Soğutma Büyüsü

Cinsellikten Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüleri en etkili kara büyüler arasında gösterilmektedir. Kişilerin eşleri arkadaşları ve aileleri ile aralarında huzursuzluk ve mesafe katmak amacı ile yapılan soğutma büyüleri ile büyü yaptıran kişiler kısa süre içerisinde emellerine ulaşmakta ve soğumasını istedikleri kişi hemen bir gece içerisinde içsel bir huzursuzluk hissederek karşısındaki kişiden soğumaya başlayacaktır. Cinsellikten soğutma büyüsü ise genellikle eşler ve sevgililer arasında cinsel olarak soğukluk yaşanması ve çiftlerin birbirlerinden uzaklaşması amacı ile yapılmaktadır. Bu tarz büyüler yapılma amaçları ve yapılma şekillerine göre değişiklik göstermektedir. Büyüyü yapma şekliniz eğer cinler ile iletişime geçilerek yapılan büyüler ise kişiler anında büyük bir kavga ile yataklarını hatta evlerini bile ayırabilmektedirler

Cinsellikten Soğutma Büyüsü Neden Yapılır?

Cinsellikten soğutma büyüleri kadınlara ve cinselliğe aşırı düşkün erkeklere karşı yapılmaktadır. Eşler genel olarak karılarını aldatmakta ise kadın bu durumdan şikâyetçi olarak medyumlara bu konuda başvurmaktadırlar.  Cinsellikten soğutma büyüsü sadece erkekler için yapılmamaktadır. Eşlerin aralarını açmak ya da çocuk sahibi olmalarını engellemek amacı ile de yapılmaktadırlar. Bu büyünün etkisine giren çiftler zaman içerisinde birbirlerine karşı olan cinsel isteklerini tamamen kaybetmektedirler. Çiftler de uzun süre boyunca birbirlerine karşı cinsel hisler beslememekte ve bu sayede de çocuk sahibi olamamaktadırlar.

Kara büyüler arasında geçen bu büyüler kişilerin kendileri tarafından yapılması oldukça zor ve zahmetli işlemler gerektirmektedir. Büyüyü yaptırmak isteyen kişilerin uzman bir medyum tarafından yardım almaları gerekmektedir. Zor ve çözümlenmesi zor olan büyülerin yapılması kadar bozulmaları da oldukça zor olmaktadır. Cinsellikten soğutma büyüsü yapmak isteyen kişilerin iyice düşünmeleri gerekmektedir. Hem niyet hem de düşünce büyülerin tamamında oldukça önemlidir. Bu konuda yardım almalı ve iyi niyet etmelisiniz.

İlgili kelimeler:
https://dogrumedyum com/cinsellikten-sogutma-buyusu/
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu