaren söz konusu davranışlara karşı daha hassas olacaktır. Kısa zaman içinde gerçeği fark ederek, annesinden uzaklaşmaya ve onun müdahalelerine karşı dirençli olmaya başlayacaktır.

 

Kişiler, kocamı annesinden uzaklaştırma büyüsü yaptırırken, iyi bir niyetleri olduğuna emin olmalıdırlar. Bir kişinin kendi annesinden uzaklaşmasını istemek, ağır bir dilektir. Ne var ki, mutlu bir evliliğin korunması gibi önemli bir amaçla yapılacağı zaman, kabul edilebilir. Ancak bencilce sebeplerle böyle büyünün yapılması tehlikeli olabilir. Bu yüzden, kişi öncelikle niyetinden emin olmalı ve büyü ilimlerine vakıf bir medyumun yardımına başvurmalıdır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu