BÜYÜLER

Kuru Gül Büyüsü İle Aşık Etme

Gül Büyüsü

Gül büyülerinin pek çok farklı yapılış yöntemi vardır. Kuru gül büyüsü ile aşık etme de bunlardan biridir. Bu büyü ile kişiler istedikleri kadını yada adamı kendilerine aşık edebilirler. Fakat bu büyünün yapılması oldukça zordur. Adından da anlaşılacağı üzere bu büyü kuru bir gül üzerine yapılmaktadır.  Medyumlar normal bir gül kuruyana kadar her gün üzerine büyülü sözcükler okurlar. Son gün büyülü sözcüklere ilave olarak büyü yapılacak olan kişinin ismi de okunur ve büyü tamamlanır.

Kuru Gül Büyüsü

Kuru gül büyüsü tamamlandıktan sonra kişi artık duygusal olarak sürekli sizi düşünmeye başlar. Kısa süre de size olan aşkını ilan edecektir. Fakat bunun için büyülü kuru gülü kişinin evinde bir yere saklamanız gerekir. Bu büyülü gül ne kadar uzun süre kişinin evinde olursa etkisi de o kadar uzun sürecektir. Bu yüzden gülün mutlaka iyi bir yere saklanması gerekir. Eğer kişi gülü bulursa büyü bozulacaktır ve artık kişi eski davranışlarına geri dönecektir.

Kuru Gül Büyüsü Yapmak Tehlikeli Mi?

Büyü yapmak genel olarak tehlikelidir. Özellikle dinimizde büyü yapan ve yaptıran kişiler cezalandırılacaktır diye belirtilmiştir. Bu yüzden büyü yaptırmanızı tavsiye etmiyoruz bizde sizlere büyü tarifi vermiyoruz. Aynı zamanda büyülerin kuvvetli olması için medyumlar üç harflilerden yardım aldıkları için büyü sonucunda bu varlıkların size musallat olması da olasılıklar arsındadır. Kuru gül büyüsü ile aşık etme yöntemini kullanmak yere sevdiğiniz insana doğal yollardan ulaşmanız daha sağlıklı olacaktır.  Ayrıca büyüyü yaptıracaksanız da mutlaka iyi bir medyuma gitmelisiniz. Çoğu medyum büyü için sizlerden para talep ederek sizi dolandırmaya çalışacaktır. Bu tarz bir olayla karşılaşmamak için medyumlara para ödemesinde bulunmamalısınız. Hiç büyü yaptırmamak sizin için daha iyi olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu