BÜYÜLER

41 Dikiş Büyüsü Nedir?

41 Dikiş Büyüsü Nedir?

41 dikiş büyüsü nedir? geçmiş yıllardan bu güne kadar sıklıkla yapılan en etkili büyüler arasında yer almaktadır. Gerekli tüm şartlar yerine getirildiği taktirde uygulanabilir. Tehlikeli olduğu kadar etkisi de çok uzun süre boyunca devam eder. Çoğu kişide etkisinin ömür boyu sürdüğü gözlemlenmiştir. Ağzı bağlamaktan cinselliğe, kısmetten aşka kadar birçok konuda yüksek tesirlidir ve etkisi büyüktür. Kara büyülerden birisi olan 41 dikiş büyüsü, geçmişten günümüze Yahudilerden gelmiştir. İbranice ilimlerle yapılan işlemler, kontrol edilmesi zor ve tecrübe gerektiren işlemlerdir.

Bu nedenle hayatınızı tehlikeye atmamak için kendi başınıza 41 dikiş büyüsü ve ritüelini denememeli ve mutlaka uzman, ilim ve tecrübe sahibi olan bir medyum ya da hocadan yardım almalısınız. Bu konuda yardıma ihtiyacınız varsa, kesinlikle hocamız size profesyonel olarak güvenli ve garantili şekilde destek verecektir. Peki, 41 dikiş büyüsü nedir, nasıl yapılır?

41 Dikiş Büyüsü Nasıl Yapılır?

41 Dikiş Büyüsü Nedir?
41 Dikiş Büyüsü Nedir?

41 dikiş büyüsü nasıl yapılır, birçok kişi tarafından araştırılan konular arasındadır. Genellikle zarar verme amacı taşıyan bu büyü, kıyafetle yapılmaktadır. Yapım aşamalarında mutlaka tılsım kullanılır. Tılsımlanan kıyafet, 41 ya da 72 dikişle dikilir. Her bir dikişte iğne girdikçe bir tılsım kullanılır. Sonucunda ise niyet neyse, gerçekleşmesi için farklı boyuttaki varlıklarla anlaşma yapılır.

Büyü yapıldıktan sonra kişi kısa süre içerisinde tesir altına girer, niyete göre etkiler görülmeye başlar. Genellikle havas ilmi kullanılır ve esma yerine çeşitli cin isimleri ve cin kabileleri anılır.  Eşlerin arasını bozmadan delirtmeye, iktidarsızlıktan maddi durumu kötü etkilemeye kadar birçok etkiye sahiptir. Bu nedenle tek başınıza yapmamalı, mutlaka uzman hocamızdan yardım almalısınız. 41 dikiş büyüsü yapan hocalar arasında en başarılı ve ilim sahibi olan hocamız, diğer yüzlerce danışan gibi sizin de derdinize garantili ve kesin işlemlerle derman olacaktır.

41 Dikiş Büyüsü Yapan Hocalar Ve Medyumlar

41 dikiş büyüsü yapan hocalar ve medyumlar, mutlaka tecrübeli ve ilim sahibi olmalıdır. Zira gerçekten yüksek etkisi olan ve tehlikesi olan bu büyü, tecrübesiz kişiler tarafından yapıldığı takdirde size kalıcı olarak zarar da verebilir. Bu sebeple kendi güvenliğiniz için hocamızla iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilirsiniz.

41 dikiş büyüsü yapılırken varlıklarla yani cinlerle anlaşma yapılır. Cinler, isteklerinize karşılık olarak bazı taleplerde bulunur. Eğer işinin ehli olmayan birisi bu işlemleri yaparsa; karşılığında vereceği şeylerden ya da vereceğiniz şeylerden haberiniz olmaz. Bu da dolayısıyla büyük bir tehlikeyi beraberinde getirir. Bu sebeple de alanında uzman olan hocamızla mutlaka iletişime geçmeli, detaylı bilgi alarak işlemi yaptırmanızı öneririz.

41 Dikiş Büyüsü Faydaları, 41 Dikiş Büyüsü Nedir?

41 dikiş büyüsü yapan hocalar, faydalarını aşağıda sıralandığı gibi anlatmaktadır. Geri dönüşü zor olan ve istediğiniz her şeye ulaşmanızı sağlayan bu büyü; faziletleri ve etkileri fazla olan bir büyüdür.

 1. İstediğiniz kişiye istediğiniz şeyi yaptırabilirsiniz,
 2. Hastalık bulaştırabilirsiniz,
 3. Cinleri ve öteki varlıkları musallat ettirebilirsiniz,
 4. Kara büyü olarak basiretini bağlayarak biriyle cinsel ilişkiye girmesini engelleyebilirsiniz,
 5. Kısmetini kapatarak evlenmesini önleyebilirsiniz,
 6. Bereketini azaltarak işlerinin kötüye gitmesini sağlayabilirsiniz,
 7. Kara sevdaya düşmesini sağlayabilirsiniz,
 8. Çocuk sahibi olmasını önleyebilirsiniz,
 9. Delirtip psikolojik rahatsızlıklarının olmasını sağlayabilirsiniz,
 10. Ailesine ve sevdiklerine zarar vermesini sağlayabilirsiniz,
 11. Ek olarak istediğiniz ve aklınıza gelebilecek herhangi bir şeyi yaptırabilirsiniz.
 12. İstediğiniz tüm zararları verebilirsiniz.

41 Dikiş Büyüsü Nasıl Bozulur?, 41 Dikiş Büyüsü Nedir?

Yapıldığı gibi bozulması da zor olan 41 dikiş büyüsü, işinin ehli hocalar tarafından yapılmalıdır. Zira yanlış yapılan bir işlem sonucunda büyü etkisi artabilir ve daha kötü hale gelebilirsiniz. Bozulma aşamasında tıpkı yapıldığı gibi bir kıyafetinize 41 dikiş atılır, her bir dikiş çözülürken tılsımı bozacak sihirli sözcükler okunur.

Eğer 72 dikişle yapılmışsa, aynı işlem bunun için de tekrarlanır. Sonrasında ise büyü bozulur, etkisi kısa süre içerisinde geçmeye başlar. Tılsım bu sayede etkisini kaybeder ve eski sağlığınıza yeniden kavuşursunuz. Eğer size büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız, belirtilerini taşıyorsanız ya da birinin size yapıp yapmadığını merak ediyorsanız hocamızla iletişime geçebilir ve net şekilde cevap alabilirsiniz.

24 Saatte Bağlama Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu