BÜYÜLER

Yıldız Büyüsü

Yıldız Büyüsü Etkileri

Kısmeti kapalı olan kişilerin tercih ettiği yıldız büyüsü, kişinin kısmetini açmak için kullanılan güçlü bir ak büyüdür. Ak büyüler genellikle iyi bir niyet için yapılan büyülerdir. Fakat dinimizde büyü ne amaçla yapılırsa yapılsın günahtır. Bu yüzden büyü yapmaktan uzak durmalısınız. Ak büyülerden yıldız büyüsü kişinin yıldızını yükseltip dikkatleri üzerine çekmesi ve kısa sürede nasibin bulması için yapılmaktadır. Bu büyü sayesinde kişinin enerjisi yükselir ve çevresi tarafından daha çok fark edilir biri haline gelir. Bu şekilde kişi yıldız büyüsü ile kısa sürede nasibini bulacaktır. Yıldız büyüsünü yapımı için kişiler mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmeli, büyüleri kendileri yapmaya kalkmamalıdırlar. Büyüleri kişiler yapmaya kalktıklarında olumsuz özellikleri üzerlerine çekeceklerdir.

Yıldız Büyüsünün Yapımı

Yıldız büyüsünün yapımı için medyuma gittiğinizde bir muska yazılacaktır. Bu muskayı kişi sürekli olarak üzerinde taşımak zorundadır. Ancak bu şekilde büyünün etkileri kişiyi saracaktır ve kişi nasibini bulacaktır. Bu büyülü muskanın hiçbir şekilde açılmaması ve kaybolmaması gerekmektedir. Böyle bir durumda büyünün tüm etkileri kişi üzerinden kalkacaktır. Bu yüzden bu büyülü muskayı çok iyi bir şekilde muhafaza etmeniz gerekmektedir. Yıldız büyüsü birkaç gün içerisinde tesirini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Kişi artık çevresi tarafından çok daha dikkat çeken ve sevilen bir kişilik haline gelecektir.

Yıldız Büyüsünün Tesir Süresi

Her büyüde olduğu gibi yıldız büyüsünde de belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde kişinin yıldızı gene düşecek ve eskisi gibi fark edilmeyen biri haline dönüşecektir. Bu yüzden mutlaka yıldız büyüsü tekrar edilmelidir. Büyünün tekrar edilmesi için tekrar aynı işlemlerin medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkilerinin devam etmesi sağlanacak ve kişi kısa sürede nasibini bulacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu