BÜYÜLER

Zenginlik Büyüsü

Kişiler borçlarından kurtulup refaha ermek için, sahip oldukları işten daha çok gelir elde etmek için veya daha rahat yaşam şartlarına kavuşmak için zenginlik büyüsü yaptırır. Zenginlik büyüleri maddi ve manevi refaha kavuşmak için yapılan büyülerdir. Bu büyü kişinin kendisinin de yapabileceği bir uygulama gibi gözükse de kesinlikle önerilmez. Büyü aşamasında ruhani varlıklardan yardım alınır ve bu da çok kötü sonuçlar yaratabilir.

Zenginlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyü için kullanılan malzemeler bir çay bardağı temiz su ve bir adet kesme şekerden ibarettir. Büyüyü yapmak için akşam vaktinin gelmesi beklenir ve loş bir odada uygulama yapılır. Dizüstü yere çömelen kişi suyu ve şekeri yan yana önüne koyar ve gözlerini kapatarak tam 29 kez yardım alınacak hüddamın adını söyler. İsim söylendikten sonra şeker suya atılır. Şeker suyun içinde erimeye başlarken bu sefer görevli hüddamdan büyünün amacının gerçekleşmesi için yardım istenir. Ardından şekerli su üç defada büyü yapmak isteyen kişi tarafından içilir. Bütün işlemler tamamlandıktan sonra kullanılan bardak yıkanır ve yerine kaldırılır.

Zenginlik Büyüsü Yapmanın Tehlikeleri Nelerdir?

Büyüler ruhani varlıklardan yardım alınarak yapılan uygulamalardır. En basit büyüde dahi devreye ruhani varlıklar sokulur. Refaha çıkmak adına yapılan zenginlik büyüsü için de bir ruhani varlıktan yardım alınır. Bu ruhani varlıklar büyü yapan kişiye birtakım zararlar verir. Bu zararlar küçük de olabilir fakat çok ciddi sonuçlar yaratabilecek zararlar da olabilir. Büyü uygulamaları için medyumlardan yardım alınmasının nedeni, medyumların bu ruhani varlıklar nedeniyle oluşan enerjiyi nasıl yönlendirmeleri gerektiğini bilmeleridir. Kişiler bu enerjileri nasıl yönlendirmeleri gerektiğini bilmedikleri için ciddi risk altına girebilirler. Öncelikle önemli psikolojik sorunlar yaşamaya başlayacaklarıdır ve bu uygulamalar nedeniyle hem kendilerinin hem de çevrelerindeki insanların zarar görmesi söz konusu olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu