BÜYÜLER

Yeşil Biber Büyüsü

Yeşil Biber Büyüsü Nedir?

Aşk büyülerinin birçok uygulama metodu vardır. Çeşitli malzemelerle aşk büyüsü hazırlamak mümkündür. Aşk büyüleri için en çok biber kullanımı yaygındır. Her tür biber kullanılabilir fakat biberlerin acı biber olması önem taşır. Bu nedenle yeşil biber büyüsü yapılırken de, yeşil biberin acı olmasına dikkat etmek gerekir. Yeşil biber büyüsü de diğer biber büyülerinde olduğu gibi giden sevgilileri geri getirmek maksadıyla yapılır.

Geri Getirmek İçin Yapılan Biber Büyüleri

Aşk büyüleri en çok talep edilen büyülerdir ve onlarca farklı yöntem kullanılarak yapılabilir. Aşk ve geri getirme büyülerinde biber en çok kullanılan büyü malzemesidir. Acı biber ile yapılan büyülerin etkisinin yüksek olduğu düşünülmektedir.

Giden sevgiliyi geri getirmek için acı biber büyülerinin kullanılmasının çok etkili sonuçları görülmüştür. Terk eden eşin geri getirilmesi için yapılacak olan yeşil biber büyüsü hayret verici etkili sonuçlar doğuracaktır.

Aşk büyüleri ayrılan eşlerin geri getirilmesine yönelik yapılan büyülerin genel adıdır. Geri getirme büyülerinin en etkilileri acı biber kullanılarak yapılan büyülerdir. Büyülerin etkili olabilmesi için uygulanan işlemlerin doğru sırada yapılması gerekir. Bu nedenle yeşil biber büyüsü yaptırmak isteyenlerin mutlaka tecrübeli bir medyumdan yardım alması önerilir.

Yeşil Biber Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tüm acı biber büyüleri gibi yeşil biber büyüsü uygulaması yapılabilmesi için medyumun birtakım bilgilere ihtiyacı olacaktır. Burada büyü yapılan kişinin isim bilgileri gerekir. Ayrıca her iki tarafın da doğum tarihleri kullanılarak, medyum tarafından yıldız uyumlarına bakılır. Yapılacak yeşil biber büyüsü bu bilgilerin ışığında hazırlanır. Biber büyüleri biberlerin yakılması esasına dayanır. Yakma işlemi için genellikle gece yarısından sonra bir vakit önerilir. Biberler yakılırken medyum tarafından uygun bulunan dualar okunur. Yeşil biber büyüsüne başlama zamanı ve üzerine okunacak duaların sayısı çok önemlidir ve uygulamada hata yapmamak gerekir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu