Soğutma Büyüsü

Birini Kendinden Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüleri genelde insanlar tarafından ak büyü olarak yapılmak istenilmektedir. İnsanlık tarihi boyunca soğutma büyüleri varlığını güçlü bir şekilde korumaktadır. Özellikle kadınlar erkeklerin kendilerine musallat olmasından pek hoşlanmadıkları için birini kendinden soğutma büyüsü ile yakından ilgilenmektedirler. Sevmek veya aşk yaşamak her ne kadar her iki taraf için hayırlı olarak görülse de bazen sevgi tek taraflı olabiliyor. Birisi birlikteliği ne kadar çok isterse istesin eğer karşı tarafın gönlünü bir şekilde alamamış ise karşısındaki kişiyi sıkıntıya soktuğu gibi kendisini de sıkıntıya sokar. Bu sebeple birisinin size karşı olan muhabbeti, samimiyeti kendi imkanlarınız ile mümkün olmuyor ise bunu soğutma büyüsü ile rahatlıkla çözebilirsiniz.

Erkeği Kendinizden Nasıl Soğutursunuz?

Büyü yaptırarak çok basit bir şekilde kişinin sizden soğumasını ve beraberinde uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu eski kocanız olabilir, sizinle aşk yaşamak isteyen birisi olabilir, kız arkadaşınız ya da erkek arkadaşınız olabilir. Size en yakın büyü yapan medyum ile irtibata geçerek durumu anlatmanız durumunda erkeği kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Medyum ile konuşmanızda birini kendinden soğutma büyüsü ile ilgileniyorum demeniz durumunda medyum gerekeni yapacaktır.

Medyum Sizden Neler İster?

Büyü yaptıracağınız kişinin adını, soyadını, annesinin ve babasını doğum tarihlerini vermeniz yeterli olacaktır. Size karşı bir büyü ya da o kişiye karşı bir büyü yapılmış ise ve bu büyü yüzünden bu denli bir samimiyetli varsa bu büyü medyum tarafından belirlenir ve çözülmesi için size sunulur.

Hangi Medyumlar Soğutma Büyüsü Yapar

Alanına göre medyumlar tılsım, muska ve Vekf duaları yaparlar. Genelde tüm medyumlar bu durumlara etkili bir çözüm sunabilirler ancak alanında profesyonel olan medyumumuzu tercih ederseniz birisini kendinizden soğutma büyüsü ile uzaklaştırabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu