BÜYÜLER

Tuz İle Yapılan Büyüler

Tuz ile Bağlama Büyüsü

Uzun sürecek aşklar için tuz ile yapılan büyüler tercih edilir. Bu büyüler yapılan kişiyi çok fazla etkileyeceği ve yapan kişiye uzun süre bağlanacağı için duygulardan emin olunması beklenir. Medyumlar kendilerine tuz ile bağlama büyüsü yaptırmak için gelen kişileri önce bir sorgu aşamasına tabi tutarlar. Kişiye kendisi hakkında ve büyüyü neden yaptırmak istediğine dair birçok soru sorarak duygularının samimi olup olmadığını anlamaya çalışırlar. Medyum, kişinin duygularının samimi olduğuna ve ortada gerçek bir sevgi bulunduğuna ikna olursa tuz ile yapılan bağlama büyülerini uygular.

Kısa Sürede Etki Eden Büyüler

Bağlama ve aşık etme büyüleri çok çeşitli yollarla yapılabilir. Bu büyüleri yapmak için kullanılan malzemeler de çeşitlilik gösterir. En etkili aşık etme büyüleri arasında kabul edilen acı biber büyüleri ile tuz ile yapılan büyüler uygulama açısından birbirine çok benzer. Tuz kavurma büyüsünde de acı biber büyülerinde olduğu gibi üzerine çalışma yapılan tuzun yakılması söz konusudur. Bu büyülerin özelliği sadece iki hafta gibi bir sürede etki etmesidir.

Tuz Büyüsü Uygulamaları

Tuz ile yapılan büyülerde sadece kavurma yöntemi yoktur. Tuz kavurma dışında tuz ile yapılan büyüler arasında bir diğeri bebek kullanılarak yapılan uygulamadır. Büyü kime yapılacaksa ona göre temsili bir bebek hazırlanır. Büyü yapılacak kişi kadınsa beyaz, erkekse kırmızı renk kumaş kullanılır. Bir miktar tuz bir poşet içine konarak bebeğin karın bölgesine yerleştirilir burada tuz kalbi temsil etmektedir. Bebek hazırlandıktan sonra iki haftalık gezdirme süreci başlar. Büyülenmek istenen kişinin etrafında bebek ile birlikte dolaşılır. Ne kadar sık karşılaşma olursa büyünün etkisi de o kadar güçlü olur. İki haftanın sonunda bebek bir akarsuya bırakılır fakat insanların eline geçmesi ihtimali olmayan bir nokta seçilmelidir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. gulcan cebeci dedi ki:

    selamun aleykum hocam ben dun size yorum yazmistim ama sayfayi kaybettim sizi watsaptan ariyacaktim ama telefon bulamadim yardim edermisiniz bana.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu