BÜYÜLER

Kırmızı Kalem Büyüsü

Aşık etme büyüleri aşık edilmek istenen herkes için uygulanabilir ve kırmızı kalem büyüsü de oldukça etkili olan bir aşık etme büyüsü olarak kabul edilir. Kadim kitaplar aşık etme amaçlı yapılan büyülerin sonsuz bir enerjiye sahip olduğundan bahseder.

 

Kırmızı Kalem Büyüsü Ve Ruhani Varlıklar

Büyülerin gerçekleşmesinde en büyük rolü yardım alınan ruhani varlıklar üstlenir. Bu nedenle aşık etme büyülerinin kişiler tarafından yapılabileceği söylense de büyünün gerçekleşmesi için yardım alınacak ruhani varlıkla iletişime geçmek gerekir.

Hüddam Garaminar kırmızı kalem büyüsü yapılırken iletişime geçilecek olan ruhani varlıktır. Bu konuda uzmanlığı olmayan insanların ruhani varlıklarla iletişime geçmeye çalışmaları son derece sakıncalıdır. Kırmızı kalem büyüsü yapılırken mutlaka bir medyumdan yardım alınmalıdır.

Kırmızı Kalem Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu aşık etme büyüsünün uygulanması için çok fazla malzemeye gerek yoktur ve bir adet kırmızı kurşun kalem ile bir adet saman kağıdı kırmızı kalem büyüsü yapmak için yeterlidir. Kullanılan kırmızı kurşun kalemin dışının da kırmızı olması gerekmektedir.

Büyü çalışması gündüz ya da gece yapılabilir fakat eğer gündüz yapılıyorsa ortamın loş hale getirilmesi gerekir. Kişi kırmızı kalemi ve sarı saman kağıdını yanına alarak sessiz bir ortamda niyet aşamasına geçebilir. Kişi kağıt ve kalemin üstüne 21 kez yardım alınacak hüddamın adını söyler. Bu esnada büyü yapmanın amacı sürekli düşünülür ve niyet edilir. Kırmızı kalem büyüsü oldukça tehlikeli bir uygulamadır. Hüddamlar kullanılarak yapılan büyü çalışmalarında bu ruhani varlıklar hem büyülenen kişiyi hem de büyü yapan kişiyi taciz edebilir. Bu taciz kişiler üzerinde çok olumsuz sonuçlar yaratır ve ciddi psikolojik sorunlar yaşanmaya başlar. Bu nedenledir ki büyü çalışmalarının mutlaka bir uzmana yaptırılması tavsiye edilir.

İlgili kelimeler:
https://dogrumedyum com/kirmizi-kalem-buyusu/
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu