Ayırma Büyüsü

Eşimin Benden Boşanması İçin Büyü Yapmak

Boşanma büyüsü istenilmeyen evliliğin sonlandırılması için eşlerden birisinin kendi rızası için ayrılması amacıyla yapılmaktadır. Kişiye özel bir çalışma sonucu gerçekleştirilir. Evli bir kadın kocasından boşanmak istediği gibi, evli bir erkek de karısından boşanmak isteyebilir. Eğer bu istek kişilerin kendi rızası ile mümkün olmuyor ise yani kadın kocasına karşı boşanalım diyorsa veya erkek karısına boşanalım diyorsa karşılık olarak ‘’ hayır ‘’ cevabını alıyorsa boşanma büyüsü yaptırılarak kişinin kendi rızası ile boşanma isteğini kabul etmesi sağlanır.

Evlilikte eğer sürekli anlaşmazlıklar varsa, erkek sürekli alkol alıyorsa, karısını aldatıyorsa, evine ve çocuklarına karşı ilgisiz ise bu evliliğin yürümesi pek mümkün olmayabilir. Aynı şekilde tüm bu sorunların düzelmemesi durumunda kadın kocasına karşı bu evlilik yürümüyor artık boşanalım talebine karşılık tüm yaptıklarına rağmen erkek hala evli kalmakta diretiyor ise eşimin benden boşanması için büyü yaptırılabilir.

Karşılıklı saygının kalmadığı, huzur içinde bir ortamda kalınmadığı, sadakatin sıfıra düştüğü noktada ayrılmak en mantıklı çözüm olacaktır. Tüm sorunlara rağmen hala evli kalınmak isteniyor ise hem psikolojik hem de fiziksel bir dayanağı kalmayan durum ile karşı karşıya kalırsınız.

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayrılık büyüleri ve boşanma büyüleri genel olarak soğutma ve uzaklaştırma büyüleri ile birlikte hareket eder. Boşanma büyüsü olarak anlatmak istersek eğer; medyum kendine özel yetenekleri ile büyüyü yapar. Etkisi kısa sürede görülür. Ancak ayrılık büyülerinin çok çeşitleri olduğu için tesir süreleri farklılık gösterir. Evli bir kadın kocasından ayrılmak istediğini medyuma iletir. Eğer erkek karısından ayrılmak istiyorsa erkek bizzat medyuma karımdan ayrılmak istiyorum diyerek yanaşır. Bu kısım boşanma büyüsünün evli eşlerin talebiyle gerçekleşmesidir. Dışarıdan birisi ya da birileri de mutlu bir evliliği olan kişileri eşlerinden ayırmak için ayrılık büyüsü yaptırabilmektedir. Nasıl yapılacağına dair bir paylaşım yapmak mümkün değildir. Saç teli ile ayrılma büyüsü yapılabilirken, nohut büyüsü, bakır levha büyüsü veya çamaşır büyüsü veya daha fazla büyü ile edilecek olan niyete göre boşanma büyüsü yapılabilmektedir.

Dışarıdan Birisi Ayrılmanız İçin Büyü Yaptırmış Olabilir mi?

Evlileri ayırma büyüsü belirtileri aslında dışarıdan bir insanın sizi ayırmak için büyü yaptırdığını açıkça göstermektedir. Eşler öncesinde huzurlu, mutlu bir evlilik sürdürürken, erkeğin hayatına bir kadın girebilir, kadın eşinden durduk yere soğuyabilir, erkeğin kötü alışkanlıkları yokken birden bire kötü alışkanlıklara başvurabilir. Yani mutlu evliliği mutsuz hale çeviren bir sürü etken belirti olarak karşınıza çıkar. Dışarıdan birisi evliliğinizi bitirmek için büyü yaptırıyor ise mutlaka kendisinin bir çıkarı olabilir. Mesela erkeğin başka bir kadınla birlikteliği söz konusu olabilir. Bu kadın sizi ayırmak ve kocayı ele geçirmek için büyü yaptırıyor olabilir. Tam tersi de düşünülebilir. Kayınvalideler, kaynanalar, amcalar, teyzeler yani yakın akrabalar da böylesine bir mutlu evliliği çekemedikleri için büyü yolu ile evlileri ayırmak isteyebilmektedirler.

Boşanma Büyüsünü Kim Yapar?

Eşiniz ayrılma talebine olumlu cevap vermiyor ise büyü yolu ile bunu mümkün hale getirebilirsiniz. Ancak doğru medyum bularak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Maddi ve manevi kayıp yaşamamak adına mutlaka çalışma yaptıracağınız medyuma güvenmelisiniz. Size kalkıp derse ki; %100 10 günde boşanırsınız bu medyumdan uzak durmalısınız. Çünkü %100 diye bir şey söz konusu değildir. Boşama büyüsünü kim yapar diye soracak olursanız eğer bizim yapmadığımızı bildirmek isteriz. Bizler daha çok büyü yerine vefk, tılsım gibi süreçlerle ilgilenmekteyiz. Buradan sadece paylaşım amaçlı bilgi vermekteyiz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Noname dedi ki:

    Eger gerçekten böyle bişey varsa bende de aynı sıkıtı var mahalede gerizekalının bırı süreklı pesımde kurtulmam gerek kendını fasulyeden nımet sanıyor bı kere bıle bakmadım pıslıge yakında nısanlanacam cok korkuyorum bısey olacak dıye lutfen banada yardımcı olsun hocam

  2. Kesibe e dedi ki:

    Arkadaşlar bana sümük gibi yapışan 3 yıldır peşimi bırakmayan eski erkek arkadaşım vardı hoca sayesinde kurtuldum hocada bu arada cok yardımcı oluyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu