Soğutma Büyüsü

En Etkili Soğutma Büyüsü ve Büyüleri

Soğutma büyüsü özellikle de devam eden ilişkiye sahip olan kişilerin arasını açmak için kullanılacak büyüdür. Yapıldıktan sonra eşler birbirine karşı ani bir karar ile soğur ve birbirlerinden ayrılmak isterler. Birbirlerine karşı olan hislerin yok olması ve ilişkiyi bitirmek istemek konularında oldukça etkili olan büyüler arasında yer almaktadır. Daha düne kadar çok sevdiğinizi söylediğiniz bir kişiye soğutma büyüsü yüzünden ondan nefret ettiğinizi söyleyebilir ve buna bağlı olarak da sahip olduğunuz ilişkiye devam etmek istemediğinizi hissedebilirsiniz. Tabii ki günlük hayat yaşamakta olduğumuz her insandan soğuma ile uzaklaşmayı büyü ile ilişkilendirmek doğru bir davranış olmayacaktır. Fakat günümüzde büyü yüzünden aile ve arkadaşlık ilişkileri bitiren birçok insan olduğunu da göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Soğutma büyüsü yaptırmak isteyen kişiler genellikle karşı taraftaki sevgililerin birbirinden ayrılmasına ve aralarındaki bağın kopmasına sebep olmak isterler. Bu amacıyla yapılmakta olan büyük kısa süre içerisinde etkisini göstermeye başlar ve insanlar birbirine karşı duyduğu sevgi zaman içerisinde yok olmaya devam eder. Yapılmakta olan bu büyü oldukça kuvvetli olduğu için yıllardan beri beraber olan eşleri bile birbirinden ayırmak için yeterli güce sahip olacaktır. Büyü yapılırken kısa bir süre sonra etkisini göstermeye başlar ve yapılmış olan kişilerde ruhsal sıkıntılar ve birbirine karşı nefret duyguları meydana gelmeye başlar. Özellikle evli çiftler arasındaki cinsel ilişki neredeyse sıfıra iner ve kesinlikle karşı taraf ile birlikte olmak istemezler.

Eğer çevrenizde veya kendinize birdenbire karşındaki kişiye karşı ciddi anlamda bir soğukluk hissediyorsanız bahsetmiş olduğumuz bu duruma büyüler sebep oluyor olabilir. Büyülerden kurtulmanın en güzel yöntemlerinden bir tanesi Allah'a sığınmak ve inancınızı tam tutmaktır. Bunun yanında ise ayar uzun süre boyunca büyünün etkisinden çıkamıyorsanız ve büyü etkisi altında olduğunuz biliyorsanız bu konuda tecrübeli olan bir hoca ile iletişime geçmeniz bu konuda tedavi olmak için size yardımcı olabilir. Bu konuda yeterli kadar bilgiye sahip olan kişiler kısa süre içerisinde size yardımcı olabilirler. Genel olarak tek bir seansta bitmeyen büyüler birkaç seans sonra yavaş yavaş etkisini azaltmaya başlayacaktır. Soğutma büyüsü genellikle tek kişiye değil de 2 kişiye yapıldığı için eğer tedavi olmak istiyorsanız eşiniz ile beraber ortak karar vermeniz bu konuda çok daha uygun bir seçenek olacaktır.

Bahsetmiş olduğumuz bu büyüler sadece evli çiftlerin arasını bozmak için değil aynı zamanda insanları ailelerinden ayırmak için de kullanılabilir. Örnek vermek gerekirse herhangi bir çocuğa yapılmış olan büyü anne ve babasından nefret etmesine ve en kısa süre içerisinde evden ayrılma isteğinin tavan yapmasına sebep olabilir. Kimi zaman insanlar büyüleri kötü alışkanlıklardan soğutmak için de kullanıyor. Örnek vermek gerekirse etrafınıza alkol alan bir kişi varsa bu kişiye soğutma büyüsü yapılırsa alkol ve bunun gibi zararlı alışkanlıklardan hemen uzaklaşabilir. Fakat tabii ki büyü yapmak dinimiz içerisinde kesinlikle yasak olan davranışlar arasında bulunduğu için böyle bir işlem yapmak doğru olmayacaktır. Aynı zamanda soğutma büyüsü insanların çalışmakta olduğu meslekten soğutma konusunda da oldukça etkilidir.

Büyü yaptıktan kısa bir süre sonra insanlar ailelerinden işlerinden veya arkadaşlarından olabilir ve onlara karşı ciddi anlamda nefret beslemeye başlayabilir. Bu konu tedavi olmak istiyorsanız öncelikle Allah'a inancınızı yüksek tutmalı ve gerekirse bu konuda tecrübeli olan hocalardan destek almalısınız. Gerekli olan işlemleri tamamlandıktan sonra birkaç seans içerisinde yaşamış olduğunuz problemler ortadan kalkacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Alişir kemal dedi ki:

    Selamun aleyküm hocam bende sizle iletişm kurmak istiyorum yarın arayacağım bana da eşim evimizden sebepsiz yere gitti geri kazanmak istiyorum yardımcı olur musunuz??

  2. Misafir dedi ki:

    Bend istyrum yaptrcm

  3. Serhat Alçı dedi ki:

    Hocama vefk yaptırdım. Gerçek anlamda bu ilmin piri kendisi anladım. Pişman olmadım çünkü güven vermesi ve dürüst yaklaşımları beni cezb etti. Teşekkülreimi sunmayı borç bilirim kendisine

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu