BÜYÜLER

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Kara büyü, oldukça tehlikeli olup, İslam dinince varlığını devam ettirse de kesinlikle yapılmaması gereken büyü kategorisine girmektedir. Aslında adından da anlaşılacağı gibi kara büyü zarar vermek ve bulunduğu ortama kötülük saçmak amacı ile yapılmaktadır. Kara büyüler şeytanlaşmış kişiler tarafından yapılmakta olup, yapan da yatıran da aynı şekildedir. Büyünün varlığı uzun zamanlara ulaşmış olup, aslında kötülüğün sembolü olarak da bilinmektedir. İnsanların kaderini etkilemesinden kaynaklı olarak zarar veren büyülerdendir. Bazı kişiler bu büyüleri bilinçsizce ve cehalet ile gerçekleştirmekte olup, bu durum oldukça kişileri etkilemektedir. Kara büyüleri genel olarak saymak gerekir ise ayırmak amacı ile yapılan büyüler, delirtme büyüsü, hastalık büyüsü şeklinde ilerlemektedir.

Kara Büyüler Nasıl Yapılır?

Kara büyüler genellikle kişilerin amaçlarına göre farklı şekiller de yapılmaktadır. Kara büyüler genel bir anlam taşımakta olup, yapılan büyülerin ayrı isimleri vardır. Genel olarak sabun büyüsü, kaşık büyüsü, mum büyüsü gibi ilerleyen bu büyülerin hepsi kötü amaçlara neden olmasından kaynaklı olarak kara büyü olarak adlandırılmaktadır. Bunun için de hepsi farklı anlamlar yüklendiği için hepsinin amacına göre farklı şekiller de yapıldığını anlatmak istiyoruz. Kara büyüler genellikle fotoğraf, eşya, kıyafet parçaları, saç ve tırnak gibi kişisel eşyalar ile yapılmaktadır.

Kara Büyüler Nasıl Bozulur?

Bazı hocalar kara büyülerin yapılmasının tehlikeli olduğunu söyler ve düzelmesinin imkansız olduğunu dile getirir. Fakat aslında bozulmayan hiçbir büyü yoktur. Kara büyüler hangi amaca göre yapılsa da fark etmeksizin kesinlikle bozulabilir. Hocalar bunu zorlu bile olsa çözerek büyülerin etkilerinden kişileri kurtarabilir. Tabi ki bunun için hocaların dinlerine bağlı ve bilgi sahibi olması gerekmektedir. Biz büyü bozma gibi durumlarda hangi büyü olursa olsun sizlere yardımcı olmaktayız. Detaylı bilgi için iletişim kurabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu