BÜYÜLER

Beyaz Biber Büyüsü

Aşk kişilerin karşılıklı olarak yaşamak isteyeceği çok güzel bir duygudur. Aşık olan herkes sevdiği ile bir ömür boyu yaşamak hayali kurar. Aşk ilişkileri başladıktan sonra, ilişkiler zaman içinde yara almaya başlar ve taraflardan birisi ilişkiyi bitirmek isteyebilir. Bu durumda terk edilen taraf hala aşıksa, giden sevgiliyi geri getirmek için yollar arayacaktır ve bu yollardan birisi de beyaz biber büyüsü uygulamasıdır.

Beyaz Biber Büyüsü Yapılışı

Biber büyüleri oldukça yaygın olarak kullanılır. Hemen her çeşit biberi kullanarak yapılan büyü çalışmaları vardır. Biber büyülerinin genellikle aşık etmek için kullanıldığı görülür. Bazen de aşk yaşanıyordur fakat taraflardan birisi ayrılmıştır. Böyle durumlarda giden sevgilinin geri gelmesini sağlamak için beyaz biber büyüsü tercih edilir. Beyaz biber özellikle gideni geri getirmek amacıyla yapılan büyülerde tercih edilen bir biber türüdür.

Beyaz biber büyüsü yapmak için yedi adet beyaz bibere ihtiyaç duyulacaktır. Her bir biberin üzerine 41 kez okunması gereken bir dua vardır. Okuma bittiğinde 41 kez okunan dua bir kağıda yazılır. Yedi adet biber, dua yazılmış kağıdın içine konulur. İçinde biberlerin olduğu kağıt bir şişe veya kavanozun içine konur. Kavanoz sürekli yanan bir ateşin altına gömülür. Ateşin hafif şekilde devamlı yanması sağlanmalıdır. Bu ateş yandıkça büyüye maruz kaşan kişi dayanamayacak hale gelir ve büyü yapan kişinin yanına koşacaktır.

Biber büyüleri aşk için yapılan büyüler olduğu için oldukça masum kabul edilir. Tamamen iyi niyetlerle yapılıyorsa ve bu büyüden kimse zarar görmüyorsa masum oldukları düşünülebilir. Aynı şekilde beyaz biber büyüsü dağılan bir birlikteliği tekrar sağlamak için yapılır ve iyi niyetli bir uygulama olarak kabul edilir. Niyet ne olursa olsun yapılan uygulamaların büyü olduğu unutulmamalıdır.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu