BÜYÜLER

Çorap Büyüsü Nedir?

Çorap Büyüsü Nedir?

Çorap Büyüsü Nedir? sorusu bu büyüleri daha önceden duyan insanların sık bir biçimde araştırdıkları ve merak ettikleri konular arasında bulunmaktadır. Söz konusu olan bu büyüler son derecede meşakkatli olması ile dikkat çekmektedir.

Özellikle de bu büyüleri kara büyü sıfatında yer alarak yapmak isteyen kişilerin ekstra dikkatli davranmaları gerekmektedir. Çünkü bu işin sonu büyü yaptıran kişilere de dokunabilmektedir. En çok da büyüler esnasına meydana gelen hatalar bu duruma neden olabilmektedir.

Söz konusu olan büyülerin gerçekleştirilmesi esnasında pek çok farklı materyal kullanılmaktadır. Söz konusu olan büyüler içerisinde en çok dikkat çeken detay ise çorap olması ile dikkat çekmektedir. Belirtilen bu büyünün esas yapılma amacı ise bağlama olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle de insanlar birbirlerinden kopmamak ve son derecede bağlı olmak istedikleri kişiler için bu büyüleri uygulamayı tercih etmektedirler.

Çorap Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çorap büyüsü nasıl yapılır konusu da insanların son derecede merak ettikleri konular arasında yer almaktadır. Bu büyülerin yapılması adına kesinlikle her türlü detayın en ince ayrıntısına kadar bilinmesi gerekmektedir. İnsanlar bu büyüleri yapmak istedikleri zaman kesinlikle kendi başlarına hareket etmemeleri gerekmektedir. Eğer insanlar bilinçsiz bir biçimde bu büyüleri yapmaya kalkışırlar ise istemeyecekleri sonuçlar ile karşılaşmaları mümkün olabilmektedir.

Büyülerin yapılması esnasında oldukça dikkat edilmesi gereken ve en önemli detay ise çorap konusudur. Belirtilen çorapların özellikle de büyü yapılmak istenilen kişiler tarafından giyilmiş olması gerekmektedir. Eğer bu çoraplar yıkanmamış olur ise büyülerin yapılması ardından çok daha iyi etki almak söz konusu olabilmektedir. Yine çorabın ne kadar süre boyunca kullanıldığı da büyülerin etkisini artıran konular arasında yer almaktadır.

Çorap Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Çorap büyüsü etkileri konusu da insanların ciddi anlamda merak ettikleri ve araştırdıkları konular arasında yer almaktadır. İnsanlar bu büyüleri yaptıkları zaman büyü yapılan kişilerde çeşitli değişimler ve etkiler meydana gelmektedir. Söz konusu olan etkiler ise büyülerin ne amaç ile yapıldığına göre değişiklik göstermektedir. Eğer bu büyüler bağlama amacı ile yapılmış ise büyü yapılan kişilerde;

 1. Sürekli büyü yapan kişiyi düşünme
 2. Büyü yaptıran kişiye giderek bağlanma
 3. Büyü yaptıran kişi ne isterse onu yapma gibi etkiler meydana gelmektedir.

Söz konusu olan büyüler kötü niyetlerle de gerçekleştirebilmektedir. Eğer böyle bir durum meydana gelmiş ise büyü yapılan kişilerde meydana gelen etkiler ise şu şekilde sıralanmaktadır;

 1. Ağır depresyona girme
 2. Mide bulantısı
 3. Her geçen gün yaşam isteğinin azalması
 4. Ölme isteğinin artması
 5. Sürekli kabus görerek uyanma
 6. Her an huzursuz hissetme
 7. Huzurun giderek kaçması
 8. Ciddi eklem ağrıları…

Çorap Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?, Çorap Büyüsü Nedir?

Çorap büyüsü etki süresi de insanların oldukça sık bir biçimde araştırdıkları konular arasında yer almaktadır. Söz konusu olan büyülerin yapılması ardından ne zaman etki edeceği ise çeşitli durumlara göre değişiklik göstermektedir. Ancak bu konuda genel anlamda bakılacağı zaman büyüler 1 hafta içerisinde etkilerini göstermektedir.

Belirli durumlarda büyülerin etki süresi daha da uzun hale gelebilmektedir. Bu büyüler 2 hafta içerisinde de etki etmeye başlayabilmektedir. Ancak çeşitli sebeplere bağlı olarak büyülerin etki etmesi adına 1 ay kadar bir süre geçmesi de söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle de insanların kesinlikle endişe etmemeleri gerekmektedir.

Çorap Büyüsü Tehlikeli midir?, Çorap Büyüsü Nedir?

Çorap büyüsü konusunda en çok araştırılan konulardan birisi de bu büyülerin tehlikeli olup olmaması konusudur. Söz konusu olan büyüler eğer kara büyü sıfatında yapılmış ise ciddi anlamda büyü tehlikeleri de beraberinde getirebilmektedir. Bu büyüler ile birlikte insanlar büyüleri başka kişilere yaptırmış olsalar bile kendileri de beklenmedik sorunlar ile karşı karşıya kalabilmektedir.

Çorap büyülerinin yapılması da ne amaç ile olursa olsun İslam dininde diğer tüm büyülerde olduğu gibi yasaklanmış ve günahtır. Bu nedenle de insanların bu büyüler konusunda defalarca kez düşünmeleri gerekmektedir. Yine de her ne olur ise olsun bu büyüyü yaptırmak isteyen kişilerin iyi araştırmaları gerekmektedir. Bu büyülerin yapılması adına kesinlikle bu alanda uzman ve deneyimli olan kişilerin tercih edilmesi önem taşımaktadır.

Büyü Bozan Medyumlar yazımızı da okuyabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu