BÜYÜLER

Yılan Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Yılan Büyüsü Nedir?

Yılan büyüleri çok güçlü büyülerdir ve son yıllarda çok tercih edilmektedir. Yılan büyüleri ayırma amaçlı yapılan büyülerdir. Dolayısıyla yılan büyüsü bir kara büyüdür. Günümüzde birçok insan bu büyüye maruz kalmaktan korkmaktadır ve yılan büyüsü nasıl anlaşılır diye hocalardan yardım istemektedir.

Yılan Büyüsü

Yılan büyüleri hazırlanması çok zor olan büyülerdir. Seven insanları ayırmak için her ikisine birden ya da sadece bir tanesine yılan büyüsü uygulanabilir. Yılan büyüleri Anadolu’da da yaygın olarak yapılır ve farklı isimlerle adlandırılabilir. Fakat tüm yılan büyüleri aynı amaca hizmet eder.

Yılan Büyüsü Yapılışı

Birbirinden ayırmak istenen kişilerden hangisinin üzerine yılan büyüsü yapılacaksa, o kişinin ve annesinin adı bir kağıda yazılır. İsimler Arapça yazılmalıdır. Yazım esnasında okunan dualar ve esmalar da vardır. Yılanın dili alınır ve büyüye maruz bırakılmak istenen kişinin isminin üzerine konulur. Kağıdı daha sonra muska şeklinde sarmak gerekir.

Başka bir yılan büyüsü yapma yolunda ise yılanın dişleri kullanılır. Yılanın dişleri alındıktan sonra güneşte bırakılır. Büyü yapılacak kişinin ismi bir kağıda dörtgen meydana getirecek şekilde dört defa yazılır. İsim yine Arapça yazılmalıdır. Kağıt katlanmaya başlanır ve her katlamadan sonra “Ya İlah” yazılır. Üzerine 41 kez Subhaneke rabbi-ke okunur. Hazırlanan kağıt yedi kat bir muşambaya sarılarak bir muska oluşturulur. Muska ayırmak istenilen kişilerin evinin kapısına gizlenir.

Belirtileri Nelerdir?

Yılan büyüsü, maruz bırakılan kişinin eşini yılan gibi görmesi için yapılır. Bu büyü çiftlerin arasına soğukluk sokar. Arkadan büyük tartışmalar başlar ve ayrılma noktasına gelinir. Kişiler yılan büyüsü nasıl anlaşılır dediklerinde kendilerinde bu belirtilerin yaşanıp yaşanmadığına bakması gerekir. Kişilere yılan büyüsü uygulamaya karar veren insanların iyi düşünmesi önemlidir. Yılan büyüleri çok güçlüdür ve tamamen bozulamadıkları bilinir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu