BÜYÜLER

Kumarı Bıraktırma Büyüsü

Kumar, kötülüklerin baş konusu olup, kişilerin zarar görmesine neden olmaktadır. Kumara bağımlı olan bir kimse parasının hepsini buraya yatırması anlamına gelmektedir. İlk olarak ara sıra kafa dağıtmak için başlayan kumar, daha sonraları ufak ufak kazançlar elde etmeyle birlikte hırsa dönüşerek kişileri kendilerine bağlıyor ve büyük yatırımlar yapmasına neden oluyor. Daha sonra yatırımlarının ve paralarının hepsini yatırmasının ardından borçlanmaya başlayan kişiler gerek ailesinden gerek çevresinden borçlar alarak kumara devam ederken daha da dibe batarak çevresinde ki kişileri hatta işini bile kaybediyor. Buda ona büyük bir ekonomik kriz getiriyor. Çevresinde ki kişiler dışında ailesi de dağılıyor. Bu durumda kumar oynayan kişilerin aile fertleri çeşitli yollar arıyor. Bu durumda aileler tek çareyi kumarı bıraktırma büyüsü yaptırmada buluyor.

Kumarı Bıraktırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kumarı bıraktırma büyüsü, kişilerin tek başlarına yapacakları ve uygulayacakları bir yöntem değildir. Kişiler bu büyüleri yapmak için çeşitli internet siteleri üzerinden tarifler almaktadır. Fakat bu tamamen yanlış olup, geri tepme ihtimali yüksektir. Büyüler, hocalar ve medyumlar tarafından yapılan ve çeşitli sözler ile uygulanan bu büyü aslına bakıldığınız da oldukça günahtır. Büyü yapmanın da yaptırmanın da cezası Allah katında oldukça büyüktür. Her ne niyetle olursa olsun büyü yanlış ve yapması günahtır. Bunun için böyle durumlarda hocalardan veya medyumlardan büyü yapması için başvurmak yerine dualar, tılsımlar ve vekfler ile çözüm bulmasını sağlayabilirsiniz.

Kumarı Bıraktırma Büyüsü Yapan Hocalar

Bu büyüyü yapan hocalar özellikle son zamanlar da oldukça fazladır. Büyü yaptırmak yerine tılsım veya vekf yaparak çare bulmak için bizlere başvurabilirsiniz. Biz sizlere gerek kumarı bıraktırmak için gerekse farklı durumlar için çözümler buluyor ve sizleri rahata erdiriyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu