Ayırma Büyüsü

Aşıkları Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüleri özellikle papaz büyüleri arasında yaygın olarak uygulanır. Birbirine aşık olan insanların ayrılmasını sağlamak amacıyla yapılan aşıkları ayırma büyüsü güçlü kara büyü uygulamaları arasındadır.

Aşk Adına Yapılan Büyüler

İnsanlar en çok aşk adına büyü yapılmasını talep etmektedir. Aşk hemen her insanın hayatında hiç olmazsa bir kez yaşadığı çok güçlü bir duygudur. Dünyanın aşk etrafında döndüğü söylenir. Aşkı sadece ikili ilişki olarak sınırlamak yanlıştır. Doğa aşkı, hayvan aşkı, meslek aşkı, Allah aşkı ve daha pek çok aşk türü tanımlanabilir. Bu kadar aşk çeşidi arasında uğruna şiirler ve kitaplar yazılan, filmler çekilen, birçok mimari eser yapılan hatta savaşlar çıkan genelde iki insanın birbirine duyduğu aşk olmaktadır.

Aşk karşılıklı yaşandığında çok yüceltici bir duygu olmasına karşılık tek taraflı yaşandığında insanların büyük acılar çekmesine neden olabilmektedir. Bu nedenle tek taraflı aşk yaşayıp karşısındaki insanı doğal yollarla ikna edemeyenler aşk büyüsü yaptırmak isteyebilirler. Aşk büyüleri çok farklı yöntemlerle yapılabilmektedir. Hepsi de oldukça etkilidir. Aşk büyüsü yapıldığında büyülenen kişinin düşünceleri değişmeye başlar ve kendisine büyü yaptıran kişiye tutkuyla bağlanır. Ak büyüler kapsamında bulunan aşk büyülerinin kişi üzerindeki olumsuz etkileri hafif ve geçicidir. Fakat bu büyülerin tesiri de geçicidir. Bu nedenle bu büyü sayesinde aşık olunan insan yaklaştığında bu süre iyi değerlendirilmelidir. Aşk büyüleri sadece kişilerin birbirine aşık olması amacıyla yapılmaz. Birbirine aşık olan insanları ayırmak için aşıkları ayırma büyüsü yapılır.

Aşk Adına Yapılan Ayırma Büyüleri

Birbirini seven insanları ayırmak amacıyla yapılan aşıkları ayırma büyüsü art niyetli insanların yaptıkları bir uygulamadır. Birbirini seven çiftten birisine karşı ilgi duyanların çiftin ayrılmasını sağlamak amacıyla başvurdukları bir uygulamadır ve kara büyüler arasında yer alır.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu