BÜYÜLER

İllere Göre Büyü Yapan Hocalar

İnsanların yaşadıkları birtakım sorunların üstesinden gelmek için büyü yaptırma yolundan medet umdukları bilinmektedir ve ülkemizde büyülerin yaygın olarak uygulandığı bir gerçektir. Özellikle Anadolu halkının arasında büyü kullanımının yaygın olduğu görülmektedir ve günümüzde ülkemizde uygulanan pek çok büyünün Anadolu kaynaklı olduğu bilinmektedir. Ülkemizde hangi bölge ele alınırsa alınsın halkımız arasında büyülere duyulan ilginin yoğun olduğu görülmektedir. Bu nedenle insanlar illere göre büyü yapan hocalar arayışına girer ve kendi şehirlerinde bulunan hocalara ulaşmaya çalışır.

Hangi Hocalar Büyü Yapar?

Dinimiz büyü yapımını yasakladığı için büyü yapan hocalar ayrılmaktadır. Bazı özel medyumluk yeteneği olan hocalar büyü çalışmaları yapabilir ve kendileri medyum hocalar olarak tanınır. Ülkemizin her bölgesinde illere göre büyü yapan hocalar bulunmaktadır. Kişiler eğer bir sorunlarını gidermek amacıyla hoca arayışına girerlerse illa büyük şehirlere gelmeleri gerekmemektedir. İnternet üzerinden arama yaptıklarında Türkiye’nin hemen hemen bütün illerinde faaliyet gösteren medyum hocalar olduğu görülür. Bu yolla medyum hocalarla irtibat kurulacaksa iyi araştırma yapılması önerilir. İnternet üzerinde birçok sahte medyum ve hocanın da bulunabileceği göz ardı edilmemelidir.

Hocaların Büyü Yapma Yolları

Ülkemizde faaliyet gösteren illere göre büyü yapan hocalar uygulamalarında vefk çalışması yaparlar. Bir hocanın vefk çalışması yapabilmesi için havas ilmine sahip olması ve ebced hesabına hakim olması gerekir. Büyülenecek kişi hakkında isim, anne adı, doğum tarihi ve öne çıkan kişisel özellikleri hakkında bilgiler istenir. Bu bilgiler vefk hazırlanması esnasında kullanılır. Ebced hesabı kullanılarak yapılan hesaplamalar ile büyü yaptırmak isteyen kişi ile çok büyülenmek istenen kişinin yıldızlarına bakılır. Bu bakım ile kişinin yıldız uyumu kontrol edilir ve buna göre uygun bir çalışma yapılır. Bu uygulamaların hatasız yapılması gerektiği için kişilerin çalışma yapacakları medyum hocanın becerilerinden emin olması gerekmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu