Ayırma Büyüsü

Karı Koca Arasını Bozan Büyüler

Diğer büyüler gibi karı koca arasını bozma büyüsü de bunlardan biridir. Diğer kişiler tarafından kıskançlık, çekememe gibi durumlar tarafından yapılan bu büyüler kişileri soğutarak ayırmalarını sağlıyor. Bu büyüler sayesinde çiftler birbirinden soğuyor, nefret ediyor ve ayrılma noktalarına geliyorlar. Bu kişilerin rızkını kapatmaz ve ayrılmalarına sebebiyet verir.

Soğutma Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Nedir?

Soğutma büyüsü çiftlerden birinin istememesi durumda veya üçüncü kişiler tarafınca yapılan bir büyüdür. Bu büyü çiftlerin birbirinden nefret etmesi, kin duyması, birbirine tahammül edememesi gibi durumlar doğurur. Bu büyü birbirine bağlamak için de kullanılır. Ancak iyi niyet taşıyan soğutma büyülerinde en etkili yöntemlerden biri de vefk ve hüddamlarla yapılan büyülerdir. Bu büyüyü kişinin çevresi tarafından zarar gördüğünü düşünüp ama kişilerin birbirini sevme durumunda da ona zarar gelmesini isteyen kişilerce de yapılır. Ancak bu büyüleri bilirkişilerce yapılması gerekmektedir.

Nasıl Yapılır?

Büyü yaptırılman önce yaptırmaktan emin olmak gerekir. Sonrasında pişmanlık veren durumlar olabilir. Yapılan bu büyülerin tamamen garantisi verilmez. Fakat şimdiye kadar yapılan büyülerden oldukça kesin sonuçlar alındı ve memnuniyetler dile getirildi. Kişilere ait birkaç parça malzemelerle uygulanır. Bu malzemeler kullanılarak birtakım dua ve vefkler sayesinde yapılır. Zaman alan bu büyüler biraz zaman aldığı için sabırlı olmak da fayda vardır. Zaman içerisinde etki gösteren bu büyülerin etkilerini görmeye başlayacaksınız. Kişiler birbirinden soğuyacak, tartışmaları ve birbirini çekememezlikleri başlayacaktır. Bunun yanında birçok olumsuzluklar ortaya çıkacak ve karı koca birbirlerinden ayrılma yöntemlerine başvuracaklardır.

Ayırma Büyüsünü Bozma

Bu büyünün fark edilmesi halinde kişi ve kişiler tarafından anlaşılabilir. Örneğin arası çok iyi bir çifttin ayrıma ve boşanma gibi durumlarında kişinin kendi ve çevresi tarafında fark edilecektir. Bu konu dada çözüm süreçlerine gireceklerdir. Bilirkişilerden yardım isteyeceklerdir. Bu büyüyü bozmak için güvenilir bir medyum olmak gerekir. Ciddi bir durum olduğu için bu işi yapan güvenilir kişilere başvurmak gerekir. Aksi takdirde büyü bozulmaz. Anlaşıldığı an çözümler bulunarak büyü bozulur. Yapılırken zaman alan bu büyü bozulurken de zaman alır ve büyü bozulur.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu